x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Sony Kannettavat kaiuttimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    48 - 8
    • Sony SRS-XB20 Mono portable speaker Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111394365.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123388501.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123388503.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123388502.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/93139957.jpg
      Sony Sony SRS-XB20 Mono portable speaker Sininen SRS-XB20 Mono portable speaker Sininen SRS-XB20 Mono portable speaker Sininen Sony SRS-XB20 Bluetooth-kaiutin, jossa EXTRA BASS ääni, jopa 12h akunkesto ja IPX5-luokiteltu vedenkestävä rakenne.EXTRA BASS -tekniikka takaa syvät ja jykevät bassoäänet.Valoefektit. Rytmin tahdissa vilkkuvat valot tekevät bileistäsi ikimuistoiset.Langattomalla Party Chain -toiminnolla voit yhdistää jopa 10 vuoden 2017 langatonta EXTRA BASS -kaiutinta (esim. XB40) toisiinsa Bluetooth-yhteyden kautta ja nauttia synkronoidusta äänestä ja valoefekteistä. (1)
      Sony SRS-XB20 Mono portable speaker Sininen
      • 04548736051867
      • SRSXB20L.CE7
      • SRSXB20L
      1
      61.90 EUR
    • Sony SRS-XB40 Mono portable speaker Musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109978177.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123388539.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123388542.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123388544.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137690249.jpg
      Sony Sony SRS-XB40 Mono portable speaker Musta SRS-XB40 Mono portable speaker Musta SRS-XB40 Mono portable speaker Musta Sony SRS-XB40, Äärettömän tehokas kannettava kaiutin, jossa EXTRA BASS, valot, pitkä akunkesto ja IPX5-luokiteltu vedenkestävä rakenne EXTRA BASS -tekniikka takaa syvät ja jykevät bassoäänet. Valoefektit. Luo unohtumaton biletunnelma säädettävällä diskovalolla ja kaiutinvaloilla, jotka vaihtavat väriä ja vilkkuvat rytmin tahtiin. 24 tunnin akunkesto mahdollistaa koko päivän ja yön kestävän taustamusiikin Valmiina kaikkeen. Loistavat vedenpitävät ominaisuudet vastaavat IPX5 -luokitusta. Langat... (1)
      Sony SRS-XB40 Mono portable speaker Musta
      • 04548736044364
      • SRSXB40B
      • SRSXB40B.EU8, SRSXB40B
      • SRSXB40B.EU8
      1
      222.80 EUR
    • Sony SRS-X99
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/30725579.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137689198.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/30725581.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115762258.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101755195.jpg
      Sony Sony SRS-X99 SRS-X99 SRS-X99 Kaiutin, langaton, USB, 154 watt (1)
      Sony SRS-X99
      • 04905524996401
      • SONY SRSX99.CED
      • SRSX99, SRSX99.CED
      • SRSX99
      • SRSX99.CED
      1
      699.00 EUR
    • Sony SRS-XB40 Mono portable speaker Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102377151.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105708362.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105708357.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105708355.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140570545.jpg
      Sony Sony SRS-XB40 Mono portable speaker Sininen SRS-XB40 Mono portable speaker Sininen SRS-XB40 Mono portable speaker Sininen Sony SRS-XB40, Äärettömän tehokas kannettava kaiutin, jossa EXTRA BASS, valot, pitkä akunkesto ja IPX5-luokiteltu vedenkestävä rakenne EXTRA BASS -tekniikka takaa syvät ja jykevät bassoäänet. Valoefektit. Luo unohtumaton biletunnelma säädettävällä diskovalolla ja kaiutinvaloilla, jotka vaihtavat väriä ja vilkkuvat rytmin tahtiin. 24 tunnin akunkesto mahdollistaa koko päivän ja yön kestävän taustamusiikin Valmiina kaikkeen. Loistavat vedenpitävät ominaisuudet vastaavat IPX5 -luokitusta. Langat... (1)
      Sony SRS-XB40 Mono portable speaker Sininen
      • 04548736049901
      • 4118142
      • SRSXB40L.EU8
      • SRSXB40L
      1
      131.90 EUR
    • Sony notebook sleeve
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115761581.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103012093.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101131082.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115761488.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137517836.jpg
      Sony Sony notebook sleeve notebook sleeve notebook sleeve Suojatasku kannettavalle, 13", valkoinen, korallin punainen malleihin Apple MacBook Pro (13.3 tuuma) (1)
      Sony notebook sleeve
      • 04905524983722
      • 03700313930038
      • SRSX2R.EU8
      • SRSX2R
      • SRSX2R, SRSX2R.EU8
      1
      38.99 EUR
    • Sony SRS-XB30 Mono portable speaker Punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110821605.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115075765.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123389121.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123389124.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/123389122.jpg
