x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Platinet Kannettavat kaiuttimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Platinet Langaton kaiutin Platinet + herätyskello 10W PMGC10A
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137518476.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144223800.jpg
      Platinet Platinet Langaton kaiutin Platinet + herätyskello 10W PMGC10A Langaton kaiutin Platinet + herätyskello 10W PMGC10A Langaton kaiutin Platinet + herätyskello 10W PMGC10A (2)
      Platinet Langaton kaiutin Platinet + herätyskello 10W PMGC10A
      • 05907595439756
      • PMGC10A
      1
      44.90 EUR
    • Platinet OG47R Mono portable speaker 3W Musta, Punainen kannettava kaiutin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116414929.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/25050938.jpg
      Platinet Platinet OG47R Mono portable speaker 3W Musta, Punainen kannettava kaiutin OG47R Mono portable speaker 3W Musta, Punainen kannettava kaiutin OG47R Mono portable speaker 3W Musta, Punainen kannettava kaiutin (1)
      Platinet OG47R Mono portable speaker 3W Musta, Punainen kannettava kaiutin
      • 05907595426466
      • OG47R
      1
      19.90 EUR
    • Platinet BAMBOO 25 W Kannettava stereokaiutin Musta, Puu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125301739.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/25050938.jpg
      Platinet Platinet BAMBOO 25 W Kannettava stereokaiutin Musta, Puu BAMBOO 25 W Kannettava stereokaiutin Musta, Puu BAMBOO 25 W Kannettava stereokaiutin Musta, Puu (1)
      Platinet BAMBOO 25 W Kannettava stereokaiutin Musta, Puu
      • 05907595445207
      • PMG095
      1
      113.95 EUR
    • Platinet Langaton kaiutin Platinet PMG6B, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137518426.jpg
      Platinet Platinet Langaton kaiutin Platinet PMG6B, musta Langaton kaiutin Platinet PMG6B, musta Langaton kaiutin Platinet PMG6B, musta (1)
      Platinet Langaton kaiutin Platinet PMG6B, musta
      • 05907595439749
      • PMG6B
      1
      34.90 EUR
    • Platinet Langaton kaiutin Platinet PMG75B
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137515290.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124956552.jpg
      Platinet Platinet Langaton kaiutin Platinet PMG75B Langaton kaiutin Platinet PMG75B Langaton kaiutin Platinet PMG75B (1)
      Platinet Langaton kaiutin Platinet PMG75B
      • 05907595444149
      • PMG75B
      1
      54.90 EUR
    • Platinet PMG76B Kannetava langaton kaiutin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137517930.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124957928.jpg
      Platinet Platinet PMG76B Kannetava langaton kaiutin PMG76B Kannetava langaton kaiutin PMG76B Kannetava langaton kaiutin (1)
      Platinet PMG76B Kannetava langaton kaiutin
      • 05907595444163
      • PMG76B
      1
      64.90 EUR
    • Platinet PMG140 kannettava kaiutin 16 W Kannettava stereokaiutin Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125301793.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125301791.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125301790.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/25050938.jpg
      Platinet Platinet PMG140 kannettava kaiutin 16 W Kannettava stereokaiutin Musta PMG140 kannettava kaiutin 16 W Kannettava stereokaiutin Musta PMG140 kannettava kaiutin 16 W Kannettava stereokaiutin Musta (1)
      Platinet PMG140 kannettava kaiutin 16 W Kannettava stereokaiutin Musta
      • 05907595443296
      • PMG140
      1
      64.90 EUR
    • Platinet OG47B Mono portable speaker 3W Musta kannettava kaiutin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116485251.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/25050938.jpg
      Platinet Platinet OG47B Mono portable speaker 3W Musta kannettava kaiutin OG47B Mono portable speaker 3W Musta kannettava kaiutin OG47B Mono portable speaker 3W Musta kannettava kaiutin (1)
      Platinet OG47B Mono portable speaker 3W Musta kannettava kaiutin
      • 05907595426435
      • OG47B
      1
      17.90 EUR
    • Platinet DENO 30 W Kannettava stereokaiutin Harmaa, Puu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125301810.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/25050938.jpg
      Platinet Platinet DENO 30 W Kannettava stereokaiutin Harmaa, Puu DENO 30 W Kannettava stereokaiutin Harmaa, Puu DENO 30 W Kannettava stereokaiutin Harmaa, Puu (1)
      Platinet DENO 30 W Kannettava stereokaiutin Harmaa, Puu
      • 05907595445214
      • PMG096
      1
      114.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Ultimate Ears (UE) DEFAULT
        • ultimate_ears
      • Marshall DEFAULT
        • marshall
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Kevyt kaiutin DEFAULT
        • paino_g_250
      • Beats by Dr. Dre DEFAULT
        • beats_by_dr_dre
    • Merkki (brand):
      • JBL (jbl)
      • Sony (sony)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • AEG (aeg)
      • Amadeus (amadeus)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • Apple (apple)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Auna (auna)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Big Ben (big_ben)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bosch (bosch)
      • Bose (bose)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Braven (braven)
      • Celly (celly)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Crosley (crosley)
      • Dali (dali)
      • DeFunc (defunc)
      • Deltaco (deltaco)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • Divoom (divoom)
      • Edifier (edifier)
      • ELETRA (eletra)
      • Elipson (elipson)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Enermax (enermax)
      • Forever (forever)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Gembird (gembird)
      • Geneva (geneva)
      • Hama (hama)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • Hercules (hercules)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • Icy Box (icy_box)
      • IDance (idance)
      • IHome (ihome)
      • Imperial (imperial)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • IRC (irc)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • KEF (kef)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • Konftel (konftel)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kygo (kygo)
      • Lava (lava)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • LEPA (lepa)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LifeProof (lifeproof)
      • Logic (logic)
      • Logilink (logilink)
      • Marshall (marshall)
      • Maxell (maxell)
      • Microlab (microlab)
      • Monster (monster)
      • Motorola (motorola)
      • Mu (mu)
      • Muse (muse)
      • Music Angel (music_angel)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Onkyo (onkyo)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Platinet (platinet)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Puro (puro)
      • Rapoo (rapoo)
      • RIVA (riva)
      • Ryobi (ryobi)
      • S-Digital (s_digital)
      • SACKit (sackit)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Senz (senz)
      • Sharp (sharp)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Sonos (sonos)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • STREETZ (streetz)
      • Supertooth (supertooth)
      • Sweex (sweex)
      • Tangent (tangent)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Telestar (telestar)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Tracer (tracer)
      • Trust (trust)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • Ultron (ultron)
      • Urban Revolt (urban_revolt)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Veho (veho)
      • Velleman (velleman)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • Voxicon (voxicon)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xoro (xoro)
      • Yamaha (yamaha)
      • Zagg (zagg)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 85 € (price_40_85)
      • 85 € - 155 € (price_85_160)
      • ≥ 155 € (price_160)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Liitettävyys (kaiuttimien_langaton_yhteysasetukset):
      • AirPlay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Google Cast (google_cast)
      • NFC (nfc)
      • Spotify Connect (spotify_connect)
      • WiFi (wifi)
    • Akun käyttöaika (akun_ka_ytto_aika):
      • < 6 h (akun_ka_ytto_aika_6)
      • 6 h - 10 h (akun_ka_ytto_aika_6_10)
      • 10 h - 15 h (akun_ka_ytto_aika_10_15)
      • ≥ 15 h (akun_ka_ytto_aika_15)
    • Malli (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bang & Olufsen A2 (bang_olufsen_a2)
      • Bang & Olufsen Beolit 15 (bang_olufsen_beolit_15)
      • Bang & Olufsen Beolit 17 (bang_olufsen_beolit_17)
      • Beats by Dr. Dre Pill 2.0 (beats_by_dr_dre_pill_2_0)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Creative Labs Airwave (creative_labs_airwave)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Creative Labs MUVO 2C (creative_labs_muvo_2c)
      • Denon Envaya (denon_envaya)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom TimeBox (divoom_timebox)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • ELETRA Mobile (eletra_mobile)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Harman/Kardon Esquire (harman_kardon_esquire)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • HP Roar (hp_roar)
      • Jabra Solemate (jabra_solemate)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 3 (jbl_charge_3)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip 2 (jbl_clip_2)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Flip 3 (jbl_flip_3)
      • JBL Flip 4 (jbl_flip_4)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL GO+ (jbl_go_)
      • JBL Link 10 (jbl_link_10)
      • JBL Link 20 (jbl_link_20)
      • JBL Link 300 (jbl_link_300)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Pulse 2 (jbl_pulse_2)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • JBL Soundgear (jbl_soundgear)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • KEF MUO (kef_muo)
      • KitSound Cube (kitsound_cube)
      • Lava Brightsounds 2 (lava_brightsounds_2)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • LIFEPROOF Aquaphonics (lifeproof_aquaphonics)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • Music Angel Best Friendz (music_angel_best_friendz)
      • Music Angel Friendz (music_angel_friendz)
      • Music Angel Friendz XL (music_angel_friendz_xl)
      • OneConcept V-12 (oneconcept_v_12)
      • Philips BT6000 (philips_bt6000)
      • Philips PixelPop (philips_pixelpop)
      • Puro HANDY (puro_handy)
      • Senz Musicbox (senz_musicbox)
      • Skullcandy Barricade Mini (skullcandy_barricade_mini)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sony SRS-HG1 h.ear go (sony_srs_hg1_h_ear_go)
      • Sony SRS-XB10 (sony_srs_xb10)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB30/31 (sony_srs_xb30_31)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • Technaxx MusicMan (technaxx_musicman)
      • Technaxx Musicman DAB (technaxx_musicman_dab)
      • Technaxx Musicman MA (technaxx_musicman_ma)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears UE BLAST (ultimate_ears_ue_blast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE ROLL 2 (ultimate_ears_ue_roll_2)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Zagg Coda (zagg_coda)
    • Kaiuttimen ominaisuudet (kaiuttimen_ominaisuudet):
      • Kantokahva (kantokahva)
      • Kaukosäädin (kaukosa_a_din)
      • Mikrofoni (mikrofoni)
      • Radio (radio)
      • Subwoofer (subwoofer)
    • Suoratoistopalvelut (verkon_suoratoiston_palvelut):
      • Apple Music (apple_music)
      • Deezer (deezer)
      • Google Play Music (google_play_music)
      • Pandora (pandora)
      • Spotify (spotify)
      • Tidal (tidal)
      • TuneIn (tunein)
    • Suojaustoiminnot (protection_features):
      • Iskunkestävä (iskunkesta_va_)
      • Lumenkestävä (lumenkesta_va_)
      • Pölynkestävä (po_lynkesta_va_)
      • Roisketiivis (roisketiivis)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 245 g (paino_g_250)
      • 245 g - 600 g (paino_g_250_600)
      • 600 g - 1380 g (paino_g_600_1400)
      • ≥ 1380 g (paino_g_1400)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi