x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Puro Bluetooth kaiuttimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Puro Handy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152518449.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152352644.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152518450.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151925109.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152518451.jpg
      Puro Puro Handy Handy Handy Kaiutin, kannettavaan käyttöön, Bluetooth, 3 watt, harmaa (1)
      Puro Handy
      • 08033830181634
      • BTSP03GREY
      2
      29.90 EUR
    • Puro Handy Ladattava Bluetooth Kaiutin, Tummanvihreä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156574423.jpg
      Puro Puro Handy Ladattava Bluetooth Kaiutin, Tummanvihreä Handy Ladattava Bluetooth Kaiutin, Tummanvihreä Handy Ladattava Bluetooth Kaiutin, Tummanvihreä Tummanvihreä Puro Handy Bluetooth kaiutin tuo musiikin mihin tahansa, joten voit nauttia siitä kätevästi suuremmallakin porukalla! Pehmeä kumipinnoite kaiuttimen päällä, ja kompakti rakenne, tekevät siitä mukavan käsitellä ja kuljettaa mukana. Bluetoothin avulla yhdistät laitteen langattomasti lähes mihin tahansa Bluetooth puhelimeen, tablettiin tai tietokoneeseen. Paketissa tulee mukana Micro-USB kaapeli latausta varten ja 3,5mm aux piuha, jolla yhdistät kaiuttimen kaikkiin aux liitännällä v... (1)
      Puro Handy Ladattava Bluetooth Kaiutin, Tummanvihreä
      1
      44.95 EUR
    • Puro Handy Ladattava Bluetooth Kaiutin, Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156574235.jpg
      Puro Puro Handy Ladattava Bluetooth Kaiutin, Sininen Handy Ladattava Bluetooth Kaiutin, Sininen Handy Ladattava Bluetooth Kaiutin, Sininen Sininen Puro Handy Bluetooth kaiutin tuo musiikin mihin tahansa, joten voit nauttia siitä kätevästi suuremmallakin porukalla! Pehmeä kumipinnoite kaiuttimen päällä, ja kompakti rakenne, tekevät siitä mukavan käsitellä ja kuljettaa mukana. Bluetoothin avulla yhdistät laitteen langattomasti lähes mihin tahansa Bluetooth puhelimeen, tablettiin tai tietokoneeseen. Paketissa tulee mukana Micro-USB kaapeli latausta varten ja 3,5mm aux piuha, jolla yhdistät kaiuttimen kaikkiin aux liitännällä varust... (1)
      Puro Handy Ladattava Bluetooth Kaiutin, Sininen
      1
      44.95 EUR
    • Puro Handy 2
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151948092.jpg
      Puro Puro Handy 2 Handy 2 Handy 2 Kaiutin, kannettavaan käyttöön, langaton, Bluetooth, punainen (1)
      Puro Handy 2
      • 08033830270086
      1
      46.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Ultimate Ears (UE) DEFAULT
        • ultimate_ears
      • Marshall DEFAULT
        • marshall
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Beats by Dr. Dre DEFAULT
        • beats_by_dr_dre
    • Merkki (brand):
      • JBL (jbl)
      • Sony (sony)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • 24hShop (24hshop)
      • Acme (acme)
      • Amadeus (amadeus)
      • Anker (anker)
      • Apple (apple)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Audioengine (audioengine)
      • Auna (auna)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bose (bose)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Braven (braven)
      • Brigmton (brigmton)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Camry (camry)
      • Celly (celly)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • CoolBox (coolbox)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Daewoo (daewoo)
      • Dali (dali)
      • DeFunc (defunc)
      • Deltaco (deltaco)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • Divoom (divoom)
      • Edifier (edifier)
      • Eletra (eletra)
      • Elipson (elipson)
      • Eltax (eltax)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Enermax (enermax)
      • Esperanza (esperanza)
      • eStore (estore)
      • Fender (fender)
      • Fenton (fenton)
      • Flexound (flexound)
      • Forever (forever)
      • Freecom (freecom)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Gembird (gembird)
      • Geneva (geneva)
      • Hama (hama)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • Head (head)
      • Hiditec (hiditec)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • IBox (ibox)
      • Icy Box (icy_box)
      • IDance (idance)
      • Imperial (imperial)
      • Innova (innova)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • JAYS (jays)
      • JVC (jvc)
      • KEF (kef)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kondor (kondor)
      • Konftel (konftel)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kygo (kygo)
      • Lava (lava)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Leitz (leitz)
      • Lenco (lenco)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • Logilink (logilink)
      • LSTN (lstn)
      • Madboy (madboy)
      • Magnat (magnat)
      • Makita (makita)
      • Manfrotto (manfrotto)
      • Mars Gaming (mars_gaming)
      • Marshall (marshall)
      • Maxell (maxell)
      • Minions (minions)
      • MOB (mob)
      • Mobility On Board (mobility_on_board)
      • Mobvoi (mobvoi)
      • Monster (monster)
      • Motorola (motorola)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Muse (muse)
      • Music Angel (music_angel)
      • N-Gear (n_gear)
      • Nedis (nedis)
      • Netgear (netgear)
      • NGS (ngs)
      • Nokia (nokia)
      • Omega (omega)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Platinet (platinet)
      • Puro (puro)
      • Rapoo (rapoo)
      • Rebeltec (rebeltec)
      • Ricatech (ricatech)
      • Ryobi (ryobi)
      • SACKit (sackit)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Senz (senz)
      • Sharp (sharp)
      • Sinox (sinox)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • Sonos (sonos)
      • SPC (spc)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • STREETZ (streetz)
      • Sudio (sudio)
      • Sweex (sweex)
      • Tangent (tangent)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Teknofun (teknofun)
      • Telestar (telestar)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Tracer (tracer)
      • Trevi (trevi)
      • Trust (trust)
      • Ultron (ultron)
      • Urban Revolt (urban_revolt)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Valueline (valueline)
      • Veho (veho)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • Voxicon (voxicon)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xoro (xoro)
      • Zagg (zagg)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 60 € (price_2)
      • 60 € - 140 € (price_3)
      • ≥ 140 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Liitettävyys (kaiuttimien_langaton_yhteysasetukset):
      • Wi-Fi (wifi)
      • NFC (nfc)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Airplay (airplay)
    • Akun käyttöaika (akun_ka_ytto_aika):
      • < 6 h (akun_ka_ytto_aika_1)
      • 6 h - 10 h (akun_ka_ytto_aika_2)
      • 10 h - 16 h (akun_ka_ytto_aika_3)
      • ≥ 16 h (akun_ka_ytto_aika_4)
    • Malli (group):
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bang & Olufsen A2 (bang_olufsen_a2)
      • Bang & Olufsen Beolit 15 (bang_olufsen_beolit_15)
      • Bang & Olufsen Beolit 17 (bang_olufsen_beolit_17)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Cambridge Audio Yoyo (cambridge_audio_yoyo)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Denon Envaya (denon_envaya)
      • Denon HEOS (denon_heos)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • ELETRA Mobile (eletra_mobile)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Harman/Kardon Esquire (harman_kardon_esquire)
      • HP Roar (hp_roar)
      • ION Party (ion_party)
      • Jabra Solemate (jabra_solemate)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 3 (jbl_charge_3)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL JR Pop (jbl_jr_pop)
      • JBL Link 500 (jbl_link_500)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • Lava Brightsounds 2 (lava_brightsounds_2)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • Libratone One Style (libratone_one_style)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • Music Angel Friendz (music_angel_friendz)
      • Music Angel Friendz XL (music_angel_friendz_xl)
      • NGS Roller (ngs_roller)
      • Puro HANDY (puro_handy)
      • Senz Musicbox (senz_musicbox)
      • Skullcandy Barricade Mini (skullcandy_barricade_mini)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sony SRS-XB10 (sony_srs_xb10)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • Technaxx MusicMan (technaxx_musicman)
      • Technaxx Musicman Bluetooth (technaxx_musicman_bluetooth)
      • Technaxx Musicman DAB (technaxx_musicman_dab)
      • Technaxx Musicman MA (technaxx_musicman_ma)
      • Technaxx Musicman Mini (technaxx_musicman_mini)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears Megablast (ultimate_ears_megablast)
      • Ultimate Ears UE BLAST (ultimate_ears_ue_blast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Zagg Coda (zagg_coda)
    • Kaiuttimen ominaisuudet (kaiuttimen_ominaisuudet):
      • Amplifier included (amplifier_included)
      • Android app function (android_app_function)
      • IOS app function (ios_app_function)
      • Kantokahva (kantokahva)
      • Kaukosäädin (kaukosa_a_din)
      • Mikrofoni (mikrofoni)
      • Multiroom (multiroom)
      • Radio (radio)
      • Subwoofer (subwoofer)
    • Suoratoistopalvelut (verkon_suoratoiston_palvelut):
      • Apple Music (apple_music)
      • Deezer (deezer)
      • Google Play Music (google_play_music)
      • Napster (napster)
      • Pandora (pandora)
      • Spotify (spotify)
      • Tidal (tidal)
    • Suojaustoiminnot (protection_features):
      • Iskunkestävä (iskunkesta_va_)
      • Naarmuuntumaton (naarmuuntumaton)
      • Pölynkestävä (po_lynkesta_va_)
      • Roisketiivis (roisketiivis)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 210 g (paino_g_1)
      • 210 g - 425 g (paino_g_2)
      • 425 g - 1025 g (paino_g_3)
      • ≥ 1025 g (paino_g_4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi