x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    AMD Ryzen 5 Lenovo Kannettavat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Lenovo V330-14ARR Ryzen 5 8GB 256GB SSD 14"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130290517.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130290519.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130290518.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130290513.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130290514.jpg
      Lenovo Lenovo V330-14ARR Ryzen 5 8GB 256GB SSD 14" V330-14ARR Ryzen 5 8GB 256GB SSD 14" V330-14ARR Ryzen 5 8GB 256GB SSD 14" Lenovo V330-14 on uuden sukupolven AMD Ryzen teknologialla varustettu monipuolinen ja tehokas yrityskannettava. AMD Ryzen suorittimella varustetun yrityskannettavan suurimpia etuja on poikkeuksellisen hyvä hinta-laatusuhde ja erittäin suorituskykyinen Radeon Vega näytönohjain. V330 tukee lataavaa USB-C ja USB-C Hybrid telakointia. Tärkeimmät ominaisuudet: Käyttöjärjestelmä Windows 10 Pro 64-bit Mattapintainen 14.0" Full HD näyttö Webbikamera HD 720p 4-ydinsuoritin AMD Ryzen 5 2500U (max.3.6GH... (30)
      Lenovo V330-14ARR Ryzen 5 8GB 256GB SSD 14"
      • 00192651325141
      • 81B1000FMX
      3
      most_sold
      547.55 EUR
    • Lenovo ThinkPad E495 Musta Kannettava tietokone 35,6 cm (14") 1920 x 1080 pikseliä AMD Ryzen 5 3500U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145541861.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145541862.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145541869.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145541875.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145541865.jpg
      Lenovo Lenovo ThinkPad E495 Musta Kannettava tietokone 35,6 cm (14") 1920 x 1080 pikseliä AMD Ryzen 5 3500U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD ThinkPad E495 Musta Kannettava tietokone 35,6 cm (14") 1920 x 1080 pikseliä AMD Ryzen 5 3500U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD ThinkPad E495 Musta Kannettava tietokone 35,6 cm (14") 1920 x 1080 pikseliä AMD Ryzen 5 3500U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Ryzen 5 3500U / 2.1 GHz, Win 10 Pro 64-bit, 16 GB RAM, 512 GB SSD NVMe, 14" IPS 1920 x 1080 (Full HD), Radeon Vega 8, Wi-Fi, Bluetooth, musta, kbd: Pohjoismaat (2)
      Lenovo ThinkPad E495 Musta Kannettava tietokone 35,6 cm (14") 1920 x 1080 pikseliä AMD Ryzen 5 3500U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD
      • 20NE001GMX
      1
      767.35 EUR
    • Lenovo ThinkPad A485 Musta Kannettava 35,6 cm (14") 1920 x 1080 pikseliä 2 GHz AMD Ryzen 5 PRO 2500U
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128981518.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128981515.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128981517.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128981511.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128981519.jpg
      Lenovo Lenovo ThinkPad A485 Musta Kannettava 35,6 cm (14") 1920 x 1080 pikseliä 2 GHz AMD Ryzen 5 PRO 2500U ThinkPad A485 Musta Kannettava 35,6 cm (14") 1920 x 1080 pikseliä 2 GHz AMD Ryzen 5 PRO 2500U ThinkPad A485 Musta Kannettava 35,6 cm (14") 1920 x 1080 pikseliä 2 GHz AMD Ryzen 5 PRO 2500U Nostaa yritysluokan tietokoneiden riman (1)
      Lenovo ThinkPad A485 Musta Kannettava 35,6 cm (14") 1920 x 1080 pikseliä 2 GHz AMD Ryzen 5 PRO 2500U
      • 20MU000CMX
      1
      1385.70 EUR
    • Lenovo ThinkPad A285 Ryzen 5 Pro 8GB 256GB SSD 12.5"
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131929017.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131929014.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131929021.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131929012.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131929010.jpg
      Lenovo Lenovo ThinkPad A285 Ryzen 5 Pro 8GB 256GB SSD 12.5" ThinkPad A285 Ryzen 5 Pro 8GB 256GB SSD 12.5" ThinkPad A285 Ryzen 5 Pro 8GB 256GB SSD 12.5" Lenovo ThinkPad A285 Ryzen 5 Pro 8GB 256GB SSD 12.5 (1)
      Lenovo ThinkPad A285 Ryzen 5 Pro 8GB 256GB SSD 12.5"
      • 20MW000JMX
      1
      1238.76 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • MSI DEFAULT
        • msi
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • Lenovo DEFAULT
        • lenovo
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • Pelikannettavat DEFAULT
        • pelaaminen
      • Kosketusnäyttö DEFAULT
        • kylla_
      • MacBook Pro DEFAULT
        • apple_macbook_pro
      • Chromebook DEFAULT
        • acer_chromebook
        • asus_chromebook
        • dell_chromebook
        • hp_chromebook
      • SSD DEFAULT
        • ssd
    • Hinta (price):
      • < 760 € (budget)
      • 760 € - 1210 € (price_760_1200)
      • 1210 € - 1800 € (price_1200_1800)
      • ≥ 1800 € (price_1800)
    • Merkki (brand):
      • HP (hp)
      • Asus (asus)
      • Lenovo (lenovo)
      • Dell (dell)
      • Apple (apple)
      • Acer (acer)
      • Cepter (cepter)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Huawei (huawei)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • Razer (razer)
      • Toshiba (toshiba)
    • Ruudun halkaisija (ruudun_halkaisija):
      • 10 " (10_tuumaiset)
      • 11 " (11_tuumaiset)
      • 12 " (12_tuumaiset)
      • 13 " (13_tuumaiset)
      • 14 " (14_tuumaiset)
      • 15 " (15_tuumaiset)
      • 17 " (17_tuumaiset)
    • RAM-muisti (sisa_inen_ram):
      • 4 GB (sisa_inen_ram_4.0)
      • 6 GB (sisa_inen_ram_6.0)
      • 8 GB (sisa_inen_ram_8.0)
      • 12 GB (sisa_inen_ram_12.0)
      • 16 GB (sisa_inen_ram_16.0)
      • 32 GB (sisa_inen_ram_32.0)
    • Tallennuskapasiteetti (kokonaismuisti):
      • 16 GB (16_gb)
      • 32 GB (32_gb)
      • 64 GB (64_gb)
      • 120 GB (120_gb)
      • 180 GB (180_gb)
      • 250 GB (250_gb)
      • 500 GB (500_gb)
      • 1 TB (1_tb)
      • 2 TB (2_tb)
    • Prosessorityyppi (prosessoriperhe):
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD A (amd_a)
      • AMD E (amd_e)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core 2 Duo (intel_core_2_duo)
      • Intel Core 2 Quad (intel_core_2_quad)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • Intel Xeon (intel_xeon)
    • Kiintolevytyyppi (kiintolevytyyppi):
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
      • HDD (hdd)
      • HDD+SSD (hdd_ssd)
      • SSD (ssd)
    • Akun käyttöaika (akun_ka_ytto_aika):
      • < 10 h (akun_ka_ytto_aika_10)
      • 10 h - 11 h (akun_ka_ytto_aika_10_11)
      • 11 h - 14 h (akun_ka_ytto_aika_11_14)
      • ≥ 14 h (akun_ka_ytto_aika_14)
    • Malli (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Chromebook (acer_chromebook)
      • Acer Nitro 5 (acer_nitro_5)
      • Acer Predator (acer_predator)
      • Acer Swift (acer_swift)
      • Acer Switch (acer_switch)
      • Acer TravelMate (acer_travelmate)
      • Apple MacBook (apple_macbook)
      • Apple MacBook Air (apple_macbook_air)
      • Apple MacBook Pro (apple_macbook_pro)
      • Asus Chromebook (asus_chromebook)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus VivoBook (asus_vivobook)
      • Asus Zenbook (asus_zenbook)
      • Asus ZenBook Flip (asus_zenbook_flip)
      • Dell Chromebook (dell_chromebook)
      • Dell Latitude (dell_latitude)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Dell Vostro (dell_vostro)
      • Dell XPS (dell_xps)
      • Fujitsu CELSIUS (fujitsu_celsius)
      • Fujitsu LIFEBOOK (fujitsu_lifebook)
      • HP Chromebook (hp_chromebook)
      • HP EliteBook (hp_elitebook)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion x360 (hp_pavilion_x360)
      • HP ProBook (hp_probook)
      • HP Spectre (hp_spectre)
      • HP Spectre x360 (hp_spectre_x360)
      • HP ZBook (hp_zbook)
      • Huawei MateBook X Pro (huawei_matebook_x_pro)
      • Lenovo IdeaPad (lenovo_ideapad)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo Miix (lenovo_miix)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Lenovo Yoga (lenovo_yoga)
      • MSI Gaming GS73VR (msi_gaming_gs73vr)
      • MSI Prestige (msi_prestige)
      • Surface (surface)
      • Toshiba Tecra (toshiba_tecra)
    • Käyttöjärjestelmä (sisa_lta_a_ka_ytto_ja_rjestelma_n):
      • Android (android)
      • Chrome OS (chrome_os)
      • Linux (linux)
      • macOS (macos)
      • Windows (windows)
    • Paino (paino_g):
      • < 1330 g (paino_g_1300)
      • 1330 g - 1610 g (paino_g_1300_1600)
      • 1610 g - 2000 g (paino_g_1600_2000)
      • ≥ 2000 g (paino_g_2000)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
    • Kosketusnäyttö (kosketusna_ytto_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Käyttötarkoitus (asema_markkinoilla):
      • Korkeasuoritus (korkeasuoritus)
      • Pelaaminen (pelaaminen)
      • Yritys (yritys)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi