x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Braven Kannettavat kaiuttimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Braven BRV-360 14 W Kannettava stereokaiutin Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141546471.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141546474.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141546476.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141546473.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148359755.jpg
      Braven Braven BRV-360 14 W Kannettava stereokaiutin Musta BRV-360 14 W Kannettava stereokaiutin Musta BRV-360 14 W Kannettava stereokaiutin Musta Langaton Braven BRV-360-kaiutin tarjoaa mahdollisuuden nauttia tasaisesta 360 asteen äänestä sen kahden tehokkaan kaiutinelementin ansiosta, joissa on mukautettu sisäinen viritys. Sertifioitu vedenpitävyys (IP67) ja vaikuttava langaton Bluetooth-yhteys tekevät Braven BRV-360:sta ihanteellisen ulkokäyttöön. Ja sisäänrakennettu ääniohjaus toimii älypuhelimesi kanssa tarjoten handsfree-komennot ja puhelut. (1)
      Braven BRV-360 14 W Kannettava stereokaiutin Musta
      • 00848467083248
      • 604202616
      4
      79.90 EUR
    • Braven BRV-105 6 W Mono portable speaker Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141546415.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141546417.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141546419.jpg
      Braven Braven BRV-105 6 W Mono portable speaker Musta BRV-105 6 W Mono portable speaker Musta BRV-105 6 W Mono portable speaker Musta Active Series, kaiutin, kannettavaan käyttöön, langaton, Bluetooth, musta (1)
      Braven BRV-105 6 W Mono portable speaker Musta
      • 00848467083132
      • 604202605
      3
      54.90 EUR
    • Braven Stryde 360 langaton kaiutin (hopea/vihreä)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141911886.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147121069.jpg
      Braven Braven Stryde 360 langaton kaiutin (hopea/vihreä) Stryde 360 langaton kaiutin (hopea/vihreä) Stryde 360 langaton kaiutin (hopea/vihreä) Active Series, kaiutin, kannettavaan käyttöön, langaton, Bluetooth, hopea, vihreä (1)
      Braven Stryde 360 langaton kaiutin (hopea/vihreä)
      • 00817729013736
      2
      82.29 EUR
    • Braven Ready Solo Kannettava stereokaiutin Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128023789.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137513676.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/25050938.jpg
      Braven Braven Ready Solo Kannettava stereokaiutin Musta Ready Solo Kannettava stereokaiutin Musta Ready Solo Kannettava stereokaiutin Musta Kaiutin, kannettavaan käyttöön, langaton, Bluetooth, titaani, black/black (1)
      Braven Ready Solo Kannettava stereokaiutin Musta
      • 00817729013859
      • BRDYSOLOBBB
      2
      99.95 EUR
    • Braven Ready Pro Kannettava stereokaiutin Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128023806.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128023812.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128023811.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/25050938.jpg
      Braven Braven Ready Pro Kannettava stereokaiutin Musta Ready Pro Kannettava stereokaiutin Musta Ready Pro Kannettava stereokaiutin Musta BRAVEN Ready Pro langaton ulkokaiutin tarjoaa erinomaisen äänikokemuksen. Pääkaiuttimen kirkkaat äänet ja tuplavahvistimien rikas basso ympäröivät sinut musiikilla missä ikinä kuunteletkin. (1)
      Braven Ready Pro Kannettava stereokaiutin Musta
      • 00817729013873
      • BRDYPROBBB
      1
      149.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Ultimate Ears (UE) DEFAULT
        • ultimate_ears
      • Marshall DEFAULT
        • marshall
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Kevyt kaiutin DEFAULT
        • paino_g_250
      • Beats by Dr. Dre DEFAULT
        • beats_by_dr_dre
    • Merkki (brand):
      • JBL (jbl)
      • Sony (sony)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • AEG (aeg)
      • Amadeus (amadeus)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • Apple (apple)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Auna (auna)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Big Ben (big_ben)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bosch (bosch)
      • Bose (bose)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Braven (braven)
      • Celly (celly)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Crosley (crosley)
      • Dali (dali)
      • DeFunc (defunc)
      • Deltaco (deltaco)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • Divoom (divoom)
      • Edifier (edifier)
      • ELETRA (eletra)
      • Elipson (elipson)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Enermax (enermax)
      • Forever (forever)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Gembird (gembird)
      • Geneva (geneva)
      • Hama (hama)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • Hercules (hercules)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • Icy Box (icy_box)
      • IDance (idance)
      • IHome (ihome)
      • Imperial (imperial)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • IRC (irc)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • KEF (kef)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • Konftel (konftel)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kygo (kygo)
      • Lava (lava)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • LEPA (lepa)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LifeProof (lifeproof)
      • Logic (logic)
      • Logilink (logilink)
      • Marshall (marshall)
      • Maxell (maxell)
      • Microlab (microlab)
      • Monster (monster)
      • Motorola (motorola)
      • Mu (mu)
      • Muse (muse)
      • Music Angel (music_angel)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Onkyo (onkyo)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Platinet (platinet)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Puro (puro)
      • Rapoo (rapoo)
      • Ryobi (ryobi)
      • S-Digital (s_digital)
      • SACKit (sackit)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Senz (senz)
      • Sharp (sharp)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • Sonos (sonos)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • STREETZ (streetz)
      • Supertooth (supertooth)
      • Sweex (sweex)
      • Tangent (tangent)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Telestar (telestar)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Tracer (tracer)
      • Trust (trust)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • Ultron (ultron)
      • Urban Revolt (urban_revolt)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Veho (veho)
      • Velleman (velleman)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • Voxicon (voxicon)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xoro (xoro)
      • Yamaha (yamaha)
      • Zagg (zagg)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 85 € (price_40_85)
      • 85 € - 155 € (price_85_160)
      • ≥ 155 € (price_160)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Liitettävyys (kaiuttimien_langaton_yhteysasetukset):
      • AirPlay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Google Cast (google_cast)
      • NFC (nfc)
      • Spotify Connect (spotify_connect)
      • WiFi (wifi)
    • Akun käyttöaika (akun_ka_ytto_aika):
      • < 6 h (akun_ka_ytto_aika_6)
      • 6 h - 10 h (akun_ka_ytto_aika_6_10)
      • 10 h - 15 h (akun_ka_ytto_aika_10_15)
      • ≥ 15 h (akun_ka_ytto_aika_15)
    • Malli (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bang & Olufsen A2 (bang_olufsen_a2)
      • Bang & Olufsen Beolit 15 (bang_olufsen_beolit_15)
      • Bang & Olufsen Beolit 17 (bang_olufsen_beolit_17)
      • Beats by Dr. Dre Pill 2.0 (beats_by_dr_dre_pill_2_0)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Creative Labs Airwave (creative_labs_airwave)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Creative Labs MUVO 2C (creative_labs_muvo_2c)
      • Denon Envaya (denon_envaya)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom TimeBox (divoom_timebox)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • ELETRA Mobile (eletra_mobile)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Harman/Kardon Esquire (harman_kardon_esquire)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • HP Roar (hp_roar)
      • Jabra Solemate (jabra_solemate)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 3 (jbl_charge_3)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip 2 (jbl_clip_2)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Flip 3 (jbl_flip_3)
      • JBL Flip 4 (jbl_flip_4)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL GO+ (jbl_go_)
      • JBL Link 10 (jbl_link_10)
      • JBL Link 20 (jbl_link_20)
      • JBL Link 300 (jbl_link_300)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Pulse 2 (jbl_pulse_2)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • JBL Soundgear (jbl_soundgear)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • KEF MUO (kef_muo)
      • KitSound Cube (kitsound_cube)
      • Lava Brightsounds 2 (lava_brightsounds_2)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • LIFEPROOF Aquaphonics (lifeproof_aquaphonics)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • Music Angel Best Friendz (music_angel_best_friendz)
      • Music Angel Friendz (music_angel_friendz)
      • Music Angel Friendz XL (music_angel_friendz_xl)
      • OneConcept V-12 (oneconcept_v_12)
      • Philips BT6000 (philips_bt6000)
      • Philips PixelPop (philips_pixelpop)
      • Puro HANDY (puro_handy)
      • Senz Musicbox (senz_musicbox)
      • Skullcandy Barricade Mini (skullcandy_barricade_mini)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sony SRS-HG1 h.ear go (sony_srs_hg1_h_ear_go)
      • Sony SRS-XB10 (sony_srs_xb10)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB30/31 (sony_srs_xb30_31)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • Technaxx MusicMan (technaxx_musicman)
      • Technaxx Musicman DAB (technaxx_musicman_dab)
      • Technaxx Musicman MA (technaxx_musicman_ma)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears UE BLAST (ultimate_ears_ue_blast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE ROLL 2 (ultimate_ears_ue_roll_2)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Zagg Coda (zagg_coda)
    • Kaiuttimen ominaisuudet (kaiuttimen_ominaisuudet):
      • Kantokahva (kantokahva)
      • Kaukosäädin (kaukosa_a_din)
      • Mikrofoni (mikrofoni)
      • Radio (radio)
      • Subwoofer (subwoofer)
    • Suoratoistopalvelut (verkon_suoratoiston_palvelut):
      • Apple Music (apple_music)
      • Deezer (deezer)
      • Google Play Music (google_play_music)
      • Pandora (pandora)
      • Spotify (spotify)
      • Tidal (tidal)
      • TuneIn (tunein)
    • Suojaustoiminnot (protection_features):
      • Iskunkestävä (iskunkesta_va_)
      • Lumenkestävä (lumenkesta_va_)
      • Pölynkestävä (po_lynkesta_va_)
      • Roisketiivis (roisketiivis)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 245 g (paino_g_250)
      • 245 g - 610 g (paino_g_250_610)
      • 610 g - 1400 g (paino_g_610_1400)
      • ≥ 1400 g (paino_g_1400)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi