x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Lenovo THINKPAD L14 GEN 2 14" KANNETTAVA TIETOKONE

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Lenovo THINKPAD L14 GEN 2 14" KANNETTAVA TIETOKONE
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Lenovo THINKPAD L14 GEN 2 14" KANNETTAVA TIETOKONE
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Lenovo THINKPAD L14 GEN 2 14" KANNETTAVA TIETOKONE
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/224858359.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/222796861.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226376438.jpg?ts=1
Lenovo Lenovo THINKPAD L14 GEN 2 14" KANNETTAVA TIETOKONE THINKPAD L14 GEN 2 14" KANNETTAVA TIETOKONE THINKPAD L14 GEN 2 14" KANNETTAVA TIETOKONE Tehokas perustason laite. Suorituskykyinen perustietokone Yrityskäyttöön tarkoitettujen kannettavien tietokoneiden perusmallien on pystyttävä käsittelemään enemmän kuin perustason tehtäviä. Siinä toisen sukupolven ThinkPad L14 astuu mukaan kuvaan. Tämä kannettava laite tarjoaa tehokasta suorituskykyä 11. (1)
  • 00196379094280
  • 20X100HGMX
3
  • 1319.98 1413.90 EUR 3
    3
    • Dustin home Dustin home
      6.0817619357602855 (140)
      Tehokas perustason laite. Suorituskykyinen perustietokone Yrityskäyttöön tarkoitettujen kannettavien tietokoneiden perusmallien on pystyt...1319.98, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      1323.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      14 Lenovo ThinkPad L14 Gen2 -kannettava on ohut, mutta suorituskykyinen matkakumppani. Laite tarjoaa muun muassa 11. sukupolven Intel Cor...1413.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Lenovo LEGION 5 17ACH6H R5 17,3" KANNETTAVA TIETOKONE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221969645.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo LEGION 5 17ACH6H R5 17,3" KANNETTAVA TIETOKONE LEGION 5 17ACH6H R5 17,3" KANNETTAVA TIETOKONE LEGION 5 17ACH6H R5 17,3" KANNETTAVA TIETOKONE (4)
      Lenovo LEGION 5 17ACH6H R5 17,3" KANNETTAVA TIETOKONE
      • 00195477779242
      1
    • Lenovo - IdeaPad 5 Pro 16IHU6 Intel Core i5-11300H 16" WQXGA 16GB DDR4 512GB
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221037011.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230957229.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo - IdeaPad 5 Pro 16IHU6 Intel Core i5-11300H 16" WQXGA 16GB DDR4 512GB - IdeaPad 5 Pro 16IHU6 Intel Core i5-11300H 16" WQXGA 16GB DDR4 512GB - IdeaPad 5 Pro 16IHU6 Intel Core i5-11300H 16" WQXGA 16GB DDR4 512GB (1)
      Lenovo - IdeaPad 5 Pro 16IHU6 Intel Core i5-11300H 16" WQXGA 16GB DDR4 512GB
      • 00195713555548
      1
    • Lenovo Legion 5 R7/16/1000/3060/QHD-165 15.6" pelikannettava
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224252084.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo Legion 5 R7/16/1000/3060/QHD-165 15.6" pelikannettava Legion 5 R7/16/1000/3060/QHD-165 15.6" pelikannettava Legion 5 R7/16/1000/3060/QHD-165 15.6" pelikannettava 15,6" Lenovo Legion 5 -pelikannettava tarjoaa mahtavaa suorituskykyä AMD Ryzen -prosessorin ja tehokkaan Nvidia-näytönohjaimen avulla. Lisäksi saat Lenovo Premium Care -palvelun käyttöösi kahdeksi vuodeksi. (1)
      Lenovo Legion 5 R7/16/1000/3060/QHD-165 15.6" pelikannettava
      • 00196380544446
      • 82JU018MMX
      1
    • MSI PULSE GL76 11UDK-217 17,3" KANNETTAVA TIETOKONE
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221972478.jpg?ts=1
      MSI MSI PULSE GL76 11UDK-217 17,3" KANNETTAVA TIETOKONE PULSE GL76 11UDK-217 17,3" KANNETTAVA TIETOKONE PULSE GL76 11UDK-217 17,3" KANNETTAVA TIETOKONE (3)
      MSI PULSE GL76 11UDK-217 17,3" KANNETTAVA TIETOKONE
      • 04719072833916
      1
    • min
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 1409.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 1320.41
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1320.41
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1320.41
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 1320.46
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 1320.46
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 1320.58
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1320.58
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 1320.69
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1320.69
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 1299.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 1320.80
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 1323.80
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 1323.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1323.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1323.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1323.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1323.70
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 1323.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1323.70
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 1323.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1323.70
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 1319.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 1319.98
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 1323.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1323.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1323.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1323.70
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 1319.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1319.98
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 1323.80
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 1319.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1319.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1319.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1319.98
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1319.98
    • info@vertaa.fi