x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Moxa ThinkPad X13 Gen 1

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Moxa ThinkPad X13 Gen 1
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Moxa ThinkPad X13 Gen 1
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Moxa ThinkPad X13 Gen 1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/162457444.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/169008674.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163898493.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158934330.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/157533796.jpg?ts=1
Moxa Moxa ThinkPad X13 Gen 1 ThinkPad X13 Gen 1 ThinkPad X13 Gen 1 1-porttinen sarjaliitäntä Ethernet-yhdyskäytävään. (6)
  • 00194778772495
  • 00195042001648
  • 00195042370690
  • 20T2002MMX
1
  • 512 GB AVERAGE Riittävästi muistia tavalliseen käyttöön, esim. kuvia, elokuvia ja musiikkia varten
  • Näyttö
    • Ruudun halkaisija: 14 "
  • Muisti
    • RAM-muisti: 8 GB
  • Tallennus
    • Kokonais tallennustila: 512 GB
    • Kiintolevytyyppi: SSD
  • Prosessori
    • Prosessorityyppi: Intel Core i5
  • 265.77 265.77 EUR 1
    1
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      1-porttinen sarjaliitäntä Ethernet-yhdyskäytävään.265.77, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Asus Chromebook Flip C434 14" 2-in-1 (hopea/musta)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224236772.jpg?ts=1
      Asus Asus Chromebook Flip C434 14" 2-in-1 (hopea/musta) Chromebook Flip C434 14" 2-in-1 (hopea/musta) Chromebook Flip C434 14" 2-in-1 (hopea/musta) Asus Chromebook Flip C434 on monipuolinen 2-in-1-laite, joka muuntuu kannettavasta tietokoneesta tabletiksi käden käänteessä. 14-tuumainen ja kokonaan kääntyvä Full HD -kosketusnäyttö tekee laitteesta pätevän työkalun tilanteessa kuin tilanteessa. (1)
      Asus Chromebook Flip C434 14" 2-in-1 (hopea/musta)
      • 04718017283946
      • C434TA-E10009
      1
    • Microsoft Surface Pro X
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167178763.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187229694.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152042601.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212493649.jpg?ts=1
      Microsoft Microsoft Surface Pro X Surface Pro X Surface Pro X Ensiluokkainen suorituskyky tien päällä. Erittäin ohut ja aina verkossa Voit työskennellä paikasta riippumatta, kun käytössä on Surface Pro X. (1)
      Microsoft Surface Pro X
      • 00889842505870
      • KHL-00004
      1
    • Lenovo 14e Chromebook 14" Kannettava, Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150543323.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166873976.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155195322.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo 14e Chromebook 14" Kannettava, Harmaa 14e Chromebook 14" Kannettava, Harmaa 14e Chromebook 14" Kannettava, Harmaa (1)
      Lenovo 14e Chromebook 14" Kannettava, Harmaa
      • 00193268680142
      • 81MH0004MX
      1
    • Asus ZenBook Duo 14” i7-10510U MX 250
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149864177.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150561480.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153203536.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152030962.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157731475.jpg?ts=1
      Asus Asus ZenBook Duo 14” i7-10510U MX 250 ZenBook Duo 14” i7-10510U MX 250 ZenBook Duo 14” i7-10510U MX 250 Uuden sukupolven kannettava. Kaksi näyttöä. Työskentele luovemmin ja tehokkaammin. (1)
      Asus ZenBook Duo 14” i7-10510U MX 250
      • 04718017485548
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 259.57
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 259.57
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 259.57
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 259.57
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 259.57
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 253.37
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 253.37
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 253.37
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 259.57
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 265.77
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 265.77
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 265.77
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 265.77
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 265.77
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 265.77
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 265.77
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 265.77
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 265.77
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 265.77
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 265.77
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 265.77
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 265.77
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 265.77
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 265.77
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 265.77
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 234.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 234.99
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 271.97
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 259.57
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 259.57
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 259.57
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 259.57
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 265.77
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 265.77
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 265.77
    • info@vertaa.fi