      Sony Sony SRS-XB30 Mono portable speaker Punainen SRS-XB30 Mono portable speaker Punainen SRS-XB30 Mono portable speaker Punainen Erinomainen bluetooth-kaiutin hyvällä äänentoistolla ja akunkestolla.Missä ja milloin tahansaKompakti ja langaton Bluetooth SRS-XB30-kaiutin on yksinkertainen ottaa mukaan mihin ikinä menetkin. Pitkän akunkeston ja vedenpitävän pinnan ansiosta voit asettaa sen huoletta minne tahansa ja soittaa musiikkia hyvällä äänellä.Party Chain -ominaisuuden ansiosta pystyt liittämään jopa 10langatonta kaiutinta Bluetooth-yhteydellä ja synkronoida musiikin ja valaistuksen sopivaksi.Parempi Bluetooth-ääniLD... (1)
      Sony SRS-XB30 Mono portable speaker Punainen
      • 04548736048935
      • 04548736048867
      • SRSXB30R.EU8
      • SRSXB30R, SRSXB30R.EU8
      • SRSXB30R
      • 4108593
      1
      101.90 EUR
    • Sony SRS-XB30 Mono portable speaker Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102377066.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137693847.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105708334.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/105708337.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/115776456.jpg
      Sony Sony SRS-XB30 Mono portable speaker Valkoinen SRS-XB30 Mono portable speaker Valkoinen SRS-XB30 Mono portable speaker Valkoinen Erinomainen bluetooth-kaiutin hyvällä äänentoistolla ja akunkestolla.Missä ja milloin tahansaKompakti ja langaton Bluetooth SRS-XB30-kaiutin on yksinkertainen ottaa mukaan mihin ikinä menetkin. Pitkän akunkeston ja vedenpitävän pinnan ansiosta voit asettaa sen huoletta minne tahansa ja soittaa musiikkia hyvällä äänellä.Party Chain -ominaisuuden ansiosta pystyt liittämään jopa 10langatonta kaiutinta Bluetooth-yhteydellä ja synkronoida musiikin ja valaistuksen sopivaksi.Parempi Bluetooth-ääniLD... (1)
      Sony SRS-XB30 Mono portable speaker Valkoinen
      • 04548736049079
      • SRSXB30W.EU8
      • SRSXB30W
      1
      101.90 EUR
    • Sony SRSLSR100 kannettava kaiutin 4 W Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111403402.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140614748.jpg
      Sony Sony SRSLSR100 kannettava kaiutin 4 W Valkoinen SRSLSR100 kannettava kaiutin 4 W Valkoinen SRSLSR100 kannettava kaiutin 4 W Valkoinen Speaker, for TV, wireless, 4 Watt (1)
      Sony SRSLSR100 kannettava kaiutin 4 W Valkoinen
      • 04548736068575
      • SRSLSR100
      1
      196.70 EUR
    1 2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Ultimate Ears (UE) DEFAULT
        • ultimate_ears
      • Marshall DEFAULT
        • marshall
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Kevyt kaiutin DEFAULT
        • paino_g_250
      • Beats by Dr. Dre DEFAULT
        • beats_by_dr_dre
    • Merkki (brand):
      • JBL (jbl)
      • Sony (sony)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • Acme (acme)
      • AEG (aeg)
      • Amadeus (amadeus)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • Apple (apple)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Auna (auna)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Big Ben (big_ben)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bosch (bosch)
      • Bose (bose)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Braven (braven)
      • Celly (celly)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Crosley (crosley)
      • Dali (dali)
      • DeFunc (defunc)
      • Deltaco (deltaco)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • Divoom (divoom)
      • Edifier (edifier)
      • ELETRA (eletra)
      • Elipson (elipson)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Enermax (enermax)
      • Falcon Eyes (falcon_eyes)
      • Forever (forever)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Gembird (gembird)
      • Geneva (geneva)
      • Hama (hama)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • Icy Box (icy_box)
      • IDance (idance)
      • IHome (ihome)
      • Imperial (imperial)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Intex (intex)
      • iON (ion)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • KEF (kef)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • Kondor (kondor)
      • Konftel (konftel)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kygo (kygo)
      • Lava (lava)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • LEPA (lepa)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LifeProof (lifeproof)
      • Logic (logic)
      • Logilink (logilink)
      • Marshall (marshall)
      • Maxell (maxell)
      • Microlab (microlab)
      • Monster (monster)
      • Motorola (motorola)
      • Mu (mu)
      • Muse (muse)
      • Music Angel (music_angel)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Onkyo (onkyo)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Platinet (platinet)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Rapoo (rapoo)
      • RIVA (riva)
      • Ryobi (ryobi)
      • S-Digital (s_digital)
      • SACKit (sackit)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Senz (senz)
      • Sharp (sharp)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • Sonos (sonos)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • STREETZ (streetz)
      • Supertooth (supertooth)
      • Sweex (sweex)
      • Tangent (tangent)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Telestar (telestar)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Tracer (tracer)
      • Trust (trust)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • Ultron (ultron)
      • Urban Revolt (urban_revolt)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Veho (veho)
      • Velleman (velleman)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • Voxicon (voxicon)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xoro (xoro)
      • Yamaha (yamaha)
      • Zagg (zagg)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 85 € (price_40_85)
      • 85 € - 155 € (price_85_160)
      • ≥ 155 € (price_160)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Liitettävyys (kaiuttimien_langaton_yhteysasetukset):
      • AirPlay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Google Cast (google_cast)
      • NFC (nfc)
      • Spotify Connect (spotify_connect)
      • WiFi (wifi)
    • Akun käyttöaika (akun_ka_ytto_aika):
      • < 6 h (akun_ka_ytto_aika_6)
      • 6 h - 10 h (akun_ka_ytto_aika_6_10)
      • 10 h - 15 h (akun_ka_ytto_aika_10_15)
      • ≥ 15 h (akun_ka_ytto_aika_15)
    • Malli (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bang & Olufsen A2 (bang_olufsen_a2)
      • Bang & Olufsen Beolit 15 (bang_olufsen_beolit_15)
      • Bang & Olufsen Beolit 17 (bang_olufsen_beolit_17)
      • Beats by Dr. Dre Pill 2.0 (beats_by_dr_dre_pill_2_0)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Creative Labs Airwave (creative_labs_airwave)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Creative Labs MUVO 2C (creative_labs_muvo_2c)
      • Denon Envaya (denon_envaya)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • ELETRA Mobile (eletra_mobile)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Harman/Kardon Esquire (harman_kardon_esquire)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • HP Roar (hp_roar)
      • Jabra Solemate (jabra_solemate)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 3 (jbl_charge_3)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip 2 (jbl_clip_2)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Flip 3 (jbl_flip_3)
      • JBL Flip 4 (jbl_flip_4)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL Link 10 (jbl_link_10)
      • JBL Link 20 (jbl_link_20)
      • JBL Link 300 (jbl_link_300)
      • JBL Link 500 (jbl_link_500)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Pulse 2 (jbl_pulse_2)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • JBL Soundgear (jbl_soundgear)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • KEF MUO (kef_muo)
      • KitSound Cube (kitsound_cube)
      • Lava Brightsounds 2 (lava_brightsounds_2)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • LIFEPROOF Aquaphonics (lifeproof_aquaphonics)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • Music Angel Best Friendz (music_angel_best_friendz)
      • Music Angel Friendz (music_angel_friendz)
      • Music Angel Friendz XL (music_angel_friendz_xl)
      • OneConcept V-12 (oneconcept_v_12)
      • Philips BT6000 (philips_bt6000)
      • Philips PixelPop (philips_pixelpop)
      • Senz Musicbox (senz_musicbox)
      • Skullcandy Barricade Mini (skullcandy_barricade_mini)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sony SRS-HG1 h.ear go (sony_srs_hg1_h_ear_go)
      • Sony SRS-XB10 (sony_srs_xb10)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB30/31 (sony_srs_xb30_31)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • Technaxx MusicMan (technaxx_musicman)
      • Technaxx Musicman DAB (technaxx_musicman_dab)
      • Technaxx Musicman MA (technaxx_musicman_ma)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Ultimate Ears UE BLAST (ultimate_ears_ue_blast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE ROLL 2 (ultimate_ears_ue_roll_2)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Zagg Coda (zagg_coda)
    • Kaiuttimen ominaisuudet (kaiuttimen_ominaisuudet):
      • Kantokahva (kantokahva)
      • Kaukosäädin (kaukosa_a_din)
      • Mikrofoni (mikrofoni)
      • Radio (radio)
      • Subwoofer (subwoofer)
    • Suoratoistopalvelut (verkon_suoratoiston_palvelut):
      • Apple Music (apple_music)
      • Deezer (deezer)
      • Google Play Music (google_play_music)
      • Pandora (pandora)
      • Spotify (spotify)
      • Tidal (tidal)
    • Suojaustoiminnot (protection_features):
      • Iskunkestävä (iskunkesta_va_)
      • Lumenkestävä (lumenkesta_va_)
      • Pölynkestävä (po_lynkesta_va_)
      • Roisketiivis (roisketiivis)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 250 g (paino_g_250)
      • 250 g - 610 g (paino_g_250_610)
      • 610 g - 1400 g (paino_g_610_1400)
      • ≥ 1400 g (paino_g_1400)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi