x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Samsung Kannettavat kaiuttimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Samsung EO-SG930 Kannettava stereokaiutin Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/88939331.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106914461.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117290295.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117290298.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140144756.jpg
      Samsung Samsung EO-SG930 Kannettava stereokaiutin Sininen EO-SG930 Kannettava stereokaiutin Sininen EO-SG930 Kannettava stereokaiutin Sininen Kaiutin, kannettavaan käyttöön, langaton, Bluetooth, 8 watt, sininen (1)
      Samsung EO-SG930 Kannettava stereokaiutin Sininen
      • 08806088642673
      • EO-SG930CLEGWW
      2
      104.82 EUR
    • Samsung WAM6501 Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/48115693.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148752567.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/48115700.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/48115697.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120961107.jpg
      Samsung Samsung WAM6501 Valkoinen WAM6501 Valkoinen WAM6501 Valkoinen 360 Sound. All around you. Koe designin ja tekniikan upea yhdistelmä. Uusi Samsung Wireless Audio 360 tuottaa upeaa ääntä joka suuntaan. Anna musiikin ympäröidä itsesi.Koko huoneen täyttävää ääntäToisin kuin perinteiset kaiuttimet, joista ääni tulee yhteen suuntaan, Samsungin uusi langaton 360° kaiutin levittää ääntä tasaisesti joka suuntaan. Nyt jokainen paikka huoneessa on sweet spot.Tyylikäs kannettava kaiutin Valitse R6-malli, kun haluat kannettavan kaiuttimen. Kevyt muotoilu ja sisäinen ... (1)
      Samsung WAM6501 Valkoinen
      • 08806086876483
      • WAM6501/XE
      1
      358.90 EUR
    • Samsung WAM6500 Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117139374.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117139376.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105324795.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105324791.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105324790.jpg
      Samsung Samsung WAM6500 Musta WAM6500 Musta WAM6500 Musta 360 Sound. All around you. Koe designin ja tekniikan upea yhdistelmä. Uusi Samsung Wireless Audio 360 tuottaa upeaa ääntä joka suuntaan. Anna musiikin ympäröidä itsesi.Koko huoneen täyttävää ääntä Toisin kuin perinteiset kaiuttimet, joista ääni tulee yhteen suuntaan, Samsungin uusi langaton 360° kaiutin levittää ääntä tasaisesti joka suuntaan. Nyt jokainen paikka huoneessa on sweet spot.Tyylikäs kannettava kaiutin Valitse R6-malli, kun haluat kannettavan kaiuttimen. Kevyt muotoilu ja sisäinen... (1)
      Samsung WAM6500 Musta
      • 08806086881579
      • 08806086881654
      • 08806086881586
      • 08806086881562
      • WAM6500
      • WAM6500/XN
      • WAM6500/XE
      1
      358.90 EUR
    • Samsung WAM1500 Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/48086904.jpg
      Samsung Samsung WAM1500 Musta WAM1500 Musta WAM1500 Musta Tämä houkutteleva multiroom-kaiutin Samsungilta täyttää olohuoneesi joka nurkan hämmästyttävällä äänellä sekä sopii myös sisustukseen. Yhdistä kaiutin langattomasti televisioon Bluetoothin avulla. (1)
      Samsung WAM1500 Musta
      • 08806086955560
      • WAM1500/XE
      1
      208.90 EUR
    • Samsung WAM5500 Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/48086910.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/48086913.jpg
      Samsung Samsung WAM5500 Musta WAM5500 Musta WAM5500 Musta Tämä houkutteleva multiroom kaiutin Samsungilta täyttää olohuoneesi joka nurkan hämmästyttävällä äänellä sekä sopii hyvin sisustukseen. Voit liittää minkä tahansa Bluetooth -laitteen kaiuttimeen Bluetoothin välityksellä. (1)
      Samsung WAM5500 Musta
      • 08806086954143
      • WAM5500/XE
      1
      508.90 EUR
    • Samsung EO-SG930 Kannettava stereokaiutin Punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111283751.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106591277.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106591278.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117290463.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106591275.jpg
      Samsung Samsung EO-SG930 Kannettava stereokaiutin Punainen EO-SG930 Kannettava stereokaiutin Punainen EO-SG930 Kannettava stereokaiutin Punainen Kaiutin, kannettavaan käyttöön, langaton, Bluetooth, 8 watt, punainen (1)
      Samsung EO-SG930 Kannettava stereokaiutin Punainen
      • 08806088580555
      • 9248008
      • EO-SG930CREGWW
      1
      110.80 EUR
    • Samsung Multiroom 360 Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/48116310.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120484140.jpg
      Samsung Samsung Multiroom 360 Musta Multiroom 360 Musta Multiroom 360 Musta Tämä houkutteleva multiroom kaiutin Samsungilta täyttää olohuoneesi joka nurkan hämmästyttävällä äänellä sekä sopii hyvin sisustukseen. Voit liittää minkä tahansa Bluetooth -laitteen kaiuttimeen Bluetoothin välityksellä. (1)
      Samsung Multiroom 360 Musta
      • 08806086955485
      • WAM3500/XE
      1
      308.90 EUR
    • Samsung Multiroom 360 Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/48121351.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/48121358.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/48121360.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/48121359.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138107026.jpg
      Samsung Samsung Multiroom 360 Valkoinen Multiroom 360 Valkoinen Multiroom 360 Valkoinen 360 Sound. All around youKoe designin ja tekniikan upea yhdistelmä. Uusi Samsung Wireless Audio 360 tuottaa upeaa ääntä joka suuntaan. Anna musiikin ympäröidä itsesi.Koko huoneen täyttävää ääntä Toisin kuin perinteiset kaiuttimet, joista ääni tulee yhteen suuntaan, Samsungin uusi langaton 360° kaiutin levittää ääntä tasaisesti joka suuntaan. Nyt jokainen paikka huoneessa on sweet spot.Multiroom-sovellus Uudella Multiroom-sovelluksella musiikki on helpommin ulottuvillasi.* Valinnat voi tehdä i... (1)
      Samsung Multiroom 360 Valkoinen
      • 08806086876537
      • WAM7501/XE
      1
      408.90 EUR
    • Samsung EO-SG510 Mono portable speaker Ruskea, Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117290355.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/100952158.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117290354.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138104553.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115773585.jpg
      Samsung Samsung EO-SG510 Mono portable speaker Ruskea, Valkoinen EO-SG510 Mono portable speaker Ruskea, Valkoinen EO-SG510 Mono portable speaker Ruskea, Valkoinen Kaiutin, kannettavaan käyttöön, langaton, ruskea (1)
      Samsung EO-SG510 Mono portable speaker Ruskea, Valkoinen
      • 08806088389592
      • EO-SG510CDEGWW
      1
      69.14 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Ultimate Ears (UE) DEFAULT
        • ultimate_ears
      • Marshall DEFAULT
        • marshall
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Kevyt kaiutin DEFAULT
        • paino_g_250
      • Beats by Dr. Dre DEFAULT
        • beats_by_dr_dre
    • Merkki (brand):
      • JBL (jbl)
      • Sony (sony)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • AEG (aeg)
      • Amadeus (amadeus)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • Apple (apple)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Auna (auna)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Big Ben (big_ben)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bosch (bosch)
      • Bose (bose)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Braven (braven)
      • Celly (celly)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Crosley (crosley)
      • Dali (dali)
      • DeFunc (defunc)
      • Deltaco (deltaco)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • Divoom (divoom)
      • Edifier (edifier)
      • ELETRA (eletra)
      • Elipson (elipson)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Enermax (enermax)
      • Forever (forever)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Gembird (gembird)
      • Geneva (geneva)
      • Hama (hama)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • Hercules (hercules)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • Icy Box (icy_box)
      • IDance (idance)
      • IHome (ihome)
      • Imperial (imperial)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • IRC (irc)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • KEF (kef)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • Konftel (konftel)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kygo (kygo)
      • Lava (lava)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • LEPA (lepa)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LifeProof (lifeproof)
      • Logic (logic)
      • Logilink (logilink)
      • Marshall (marshall)
      • Maxell (maxell)
      • Microlab (microlab)
      • Monster (monster)
      • Motorola (motorola)
      • Mu (mu)
      • Muse (muse)
      • Music Angel (music_angel)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Onkyo (onkyo)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Platinet (platinet)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Puro (puro)
      • Rapoo (rapoo)
      • Ryobi (ryobi)
      • S-Digital (s_digital)
      • SACKit (sackit)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Senz (senz)
      • Sharp (sharp)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • Sonos (sonos)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • STREETZ (streetz)
      • Supertooth (supertooth)
      • Sweex (sweex)
      • Tangent (tangent)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Telestar (telestar)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Tracer (tracer)
      • Trust (trust)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • Ultron (ultron)
      • Urban Revolt (urban_revolt)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Veho (veho)
      • Velleman (velleman)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • Voxicon (voxicon)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xoro (xoro)
      • Yamaha (yamaha)
      • Zagg (zagg)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 85 € (price_40_85)
      • 85 € - 155 € (price_85_160)
      • ≥ 155 € (price_160)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Liitettävyys (kaiuttimien_langaton_yhteysasetukset):
      • AirPlay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Google Cast (google_cast)
      • NFC (nfc)
      • Spotify Connect (spotify_connect)
      • WiFi (wifi)
    • Akun käyttöaika (akun_ka_ytto_aika):
      • < 6 h (akun_ka_ytto_aika_6)
      • 6 h - 10 h (akun_ka_ytto_aika_6_10)
      • 10 h - 15 h (akun_ka_ytto_aika_10_15)
      • ≥ 15 h (akun_ka_ytto_aika_15)
    • Malli (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bang & Olufsen A2 (bang_olufsen_a2)
      • Bang & Olufsen Beolit 15 (bang_olufsen_beolit_15)
      • Bang & Olufsen Beolit 17 (bang_olufsen_beolit_17)
      • Beats by Dr. Dre Pill 2.0 (beats_by_dr_dre_pill_2_0)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Creative Labs Airwave (creative_labs_airwave)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Creative Labs MUVO 2C (creative_labs_muvo_2c)
      • Denon Envaya (denon_envaya)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom TimeBox (divoom_timebox)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • ELETRA Mobile (eletra_mobile)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Harman/Kardon Esquire (harman_kardon_esquire)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • HP Roar (hp_roar)
      • Jabra Solemate (jabra_solemate)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 3 (jbl_charge_3)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip 2 (jbl_clip_2)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Flip 3 (jbl_flip_3)
      • JBL Flip 4 (jbl_flip_4)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL GO+ (jbl_go_)
      • JBL Link 10 (jbl_link_10)
      • JBL Link 20 (jbl_link_20)
      • JBL Link 300 (jbl_link_300)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Pulse 2 (jbl_pulse_2)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • JBL Soundgear (jbl_soundgear)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • KEF MUO (kef_muo)
      • KitSound Cube (kitsound_cube)
      • Lava Brightsounds 2 (lava_brightsounds_2)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • LIFEPROOF Aquaphonics (lifeproof_aquaphonics)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • Music Angel Best Friendz (music_angel_best_friendz)
      • Music Angel Friendz (music_angel_friendz)
      • Music Angel Friendz XL (music_angel_friendz_xl)
      • OneConcept V-12 (oneconcept_v_12)
      • Philips BT6000 (philips_bt6000)
      • Philips PixelPop (philips_pixelpop)
      • Puro HANDY (puro_handy)
      • Senz Musicbox (senz_musicbox)
      • Skullcandy Barricade Mini (skullcandy_barricade_mini)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sony SRS-HG1 h.ear go (sony_srs_hg1_h_ear_go)
      • Sony SRS-XB10 (sony_srs_xb10)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB30/31 (sony_srs_xb30_31)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • Technaxx MusicMan (technaxx_musicman)
      • Technaxx Musicman DAB (technaxx_musicman_dab)
      • Technaxx Musicman MA (technaxx_musicman_ma)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears UE BLAST (ultimate_ears_ue_blast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE ROLL 2 (ultimate_ears_ue_roll_2)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Zagg Coda (zagg_coda)
    • Kaiuttimen ominaisuudet (kaiuttimen_ominaisuudet):
      • Kantokahva (kantokahva)
      • Kaukosäädin (kaukosa_a_din)
      • Mikrofoni (mikrofoni)
      • Radio (radio)
      • Subwoofer (subwoofer)
    • Suoratoistopalvelut (verkon_suoratoiston_palvelut):
      • Apple Music (apple_music)
      • Deezer (deezer)
      • Google Play Music (google_play_music)
      • Pandora (pandora)
      • Spotify (spotify)
      • Tidal (tidal)
      • TuneIn (tunein)
    • Suojaustoiminnot (protection_features):
      • Iskunkestävä (iskunkesta_va_)
      • Lumenkestävä (lumenkesta_va_)
      • Pölynkestävä (po_lynkesta_va_)
      • Roisketiivis (roisketiivis)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 245 g (paino_g_250)
      • 245 g - 610 g (paino_g_250_610)
      • 610 g - 1400 g (paino_g_610_1400)
      • ≥ 1400 g (paino_g_1400)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi