x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Manfrotto Befree Advanced Alpha Alu for Sony

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Manfrotto Befree Advanced Alpha Alu for Sony
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Manfrotto Befree Advanced Alpha Alu for Sony
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Manfrotto Befree Advanced Alpha Alu for Sony
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/161427044.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/125285859.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/125285855.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/125285857.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/125285861.jpg
Manfrotto Manfrotto Befree Advanced Alpha Alu for Sony Befree Advanced Alpha Alu for Sony Befree Advanced Alpha Alu for Sony Befree Advanced -jalustapaketti Sony A7 ja A9 kameroille (2)
  • 08024221682113
  • MKBFRLA-BH
  • 680469
7
  • Yleiset ominaisuudet
    • Kamerajalustan tyyppi: Kolmijalka
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suorituskyky
    • Maksimi kantokyky: 8 kg
  • Ergonomia
    • Jalkojen määrä: 3
    • Kääntökulma: 360 °
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 1590 g
  • Tekniset tiedot
    • Korkeus (max): 1510 mm
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea, Musta
  • Ympäristöolosuhteet
    • Käyttölämpötila: -30 - 70 °C
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Pakkauksen sisältö
    • Kantokotelo: Kyllä
  • 189.00 238.80 EUR 7
    7
    • Scandinavian Photo Scandinavian Photo
      6.399553387132987 (11)
      Befree Advanced -jalustapaketti Sony A7 ja A9 kameroille189.00, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.0817619357602855 (140)
      Sonyn ?7 ja ?9 kameroille erityismuotoiltu pikalevy antaa parhaan vakauden kameralle. Jalustassa uusi QPL Travel-pikalukitus nopeaan ja t...195.09, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • CameraShop CameraShop
      199.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • FotoMonza.com FotoMonza.com
      Manfrotto Befree Advanced Alpha - Manfrotto rakastaa Sonya Manfrotto Befree Advanced Alpha jalusta, jossa on Sonyn 7 ja 9 kameroille erit...202.90, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      MANFROTTO Jalustakit Befree Advanced Alpha Alu208.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Suunniteltu Sony kameroille Sonyn 7 ja 9 kameroille erityismuotoiltu pikalevy antaa parhaan vakauden kameralle. Jalustassa uusi QPL Trav...233.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      238.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Caruba LS-5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143862501.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143786130.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143786129.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143786132.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97930139.jpg
      Caruba Caruba LS-5 LS-5 LS-5 LS-5 (1)
      Caruba LS-5
      • 08718485010392
      • 8718485010392
      • D120782
      1
    • Manfrotto 007bsu 3 One Size Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207134034.jpg
      Manfrotto Manfrotto 007bsu 3 One Size Black 007bsu 3 One Size Black 007bsu 3 One Size Black Ljusstativ senior 007BSU (1)
      Manfrotto 007bsu 3 One Size Black
      • 08024221492132
      • 007BSU
      1
    • Benro TAC008ABR0E Active Series aluminum
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97910676.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120488476.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120488475.jpg
      Benro Benro TAC008ABR0E Active Series aluminum TAC008ABR0E Active Series aluminum TAC008ABR0E Active Series aluminum Helppokäyttöinen ja kätevä jalustapaketti (1)
      Benro TAC008ABR0E Active Series aluminum
      • 06931747335343
      1
    • Benro TAC008AP0 Active Serie 00 aluminum
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97910685.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139915558.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/139915129.jpg
      Benro Benro TAC008AP0 Active Serie 00 aluminum TAC008AP0 Active Serie 00 aluminum TAC008AP0 Active Serie 00 aluminum Helppokäyttöinen ja kätevä jalustapaketti aloittelijoille (1)
      Benro TAC008AP0 Active Serie 00 aluminum
      • 06931747335350
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 189.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 189.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 179.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 179.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 179.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 179.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 179.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 179.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 179.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 179.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 179.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 179.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 179.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 179.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 179.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 179.90
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 164.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 164.89
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 189.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 189.00
    • info@vertaa.fi