x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Monster Bluetooth kaiuttimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Monster Speaker Superstar Blaster Boom Box
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/72849499.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105556157.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105556156.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105556154.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105556153.jpg
      Monster Monster Speaker Superstar Blaster Boom Box Speaker Superstar Blaster Boom Box Speaker Superstar Blaster Boom Box Monster Blaster BoomBox on tyyliltään samanlainen kuin alkuperäiset Boomboxit, mutta siinä on modernimpi muotoilu ja Bluetooth-suoratoisto. Sen erinomaisen basson ja äänensä ansiosta se toimii yhtä hyvin sisä- kuin ulkokäytössäkin. (2)
      Monster Speaker Superstar Blaster Boom Box
      • 00050644750854
      • 4493585
      • 129287-00
      1
      264.00 EUR
    • Monster SUPERSTAR S200 IPX7 BT SPEAKER
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131122432.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138102223.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138102291.jpg
      Monster Monster SUPERSTAR S200 IPX7 BT SPEAKER SUPERSTAR S200 IPX7 BT SPEAKER SUPERSTAR S200 IPX7 BT SPEAKER Kompakti ja vedenkestävä Monster Superstar S200 bluetooth kaiutin tarjoaa reilun 15-tunnin akkukeston ja uskomattoman hyvän äänen kokoonsa nähden. Erinomainen äänimaailma saavutetaan kaiuttimen ainutlaatuisella V-muotoilulla ja Monsterin innovatiivisella audiotekniikalla. Kaiutin on valmistettu kestävästä materiaalista ja sille on myönnetty korkein vedenpitävyysluokitus (IPX7) joten voit huolettaa ottaa kaiuttimen mukaan rannalla tai vaikka uima-altaaseen. Ja S200 kaiutin toimii myös tarvitta... (1)
      Monster SUPERSTAR S200 IPX7 BT SPEAKER
      • 00050644764073
      • 129743-00
      1
      94.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Ultimate Ears (UE) DEFAULT
        • ultimate_ears
      • Marshall DEFAULT
        • marshall
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Beats by Dr. Dre DEFAULT
        • beats_by_dr_dre
    • Merkki (brand):
      • JBL (jbl)
      • Sony (sony)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • 24hShop (24hshop)
      • Acme (acme)
      • Amadeus (amadeus)
      • Anker (anker)
      • Apple (apple)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Auna (auna)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bose (bose)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Braven (braven)
      • Brigmton (brigmton)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Camry (camry)
      • Celly (celly)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • CoolBox (coolbox)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Daewoo (daewoo)
      • Dali (dali)
      • DeFunc (defunc)
      • Deltaco (deltaco)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • Divoom (divoom)
      • Edifier (edifier)
      • Eletra (eletra)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Enermax (enermax)
      • Esperanza (esperanza)
      • eStore (estore)
      • Fender (fender)
      • Fenton (fenton)
      • Flexound (flexound)
      • Forever (forever)
      • Freecom (freecom)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Gembird (gembird)
      • Geneva (geneva)
      • Hama (hama)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • Head (head)
      • Hiditec (hiditec)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IBox (ibox)
      • Icy Box (icy_box)
      • IDance (idance)
      • Imperial (imperial)
      • Innova (innova)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • JAYS (jays)
      • JVC (jvc)
      • KEF (kef)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kondor (kondor)
      • Konftel (konftel)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kygo (kygo)
      • Lava (lava)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Leitz (leitz)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Logilink (logilink)
      • LSTN (lstn)
      • Madboy (madboy)
      • Magnat (magnat)
      • Makita (makita)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Marshall (marshall)
      • Maxell (maxell)
      • Minions (minions)
      • MOB (mob)
      • Mobility On Board (mobility_on_board)
      • Mobvoi (mobvoi)
      • Monster (monster)
      • Motorola (motorola)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Muse (muse)
      • Music Angel (music_angel)
      • N-Gear (n_gear)
      • Nedis (nedis)
      • Netgear (netgear)
      • NGS (ngs)
      • Nokia (nokia)
      • Omega (omega)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Platinet (platinet)
      • Puro (puro)
      • Rapoo (rapoo)
      • Rebeltec (rebeltec)
      • Ricatech (ricatech)
      • Ryobi (ryobi)
      • SACKit (sackit)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Senz (senz)
      • Sharp (sharp)
      • Sinox (sinox)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • Sonos (sonos)
      • SPC (spc)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • STREETZ (streetz)
      • Sudio (sudio)
      • Sweex (sweex)
      • Tangent (tangent)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Teknofun (teknofun)
      • Telestar (telestar)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Tracer (tracer)
      • Trevi (trevi)
      • Trust (trust)
      • Ultron (ultron)
      • Urban Revolt (urban_revolt)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Valueline (valueline)
      • Veho (veho)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • Voxicon (voxicon)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xoro (xoro)
      • Zagg (zagg)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 60 € (price_2)
      • 60 € - 140 € (price_3)
      • ≥ 140 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Liitettävyys (kaiuttimien_langaton_yhteysasetukset):
      • Wi-Fi (wifi)
      • NFC (nfc)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Airplay (airplay)
    • Akun käyttöaika (akun_ka_ytto_aika):
      • < 6 h (akun_ka_ytto_aika_1)
      • 6 h - 10 h (akun_ka_ytto_aika_2)
      • 10 h - 16 h (akun_ka_ytto_aika_3)
      • ≥ 16 h (akun_ka_ytto_aika_4)
    • Malli (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bang & Olufsen A2 (bang_olufsen_a2)
      • Bang & Olufsen Beolit 15 (bang_olufsen_beolit_15)
      • Bang & Olufsen Beolit 17 (bang_olufsen_beolit_17)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Cambridge Audio Yoyo (cambridge_audio_yoyo)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Denon Envaya (denon_envaya)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • ELETRA Mobile (eletra_mobile)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Harman/Kardon Esquire (harman_kardon_esquire)
      • HP Roar (hp_roar)
      • ION Party (ion_party)
      • Jabra Solemate (jabra_solemate)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 3 (jbl_charge_3)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL JR Pop (jbl_jr_pop)
      • JBL Link 500 (jbl_link_500)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • Lava Brightsounds 2 (lava_brightsounds_2)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • Music Angel Friendz (music_angel_friendz)
      • Music Angel Friendz XL (music_angel_friendz_xl)
      • NGS Roller (ngs_roller)
      • Puro HANDY (puro_handy)
      • Senz Musicbox (senz_musicbox)
      • Skullcandy Barricade Mini (skullcandy_barricade_mini)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sony SRS-XB10 (sony_srs_xb10)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • Technaxx MusicMan (technaxx_musicman)
      • Technaxx Musicman Bluetooth (technaxx_musicman_bluetooth)
      • Technaxx Musicman DAB (technaxx_musicman_dab)
      • Technaxx Musicman MA (technaxx_musicman_ma)
      • Technaxx Musicman Mini (technaxx_musicman_mini)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears Megablast (ultimate_ears_megablast)
      • Ultimate Ears UE BLAST (ultimate_ears_ue_blast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Zagg Coda (zagg_coda)
    • Kaiuttimen ominaisuudet (kaiuttimen_ominaisuudet):
      • Amplifier included (amplifier_included)
      • Android app function (android_app_function)
      • IOS app function (ios_app_function)
      • Kantokahva (kantokahva)
      • Kaukosäädin (kaukosa_a_din)
      • Mikrofoni (mikrofoni)
      • Multiroom (multiroom)
      • Radio (radio)
      • Subwoofer (subwoofer)
    • Suoratoistopalvelut (verkon_suoratoiston_palvelut):
      • Apple Music (apple_music)
      • Deezer (deezer)
      • Google Play Music (google_play_music)
      • Napster (napster)
      • Pandora (pandora)
      • Spotify (spotify)
      • Tidal (tidal)
    • Suojaustoiminnot (protection_features):
      • Iskunkestävä (iskunkesta_va_)
      • Naarmuuntumaton (naarmuuntumaton)
      • Pölynkestävä (po_lynkesta_va_)
      • Roisketiivis (roisketiivis)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 210 g (paino_g_1)
      • 210 g - 425 g (paino_g_2)
      • 425 g - 1025 g (paino_g_3)
      • ≥ 1025 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi