x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Monster Kannettavat kaiuttimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Monster SUPERSTAR S300 IPX7 BT SPEAKER
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121035482.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131122412.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/121035481.jpg
      Monster Monster SUPERSTAR S300 IPX7 BT SPEAKER SUPERSTAR S300 IPX7 BT SPEAKER SUPERSTAR S300 IPX7 BT SPEAKER Monster Superstar S300 on tyylikäs ja tehokas bluetooth kaiutin joka tarjoaa erinomaisen äänimaailman ja pitkän akkukeston. Musiikin kuuntelun oheessa voit myös esimerkiksi ladata puhelintasi kätevän sisäänrakennetun virtalähteen ansiosta. Kaiutin on myös valmistettu kestävästä materiaalista ja sille on myönnetty korkein vedenpitävyysluokitus (IPX7) joten voit huolettaa ottaa kaiuttimen mukaan rannalla tai vaikka uima-altaaseen. (1)
      Monster SUPERSTAR S300 IPX7 BT SPEAKER
      • 00050644764066
      • 129742-00
      1
      178.90 EUR
    • Monster Blaster 2.1 portable speaker system Musta, Harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72849499.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105556157.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105556154.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120400929.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105556158.jpg
      Monster Monster Blaster 2.1 portable speaker system Musta, Harmaa Blaster 2.1 portable speaker system Musta, Harmaa Blaster 2.1 portable speaker system Musta, Harmaa Monster Blaster BoomBox on tyyliltään samanlainen kuin alkuperäiset Boomboxit, mutta siinä on modernimpi muotoilu ja Bluetooth-suoratoisto. Sen erinomaisen basson ja äänensä ansiosta se toimii yhtä hyvin sisä- kuin ulkokäytössäkin. (1)
      Monster Blaster 2.1 portable speaker system Musta, Harmaa
      • 00050644750854
      • 4493585
      • 129287-00
      1
      408.90 EUR
    • Monster SUPERSTAR S200 IPX7 BT SPEAKER
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138102223.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131122432.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138102174.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138102058.jpg
      Monster Monster SUPERSTAR S200 IPX7 BT SPEAKER SUPERSTAR S200 IPX7 BT SPEAKER SUPERSTAR S200 IPX7 BT SPEAKER Kompakti ja vedenkestävä Monster Superstar S200 bluetooth kaiutin tarjoaa reilun 15-tunnin akkukeston ja uskomattoman hyvän äänen kokoonsa nähden. Erinomainen äänimaailma saavutetaan kaiuttimen ainutlaatuisella V-muotoilulla ja Monsterin innovatiivisella audiotekniikalla. Kaiutin on valmistettu kestävästä materiaalista ja sille on myönnetty korkein vedenpitävyysluokitus (IPX7) joten voit huolettaa ottaa kaiuttimen mukaan rannalla tai vaikka uima-altaaseen. Ja S200 kaiutin toimii myös tarvitta... (1)
      Monster SUPERSTAR S200 IPX7 BT SPEAKER
      • 00050644764073
      • 129743-00
      1
      109.85 EUR
    • Monster SUPERSTAR S100 IPX7 BT SPEAKER
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137514089.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131122415.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137514144.jpg
      Monster Monster SUPERSTAR S100 IPX7 BT SPEAKER SUPERSTAR S100 IPX7 BT SPEAKER SUPERSTAR S100 IPX7 BT SPEAKER Monster Superstar S100 on kompakti mutta tehokas bluetooth kaiutin joka tarjoaa selkeän äänen ja vakuuttavan basson. Erinomainen äänimaailma saavutetaan kaiuttimen ainutlaatuisella V-muotoilulla ja Monsterin innovatiivisella audiotekniikalla. Kaiutin on valmistettu kestävästä materiaalista ja sille on myönnetty korkein vedenpitävyysluokitus (IPX7) joten voit huoletta ottaa kaiuttimen mukaan rannalle tai vaikka jopa veteen mukaan. Ja S100 kaiutin toimii myös tarvittaessa erinomaisena kaiutinpu... (1)
      Monster SUPERSTAR S100 IPX7 BT SPEAKER
      • 00050644764080
      • 129744-00
      1
      69.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Ultimate Ears (UE) DEFAULT
        • ultimate_ears
      • Marshall DEFAULT
        • marshall
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Kevyt kaiutin DEFAULT
        • paino_g_250
      • Beats by Dr. Dre DEFAULT
        • beats_by_dr_dre
    • Merkki (brand):
      • JBL (jbl)
      • Sony (sony)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • Acme (acme)
      • AEG (aeg)
      • Amadeus (amadeus)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • Apple (apple)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Auna (auna)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Big Ben (big_ben)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bosch (bosch)
      • Bose (bose)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Braven (braven)
      • Celly (celly)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Crosley (crosley)
      • Dali (dali)
      • DeFunc (defunc)
      • Deltaco (deltaco)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • Divoom (divoom)
      • Edifier (edifier)
      • ELETRA (eletra)
      • Elipson (elipson)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Enermax (enermax)
      • Forever (forever)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Gembird (gembird)
      • Geneva (geneva)
      • Hama (hama)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • Hercules (hercules)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • Icy Box (icy_box)
      • IDance (idance)
      • IHome (ihome)
      • Imperial (imperial)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • IRC (irc)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • KEF (kef)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • Konftel (konftel)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kygo (kygo)
      • Lava (lava)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • LEPA (lepa)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LifeProof (lifeproof)
      • Logic (logic)
      • Logilink (logilink)
      • Marshall (marshall)
      • Maxell (maxell)
      • Microlab (microlab)
      • Monster (monster)
      • Motorola (motorola)
      • Mu (mu)
      • Muse (muse)
      • Music Angel (music_angel)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Onkyo (onkyo)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Platinet (platinet)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Puro (puro)
      • Rapoo (rapoo)
      • RIVA (riva)
      • Ryobi (ryobi)
      • S-Digital (s_digital)
      • SACKit (sackit)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Senz (senz)
      • Sharp (sharp)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Sonos (sonos)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • STREETZ (streetz)
      • Supertooth (supertooth)
      • Sweex (sweex)
      • Tangent (tangent)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Telestar (telestar)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Tracer (tracer)
      • Trust (trust)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • Ultron (ultron)
      • Urban Revolt (urban_revolt)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Veho (veho)
      • Velleman (velleman)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • Voxicon (voxicon)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xoro (xoro)
      • Yamaha (yamaha)
      • Zagg (zagg)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 85 € (price_40_85)
      • 85 € - 160 € (price_85_160)
      • ≥ 160 € (price_160)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Liitettävyys (kaiuttimien_langaton_yhteysasetukset):
      • AirPlay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Google Cast (google_cast)
      • NFC (nfc)
      • Spotify Connect (spotify_connect)
      • WiFi (wifi)
    • Akun käyttöaika (akun_ka_ytto_aika):
      • < 6 h (akun_ka_ytto_aika_6)
      • 6 h - 10 h (akun_ka_ytto_aika_6_10)
      • 10 h - 15 h (akun_ka_ytto_aika_10_15)
      • ≥ 15 h (akun_ka_ytto_aika_15)
    • Malli (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bang & Olufsen A2 (bang_olufsen_a2)
      • Bang & Olufsen Beolit 15 (bang_olufsen_beolit_15)
      • Bang & Olufsen Beolit 17 (bang_olufsen_beolit_17)
      • Beats by Dr. Dre Pill 2.0 (beats_by_dr_dre_pill_2_0)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Creative Labs Airwave (creative_labs_airwave)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Creative Labs MUVO 2C (creative_labs_muvo_2c)
      • Denon Envaya (denon_envaya)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom TimeBox (divoom_timebox)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • ELETRA Mobile (eletra_mobile)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Harman/Kardon Esquire (harman_kardon_esquire)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • HP Roar (hp_roar)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 3 (jbl_charge_3)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip 2 (jbl_clip_2)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Flip 3 (jbl_flip_3)
      • JBL Flip 4 (jbl_flip_4)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL Link 10 (jbl_link_10)
      • JBL Link 20 (jbl_link_20)
      • JBL Link 300 (jbl_link_300)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Pulse 2 (jbl_pulse_2)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • JBL Soundgear (jbl_soundgear)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • KEF MUO (kef_muo)
      • KitSound Cube (kitsound_cube)
      • Lava Brightsounds 2 (lava_brightsounds_2)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • LIFEPROOF Aquaphonics (lifeproof_aquaphonics)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • Music Angel Best Friendz (music_angel_best_friendz)
      • Music Angel Friendz (music_angel_friendz)
      • Music Angel Friendz XL (music_angel_friendz_xl)
      • OneConcept V-12 (oneconcept_v_12)
      • Philips BT6000 (philips_bt6000)
      • Philips PixelPop (philips_pixelpop)
      • Puro HANDY (puro_handy)
      • Senz Musicbox (senz_musicbox)
      • Skullcandy Barricade Mini (skullcandy_barricade_mini)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sony SRS-HG1 h.ear go (sony_srs_hg1_h_ear_go)
      • Sony SRS-XB10 (sony_srs_xb10)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB30/31 (sony_srs_xb30_31)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • Technaxx MusicMan (technaxx_musicman)
      • Technaxx Musicman DAB (technaxx_musicman_dab)
      • Technaxx Musicman MA (technaxx_musicman_ma)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears UE BLAST (ultimate_ears_ue_blast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE ROLL 2 (ultimate_ears_ue_roll_2)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Zagg Coda (zagg_coda)
    • Kaiuttimen ominaisuudet (kaiuttimen_ominaisuudet):
      • Kantokahva (kantokahva)
      • Kaukosäädin (kaukosa_a_din)
      • Mikrofoni (mikrofoni)
      • Radio (radio)
      • Subwoofer (subwoofer)
    • Suoratoistopalvelut (verkon_suoratoiston_palvelut):
      • Apple Music (apple_music)
      • Deezer (deezer)
      • Google Play Music (google_play_music)
      • Pandora (pandora)
      • Spotify (spotify)
      • Tidal (tidal)
      • TuneIn (tunein)
    • Suojaustoiminnot (protection_features):
      • Iskunkestävä (iskunkesta_va_)
      • Lumenkestävä (lumenkesta_va_)
      • Pölynkestävä (po_lynkesta_va_)
      • Roisketiivis (roisketiivis)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 245 g (paino_g_250)
      • 245 g - 600 g (paino_g_250_600)
      • 600 g - 1380 g (paino_g_600_1400)
      • ≥ 1380 g (paino_g_1400)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi