x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    kannettavat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Asus ZenBook 14 UX434FLC-A5168R
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153558354.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153558351.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153558352.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153558360.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153558356.jpg
      Asus Asus ZenBook 14 UX434FLC-A5168R ZenBook 14 UX434FLC-A5168R ZenBook 14 UX434FLC-A5168R Core i5 10210U / 1.6 GHz, Win 10 Pro 64-bit, 8 Gt RAM, 512 GB SSD NVMe, 14" 1920 x 1080 (Full HD), GF MX250 / UHD Graphics, Bluetooth, Wi-Fi, icicle silver (27)
      Asus ZenBook 14 UX434FLC-A5168R
      • 04718017526876
      • UX434FLC-A5168R
      3
      1148.86 EUR
    • Asus ZENBOOK 14 UX433FA-A6025T 14" KANNETTAVA TIETOKONE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148195902.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148195907.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148195903.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148195905.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145575353.jpg
      Asus Asus ZENBOOK 14 UX433FA-A6025T 14" KANNETTAVA TIETOKONE ZENBOOK 14 UX433FA-A6025T 14" KANNETTAVA TIETOKONE ZENBOOK 14 UX433FA-A6025T 14" KANNETTAVA TIETOKONE ASUS Zenbook 14 92 %:n näyttöala ja webkamera oikeassa paikassa 3°:n ErgoLift tehokkaampi jäähdytys Tehokas ja kompakti kannettava, jonka akku kestää 13 tuntia Verratonta suorituskykyä Intel® Core i5 -suorittimen Visiomme on, että Zenbook-kannettavamme motivoisi käyttäjiään pyrkimään parhaaseen mahdolliseen lopputulokseen. Aivan kuten me pyrimme siihen, että jokainen Zenbook olisi paras mahdollinen kannettava. Uudessa Zenbook 14 -kannettavassa huomion keskipisteenä ei ole pelkästään tehokas ... (27)
      Asus ZENBOOK 14 UX433FA-A6025T 14" KANNETTAVA TIETOKONE
      • 04718017143967
      • UX433FA-A6025T
      1
      814.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Pelikannettavat DEFAULT
        • pelaaminen
      • MSI DEFAULT
        • msi
      • Lenovo ThinkPad DEFAULT
        • lenovo_thinkpad
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Kosketusnäyttö DEFAULT
        • kylla_
      • MacBook Pro DEFAULT
        • apple_macbook_pro
      • Chromebook DEFAULT
        • acer_chromebook
        • asus_chromebook
        • dell_chromebook
        • hp_chromebook
      • SSD DEFAULT
        • ssd
      • Miniläppärit DEFAULT
        • 10_tuumaiset
        • 11_tuumaiset
        • 12_tuumaiset
      • HP DEFAULT
        • hp
    • Hinta (price):
      • < 780 € (budget)
      • 780 € - 1290 € (price_2)
      • 1290 € - 1955 € (price_3)
      • ≥ 1955 € (price_4)
    • Merkki (brand):
      • HP (hp)
      • Asus (asus)
      • Lenovo (lenovo)
      • Dell (dell)
      • Apple (apple)
      • Acer (acer)
      • Alienware (alienware)
      • Dynabook (dynabook)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Huawei (huawei)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • PNY (pny)
      • Razer (razer)
      • Toshiba (toshiba)
    • Ruudun halkaisija (ruudun_halkaisija):
      • 10 " (10_tuumaiset)
      • 11 " (11_tuumaiset)
      • 12 " (12_tuumaiset)
      • 13 " (13_tuumaiset)
      • 14 " (14_tuumaiset)
      • 15 " (15_tuumaiset)
      • 16 " (16_tuumaiset)
      • 17 " (17_tuumaiset)
    • RAM-muisti (sisa_inen_ram):
      • 4 GB (4_gb)
      • 8 GB (8_gb)
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
      • 64 GB (64_gb)
    • Tallennuskapasiteetti (kokonaismuisti):
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
      • 64 GB (64_gb)
      • 120 GB (120_gb)
      • 250 GB (250_gb)
      • 500 GB (500_gb)
      • 1 TB (1_tb)
      • 2 TB (2_tb)
    • Prosessorityyppi (prosessoriperhe):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core 2 Duo (intel_core_2_duo)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • Intel Xeon (intel_xeon)
    • Kiintolevytyyppi (kiintolevytyyppi):
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
      • HDD (hdd)
      • HDD+SSD (hdd_ssd)
      • SSD (ssd)
      • SSD+eMMC (ssd_emmc)
    • Malli (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus ZenBook (asus_zenbook)
      • Dell Chromebook (dell_chromebook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu CELSIUS (fujitsu_celsius)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook (huawei_matebook)
      • Huawei MateBook X Pro (huawei_matebook_x_pro)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo Miix (lenovo_miix)
      • Lenovo ThinkPad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo ThinkPad X1 (lenovo_thinkpad_x1)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • Microsoft Surface (microsoft_surface)
      • Microsoft Surface PRO (microsoft_surface_pro)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Paino (paino_g):
      • < 1195 g (paino_g_1)
      • 1195 g - 1455 g (paino_g_2)
      • 1455 g - 1635 g (paino_g_3)
      • ≥ 1635 g (paino_g_4)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Kosketusnäyttö (kosketusna_ytto_):
      • Kyllä (kylla_)
      • Ei (ei)
    • Käyttötarkoitus (asema_markkinoilla):
      • Pelikannettavat (pelaaminen)
      • Koulutus (koulutus)
      • Yritys (yritys)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi