x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Forever Bluetooth kaiuttimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Forever BS-330 Langaton Vedenpitävä Bluetooth-kaiutin - Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158544243.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152130648.jpg
      Forever Forever BS-330 Langaton Vedenpitävä Bluetooth-kaiutin - Valkoinen BS-330 Langaton Vedenpitävä Bluetooth-kaiutin - Valkoinen BS-330 Langaton Vedenpitävä Bluetooth-kaiutin - Valkoinen Forever BS-330 Vedenkestävä Kannettava Bluetooth -Kaiutin - 400mAh, 3W, BT3.0 Asenna Forever BS-330 kylpyhuoneeseesi ja tehosta suihkun lauluesityksiäsi! (7)
      Forever BS-330 Langaton Vedenpitävä Bluetooth-kaiutin - Valkoinen
      • 05900495436764
      2
      15.90 EUR
    • Forever BMS-300 Bluetooth langaton karaoke mikrofoni / kaiutin - musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158551586.jpg
      Forever Forever BMS-300 Bluetooth langaton karaoke mikrofoni / kaiutin - musta BMS-300 Bluetooth langaton karaoke mikrofoni / kaiutin - musta BMS-300 Bluetooth langaton karaoke mikrofoni / kaiutin - musta (6)
      Forever BMS-300 Bluetooth langaton karaoke mikrofoni / kaiutin - musta
      • 05900495703682
      2
      26.90 EUR
    • Forever ABS-100 Sweet Animal Bluetooth Kaiutin Pinkki Kani
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158545955.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141333750.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150178433.jpg
      Forever Forever ABS-100 Sweet Animal Bluetooth Kaiutin Pinkki Kani ABS-100 Sweet Animal Bluetooth Kaiutin Pinkki Kani ABS-100 Sweet Animal Bluetooth Kaiutin Pinkki Kani (3)
      Forever ABS-100 Sweet Animal Bluetooth Kaiutin Pinkki Kani
      • 05900495737977
      • GSM041672
      1
      25.90 EUR
    • Forever BMS-400 Bluetooth langaton karaoke mikrofoni / kaiutin - musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142121638.jpg
      Forever Forever BMS-400 Bluetooth langaton karaoke mikrofoni / kaiutin - musta BMS-400 Bluetooth langaton karaoke mikrofoni / kaiutin - musta BMS-400 Bluetooth langaton karaoke mikrofoni / kaiutin - musta (2)
      Forever BMS-400 Bluetooth langaton karaoke mikrofoni / kaiutin - musta
      • 05900495703705
      2
      33.90 EUR
    • Forever BS-330 Langaton Vedenpitävä Bluetooth-kaiutin - Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106720490.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156613937.jpg
      Forever Forever BS-330 Langaton Vedenpitävä Bluetooth-kaiutin - Musta BS-330 Langaton Vedenpitävä Bluetooth-kaiutin - Musta BS-330 Langaton Vedenpitävä Bluetooth-kaiutin - Musta Forever BS-330 Vedenkestävä Kannettava Bluetooth -Kaiutin - 400mAh, 3W, BT3.0 Asenna Forever BS-330 kylpyhuoneeseesi ja tehosta suihkun lauluesityksiäsi! (1)
      Forever BS-330 Langaton Vedenpitävä Bluetooth-kaiutin - Musta
      • 05900495436535
      3
      15.90 EUR
    • Forever ABS-100 Sweet Animal Bluetooth Kaiutin Punainen Possu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141685760.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147012949.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141337775.jpg
      Forever Forever ABS-100 Sweet Animal Bluetooth Kaiutin Punainen Possu ABS-100 Sweet Animal Bluetooth Kaiutin Punainen Possu ABS-100 Sweet Animal Bluetooth Kaiutin Punainen Possu (1)
      Forever ABS-100 Sweet Animal Bluetooth Kaiutin Punainen Possu
      • 05900495737991
      • GSM041674
      1
      25.90 EUR
    • Forever BS-700 RGB Valaisin Bluetooth Kaiuttimella
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73727214.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116491367.jpg
      Forever Forever BS-700 RGB Valaisin Bluetooth Kaiuttimella BS-700 RGB Valaisin Bluetooth Kaiuttimella BS-700 RGB Valaisin Bluetooth Kaiuttimella (1)
      Forever BS-700 RGB Valaisin Bluetooth Kaiuttimella
      • 05900495458292
      • GSM019995
      1
      34.90 EUR
    • Forever ABS-100 Sweet Animal Bluetooth Kaiutin Ruskea Poro
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141685759.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141339540.jpg
      Forever Forever ABS-100 Sweet Animal Bluetooth Kaiutin Ruskea Poro ABS-100 Sweet Animal Bluetooth Kaiutin Ruskea Poro ABS-100 Sweet Animal Bluetooth Kaiutin Ruskea Poro (1)
      Forever ABS-100 Sweet Animal Bluetooth Kaiutin Ruskea Poro
      • 05900495738004
      • GSM041675
      1
      25.90 EUR
    • Forever Sweet Animal ABS-100 Bluetooth-Kaiuttimet - Kanainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141685763.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147012948.jpg
      Forever Forever Sweet Animal ABS-100 Bluetooth-Kaiuttimet - Kanainen Sweet Animal ABS-100 Bluetooth-Kaiuttimet - Kanainen Sweet Animal ABS-100 Bluetooth-Kaiuttimet - Kanainen (1)
      Forever Sweet Animal ABS-100 Bluetooth-Kaiuttimet - Kanainen
      • 05900495737984
      • GSM041673
      1
      25.90 EUR
    • Forever Bluetooth kaiutin radiolla - BS-600 - Harmaa / oranssi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/73731448.jpg
      Forever Forever Bluetooth kaiutin radiolla - BS-600 - Harmaa / oranssi Bluetooth kaiutin radiolla - BS-600 - Harmaa / oranssi Bluetooth kaiutin radiolla - BS-600 - Harmaa / oranssi (1)
      Forever Bluetooth kaiutin radiolla - BS-600 - Harmaa / oranssi
      • 05900495416827
      1
      37.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Ultimate Ears (UE) DEFAULT
        • ultimate_ears
        • logitech
      • Marshall DEFAULT
        • marshall
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Beats by Dr. Dre DEFAULT
        • beats_by_dr_dre
    • Merkki (brand):
      • JBL (jbl)
      • Sony (sony)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • 24hShop (24hshop)
      • Acme (acme)
      • Amadeus (amadeus)
      • Anker (anker)
      • Apple (apple)
      • Artsound (artsound)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Auna (auna)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bosch (bosch)
      • Bose (bose)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Braven (braven)
      • Brigmton (brigmton)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Camry (camry)
      • Champion (champion)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • CoolBox (coolbox)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Daewoo (daewoo)
      • Dali (dali)
      • DeFunc (defunc)
      • Deltaco (deltaco)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • Divoom (divoom)
      • Edifier (edifier)
      • Eletra (eletra)
      • Elipson (elipson)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Enermax (enermax)
      • Esperanza (esperanza)
      • Fender (fender)
      • Fenton (fenton)
      • Flexound (flexound)
      • Forever (forever)
      • Freecom (freecom)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Gembird (gembird)
      • Geneva (geneva)
      • Hama (hama)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • Head (head)
      • Hiditec (hiditec)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • Icy Box (icy_box)
      • IDance (idance)
      • Imperial (imperial)
      • Innova (innova)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • JAYS (jays)
      • JVC (jvc)
      • KEF (kef)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kondor (kondor)
      • Konftel (konftel)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kygo (kygo)
      • Lava (lava)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Leitz (leitz)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LSTN (lstn)
      • Madboy (madboy)
      • Magnat (magnat)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Marshall (marshall)
      • Maxell (maxell)
      • Minions (minions)
      • MOB (mob)
      • Mobility On Board (mobility_on_board)
      • Mobvoi (mobvoi)
      • Monster (monster)
      • Motorola (motorola)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Muse (muse)
      • Music Angel (music_angel)
      • N-Gear (n_gear)
      • Nedis (nedis)
      • Nerf (nerf)
      • Netgear (netgear)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Platinet (platinet)
      • Puro (puro)
      • Rapoo (rapoo)
      • Rebeltec (rebeltec)
      • Ricatech (ricatech)
      • Ryobi (ryobi)
      • SACKit (sackit)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Senz (senz)
      • Sharp (sharp)
      • Sinox (sinox)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • Sonos (sonos)
      • SPC (spc)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • STREETZ (streetz)
      • Sudio (sudio)
      • Sweex (sweex)
      • Tangent (tangent)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Teknofun (teknofun)
      • Telestar (telestar)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Tracer (tracer)
      • Trevi (trevi)
      • Trust (trust)
      • Ultron (ultron)
      • Urban Revolt (urban_revolt)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Valueline (valueline)
      • Veho (veho)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • Voxicon (voxicon)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xoro (xoro)
      • Zagg (zagg)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 60 € (price_2)
      • 60 € - 140 € (price_3)
      • ≥ 140 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Liitettävyys (kaiuttimien_langaton_yhteysasetukset):
      • Wi-Fi (wifi)
      • NFC (nfc)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Airplay (airplay)
    • Akun käyttöaika (akun_ka_ytto_aika):
      • < 6 h (akun_ka_ytto_aika_1)
      • 6 h - 10 h (akun_ka_ytto_aika_2)
      • 10 h - 16 h (akun_ka_ytto_aika_3)
      • ≥ 16 h (akun_ka_ytto_aika_4)
    • Malli (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bang & Olufsen A2 (bang_olufsen_a2)
      • Bang & Olufsen Beolit 15 (bang_olufsen_beolit_15)
      • Bang & Olufsen Beolit 17 (bang_olufsen_beolit_17)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Cambridge Audio Yoyo (cambridge_audio_yoyo)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Creative Labs MUVO 2C (creative_labs_muvo_2c)
      • Denon Envaya (denon_envaya)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • ELETRA Mobile (eletra_mobile)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Harman/Kardon Esquire (harman_kardon_esquire)
      • HP Roar (hp_roar)
      • ION Party (ion_party)
      • Jabra Solemate (jabra_solemate)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 3 (jbl_charge_3)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL JR Pop (jbl_jr_pop)
      • JBL Link 500 (jbl_link_500)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • Lava Brightsounds 2 (lava_brightsounds_2)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • Music Angel Friendz (music_angel_friendz)
      • Music Angel Friendz XL (music_angel_friendz_xl)
      • NGS Roller (ngs_roller)
      • Puro HANDY (puro_handy)
      • Senz Musicbox (senz_musicbox)
      • Skullcandy Barricade Mini (skullcandy_barricade_mini)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sony SRS-XB10 (sony_srs_xb10)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • Technaxx MusicMan (technaxx_musicman)
      • Technaxx Musicman Bluetooth (technaxx_musicman_bluetooth)
      • Technaxx Musicman DAB (technaxx_musicman_dab)
      • Technaxx Musicman MA (technaxx_musicman_ma)
      • Technaxx Musicman Mini (technaxx_musicman_mini)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears Megablast (ultimate_ears_megablast)
      • Ultimate Ears UE BLAST (ultimate_ears_ue_blast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Zagg Coda (zagg_coda)
    • Kaiuttimen ominaisuudet (kaiuttimen_ominaisuudet):
      • Amplifier included (amplifier_included)
      • Android app function (android_app_function)
      • IOS app function (ios_app_function)
      • Kantokahva (kantokahva)
      • Kaukosäädin (kaukosa_a_din)
      • Mikrofoni (mikrofoni)
      • Multiroom (multiroom)
      • Radio (radio)
      • Subwoofer (subwoofer)
    • Suoratoistopalvelut (verkon_suoratoiston_palvelut):
      • Apple Music (apple_music)
      • Deezer (deezer)
      • Google Play Music (google_play_music)
      • Napster (napster)
      • Pandora (pandora)
      • Spotify (spotify)
      • Tidal (tidal)
      • TuneIn (tunein)
    • Suojaustoiminnot (protection_features):
      • Iskunkestävä (iskunkesta_va_)
      • Naarmuuntumaton (naarmuuntumaton)
      • Pölynkestävä (po_lynkesta_va_)
      • Roisketiivis (roisketiivis)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 210 g (paino_g_1)
      • 210 g - 415 g (paino_g_2)
      • 415 g - 1030 g (paino_g_3)
      • ≥ 1030 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi