x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Bluetooth kaiuttimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • NGS Kannettavat Bluetooth-kaiuttimet NGS Rollerslang 3
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160004333.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156191857.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145186536.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145186540.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145186538.jpg
      NGS NGS Kannettavat Bluetooth-kaiuttimet NGS Rollerslang 3 Kannettavat Bluetooth-kaiuttimet NGS Rollerslang 3 Kannettavat Bluetooth-kaiuttimet NGS Rollerslang 3 Jos olet kiinnostunut IT ja elektroniikka, tykkäät olla ajan tasalla teknologiasta etkä halua missata pienimpiäkään hienouksia, ostaKannettavat Bluetooth-kaiuttimet NGS Rollerslang 3600 mAh USB 40W Mustalyömättömään hintaan. (2)
      NGS Kannettavat Bluetooth-kaiuttimet NGS Rollerslang 3
      • 08435430614183
      • ELEC-SPK-0391
      3
      89.00 EUR
    • NGS IP67 Waterproof rollerstreamblack
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151792689.jpg
      NGS NGS IP67 Waterproof rollerstreamblack IP67 Waterproof rollerstreamblack IP67 Waterproof rollerstreamblack Kaiutin, kannettavaan käyttöön, langaton, Bluetooth, 24 watt, musta (1)
      NGS IP67 Waterproof rollerstreamblack
      • 08435430614909
      2
      61.30 EUR
    • NGS Bluetooth-kaiuttimet NGS WILDJAM LED FM 120W Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128590461.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128590458.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128590462.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128590460.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145186604.jpg
      NGS NGS Bluetooth-kaiuttimet NGS WILDJAM LED FM 120W Musta Bluetooth-kaiuttimet NGS WILDJAM LED FM 120W Musta Bluetooth-kaiuttimet NGS WILDJAM LED FM 120W Musta Kaiutin, langaton, Bluetooth (1)
      NGS Bluetooth-kaiuttimet NGS WILDJAM LED FM 120W Musta
      • 08435430613391
      • ELEC-SPK-0336
      • WILDJAM
      1
      133.94 EUR
    • NGS 2.2 System 200W-BT TWS-USB-AU
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156830833.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156830837.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156830838.jpg
      NGS NGS 2.2 System 200W-BT TWS-USB-AU 2.2 System 200W-BT TWS-USB-AU 2.2 System 200W-BT TWS-USB-AU (1)
      NGS 2.2 System 200W-BT TWS-USB-AU
      • 08435430614381
      • STREETBREAKER
      1
      149.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Ultimate Ears (UE) DEFAULT
        • ultimate_ears
        • logitech
      • Marshall DEFAULT
        • marshall
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Beats by Dr. Dre DEFAULT
        • beats_by_dr_dre
    • Merkki (brand):
      • JBL (jbl)
      • Sony (sony)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • Acme (acme)
      • Amadeus (amadeus)
      • Anker (anker)
      • Apple (apple)
      • Artsound (artsound)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Auna (auna)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Belkin (belkin)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bosch (bosch)
      • Bose (bose)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Braven (braven)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Camry (camry)
      • Cellularline (cellularline)
      • Celly (celly)
      • Champion (champion)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • CoolBox (coolbox)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Dali (dali)
      • DeFunc (defunc)
      • Deltaco (deltaco)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • Divoom (divoom)
      • Edifier (edifier)
      • Eletra (eletra)
      • Elipson (elipson)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Enermax (enermax)
      • Esperanza (esperanza)
      • Fenton (fenton)
      • Flexound (flexound)
      • Forever (forever)
      • Freecom (freecom)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Gembird (gembird)
      • Geneva (geneva)
      • Hama (hama)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • Head (head)
      • Hiditec (hiditec)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IBox (ibox)
      • Icy Box (icy_box)
      • IDance (idance)
      • Imperial (imperial)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • JAYS (jays)
      • JVC (jvc)
      • KEF (kef)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kondor (kondor)
      • Konftel (konftel)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kygo (kygo)
      • Lava (lava)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Leitz (leitz)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • LSTN (lstn)
      • Magnat (magnat)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Marshall (marshall)
      • Maxell (maxell)
      • MOB (mob)
      • Mobility On Board (mobility_on_board)
      • Monster (monster)
      • Motorola (motorola)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Music Angel (music_angel)
      • N-Gear (n_gear)
      • Nedis (nedis)
      • Netgear (netgear)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Onkyo (onkyo)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Platinet (platinet)
      • Puro (puro)
      • Rebeltec (rebeltec)
      • Ricatech (ricatech)
      • Ryobi (ryobi)
      • SACKit (sackit)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Senz (senz)
      • Sharp (sharp)
      • Sinox (sinox)
      • Sitecom (sitecom)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • Sonos (sonos)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • STREETZ (streetz)
      • Sudio (sudio)
      • Sweex (sweex)
      • Swisstone (swisstone)
      • Tangent (tangent)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Teknofun (teknofun)
      • Telestar (telestar)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Tracer (tracer)
      • Trevi (trevi)
      • Trust (trust)
      • Ultron (ultron)
      • Urban Revolt (urban_revolt)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Veho (veho)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • Voxicon (voxicon)
      • X-One (x_one)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xoro (xoro)
      • Zagg (zagg)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Liitettävyys (kaiuttimien_langaton_yhteysasetukset):
      • Wi-Fi (wifi)
      • NFC (nfc)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Airplay (airplay)
    • Akun käyttöaika (akun_ka_ytto_aika):
      • < 6 h (akun_ka_ytto_aika_1)
      • 6 h - 10 h (akun_ka_ytto_aika_2)
      • 10 h - 16 h (akun_ka_ytto_aika_3)
      • ≥ 16 h (akun_ka_ytto_aika_4)
    • Malli (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bang & Olufsen A2 (bang_olufsen_a2)
      • Bang & Olufsen Beolit 15 (bang_olufsen_beolit_15)
      • Bang & Olufsen Beolit 17 (bang_olufsen_beolit_17)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Cambridge Audio Yoyo (cambridge_audio_yoyo)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Creative Labs MUVO 2C (creative_labs_muvo_2c)
      • Denon Envaya (denon_envaya)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • ELETRA Mobile (eletra_mobile)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Harman/Kardon Esquire (harman_kardon_esquire)
      • Harman Kardon Onyx Studio 4 (harman_kardon_onyx_studio_4)
      • Harman Kardon Onyx Studio 5 (harman_kardon_onyx_studio_5)
      • Harman Kardon Onyx Studio 6 (harman_kardon_onyx_studio_6)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • HP Roar (hp_roar)
      • ION Party (ion_party)
      • Jabra Solemate (jabra_solemate)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 3 (jbl_charge_3)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Flip 3 (jbl_flip_3)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL JR Pop (jbl_jr_pop)
      • JBL Link 10 (jbl_link_10)
      • JBL Link 20 (jbl_link_20)
      • JBL Link 300 (jbl_link_300)
      • JBL Link 500 (jbl_link_500)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • KEF MUO (kef_muo)
      • Lava Brightsounds 2 (lava_brightsounds_2)
      • Lenco BT-120 (lenco_bt_120)
      • Lenco BT-130 (lenco_bt_130)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • Music Angel Best Friendz (music_angel_best_friendz)
      • Music Angel Friendz (music_angel_friendz)
      • Music Angel Friendz XL (music_angel_friendz_xl)
      • Puro HANDY (puro_handy)
      • Senz Musicbox (senz_musicbox)
      • Skullcandy Barricade Mini (skullcandy_barricade_mini)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 1 (sonos_play_1)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sony SRS-XB10 (sony_srs_xb10)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB30/31 (sony_srs_xb30_31)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • Technaxx MusicMan (technaxx_musicman)
      • Technaxx Musicman Bluetooth (technaxx_musicman_bluetooth)
      • Technaxx Musicman DAB (technaxx_musicman_dab)
      • Technaxx Musicman MA (technaxx_musicman_ma)
      • Technaxx Musicman Mini (technaxx_musicman_mini)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears Megablast (ultimate_ears_megablast)
      • Ultimate Ears UE BLAST (ultimate_ears_ue_blast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Zagg Coda (zagg_coda)
    • Kaiuttimen ominaisuudet (kaiuttimen_ominaisuudet):
      • Amplifier included (amplifier_included)
      • Android app function (android_app_function)
      • IOS app function (ios_app_function)
      • Kantokahva (kantokahva)
      • Kaukosäädin (kaukosa_a_din)
      • Mikrofoni (mikrofoni)
      • Multiroom (multiroom)
      • Radio (radio)
      • Subwoofer (subwoofer)
    • Suoratoistopalvelut (verkon_suoratoiston_palvelut):
      • Apple Music (apple_music)
      • Deezer (deezer)
      • Google Play Music (google_play_music)
      • Napster (napster)
      • Pandora (pandora)
      • Spotify (spotify)
      • Tidal (tidal)
    • Suojaustoiminnot (protection_features):
      • Iskunkestävä (iskunkesta_va_)
      • Naarmuuntumaton (naarmuuntumaton)
      • Pölynkestävä (po_lynkesta_va_)
      • Roisketiivis (roisketiivis)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 275 g (paino_g_1)
      • 275 g - 640 g (paino_g_2)
      • 640 g - 1465 g (paino_g_3)
      • ≥ 1465 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi