x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    STREETZ Kannettavat kaiuttimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • STREETZ liikuteltava Bluetooth-kaiutin, USB/TF/AUX/FM/handsfree, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131004376.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135039408.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134325678.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133231048.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147684581.jpg
      STREETZ STREETZ liikuteltava Bluetooth-kaiutin, USB/TF/AUX/FM/handsfree, musta liikuteltava Bluetooth-kaiutin, USB/TF/AUX/FM/handsfree, musta liikuteltava Bluetooth-kaiutin, USB/TF/AUX/FM/handsfree, musta (6)
      STREETZ liikuteltava Bluetooth-kaiutin, USB/TF/AUX/FM/handsfree, musta
      • 07333048037121
      2
      14.80 EUR
    • STREETZ Bluetooth speaker V2.1 + EDR 3h 10m mic
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147087550.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135030072.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/79897414.jpg
      STREETZ STREETZ Bluetooth speaker V2.1 + EDR 3h 10m mic Bluetooth speaker V2.1 + EDR 3h 10m mic Bluetooth speaker V2.1 + EDR 3h 10m mic Kaiutin, kannettavaan käyttöön, langaton, Bluetooth, 6 watt, vihreä (3)
      STREETZ Bluetooth speaker V2.1 + EDR 3h 10m mic
      • 07333048010667
      3
      13.80 EUR
    • STREETZ Wireless Charging Waterproof BT Speaker, tygdesign, vit/grå
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140919328.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125595486.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134325677.jpg
      STREETZ STREETZ Wireless Charging Waterproof BT Speaker, tygdesign, vit/grå Wireless Charging Waterproof BT Speaker, tygdesign, vit/grå Wireless Charging Waterproof BT Speaker, tygdesign, vit/grå (2)
      STREETZ Wireless Charging Waterproof BT Speaker, tygdesign, vit/grå
      • 07333048037060
      2
      58.10 EUR
    • STREETZ Bluetooth -kaiutin CM672
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/76210327.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135018633.jpg
      STREETZ STREETZ Bluetooth -kaiutin CM672 Bluetooth -kaiutin CM672 Bluetooth -kaiutin CM672 Kantoalue: 10 m Toistoaika: noin 3 h Liitäntä: Bluetooth 2.1+EDR tai 3,5 mm:n liittimellä varustettu johto FM-radio microSD-muistikortinlukija 300 mAh:n litiumakku Ladataan micro-USB-liitännän kautta, latausaika 2 h Paino: 120 g Mitat (L x S x K): 148 x 25 x 41 mm Pakkauksen sisältö: Bluetooth-kaiutin, rannehihna, USB-johto ja käyttöohje (1)
      STREETZ Bluetooth -kaiutin CM672
      • 07333048010674
      3
      25.25 EUR
    • STREETZ Bluetooth-kaiutin, v4.0, NFC, 7h, 10m, microSD, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116955530.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94211878.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134973060.jpg
      STREETZ STREETZ Bluetooth-kaiutin, v4.0, NFC, 7h, 10m, microSD, sininen Bluetooth-kaiutin, v4.0, NFC, 7h, 10m, microSD, sininen Bluetooth-kaiutin, v4.0, NFC, 7h, 10m, microSD, sininen (1)
      STREETZ Bluetooth-kaiutin, v4.0, NFC, 7h, 10m, microSD, sininen
      • 07333048010087
      2
      28.30 EUR
    • STREETZ vedenkestävä Bluetooth-kaiutin, IPX5, TWS,BT 4.2, 1x6W, sin.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117004051.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135046190.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117655408.jpg
      STREETZ STREETZ vedenkestävä Bluetooth-kaiutin, IPX5, TWS,BT 4.2, 1x6W, sin. vedenkestävä Bluetooth-kaiutin, IPX5, TWS,BT 4.2, 1x6W, sin. vedenkestävä Bluetooth-kaiutin, IPX5, TWS,BT 4.2, 1x6W, sin. STREETZ vedenkestävä Bluetooth-kaiutin, kangasverhoilu, IPX5, TWS, Bluetooth 4.2, 1 x 6 W, sininen Näppärä kaiutin, jonka voi ottaa matkalle mukaan. Tässä mallissa on tyylikäs kangasverhoilu. Vaikka kaiutin on pienikokoinen, siinä on kuuden watin teho. Laitteessa on tehokas akku, ja se toimii tarvittaessa myös kaiutinpuhelimena. Laite tukee TWS-toimintoa (True Wireless Sound). Ominaisuuden avulla voi kytkeä kaksi kaiutinta toisiinsa niin, että ne muodostavat 2.0-äänentoistojärjestelmän. Toimi... (1)
      STREETZ vedenkestävä Bluetooth-kaiutin, IPX5, TWS,BT 4.2, 1x6W, sin.
      • 07333048030818
      2
      25.60 EUR
    • STREETZ vesitiivis BT-kaiutin, BT 4.1, kangas, 8W, IPX7, valk./harm.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134211182.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133970243.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147684611.jpg
      STREETZ STREETZ vesitiivis BT-kaiutin, BT 4.1, kangas, 8W, IPX7, valk./harm. vesitiivis BT-kaiutin, BT 4.1, kangas, 8W, IPX7, valk./harm. vesitiivis BT-kaiutin, BT 4.1, kangas, 8W, IPX7, valk./harm. (1)
      STREETZ vesitiivis BT-kaiutin, BT 4.1, kangas, 8W, IPX7, valk./harm.
      • 07333048032720
      2
      40.40 EUR
    • STREETZ Bluetooth speaker V2.1+EDR 2h 10m came
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/79897357.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117626424.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147087538.jpg
      STREETZ STREETZ Bluetooth speaker V2.1+EDR 2h 10m came Bluetooth speaker V2.1+EDR 2h 10m came Bluetooth speaker V2.1+EDR 2h 10m came Kaiutin, kannettavaan käyttöön, langaton, Bluetooth, 3 watt, musta (1)
      STREETZ Bluetooth speaker V2.1+EDR 2h 10m came
      • 07333048011534
      2
      19.90 EUR
    • STREETZ CM736
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75583511.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/81195445.jpg
      STREETZ STREETZ CM736 CM736 CM736 (1)
      STREETZ CM736
      • 07333048018076
      2
      13.80 EUR
    • STREETZ CM735
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75583512.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/81195446.jpg
      STREETZ STREETZ CM735 CM735 CM735 (1)
      STREETZ CM735
      • 07333048018069
      2
      13.80 EUR
    • STREETZ vedenkestävä BT-kaiutin, NFC, 15W, IPX5, valkoinen/harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134211286.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134326140.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147684612.jpg
      STREETZ STREETZ vedenkestävä BT-kaiutin, NFC, 15W, IPX5, valkoinen/harmaa vedenkestävä BT-kaiutin, NFC, 15W, IPX5, valkoinen/harmaa vedenkestävä BT-kaiutin, NFC, 15W, IPX5, valkoinen/harmaa (1)
      STREETZ vedenkestävä BT-kaiutin, NFC, 15W, IPX5, valkoinen/harmaa
      • 07333048032713
      2
      53.55 EUR
    • STREETZ CM740
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138101648.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132733804.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/96257403.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/138101471.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134977408.jpg
      STREETZ STREETZ CM740 CM740 CM740 (1)
      STREETZ CM740
      • 07333048028914
      • CM740
      1
      25.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • JBL DEFAULT
        • jbl
      • Ultimate Ears (UE) DEFAULT
        • ultimate_ears
      • Marshall DEFAULT
        • marshall
      • Vedenkestävä DEFAULT
        • vedenkesta_va_
      • Kevyt kaiutin DEFAULT
        • paino_g_250
      • Beats by Dr. Dre DEFAULT
        • beats_by_dr_dre
    • Merkki (brand):
      • JBL (jbl)
      • Sony (sony)
      • Bang & Olufsen (bang_olufsen)
      • Ultimate Ears (ultimate_ears)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • AEG (aeg)
      • Amadeus (amadeus)
      • Amazon (amazon)
      • Anker (anker)
      • Apple (apple)
      • Audio Pro (audio_pro)
      • Auna (auna)
      • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
      • Big Ben (big_ben)
      • BigBen Interactive (bigben_interactive)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Bluesound (bluesound)
      • Bosch (bosch)
      • Bose (bose)
      • Bowers & Wilkins (bowers_wilkins)
      • Braven (braven)
      • Celly (celly)
      • Como Audio (como_audio)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Creative Labs (creative_labs)
      • Crosley (crosley)
      • Dali (dali)
      • DeFunc (defunc)
      • Deltaco (deltaco)
      • Denon (denon)
      • Denver (denver)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Diverse (diverse)
      • Divoom (divoom)
      • Edifier (edifier)
      • ELETRA (eletra)
      • Elipson (elipson)
      • Energy Sistem (energy_sistem)
      • Enermax (enermax)
      • Forever (forever)
      • FRESH 'N REBEL (fresh_n_rebel)
      • Gembird (gembird)
      • Geneva (geneva)
      • Hama (hama)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • Hercules (hercules)
      • HP (hp)
      • Huawei (huawei)
      • Ibiza Sound (ibiza_sound)
      • Icy Box (icy_box)
      • IDance (idance)
      • IHome (ihome)
      • Imperial (imperial)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • IRC (irc)
      • Jabra (jabra)
      • JAM (jam)
      • Jamo (jamo)
      • KEF (kef)
      • KitSound (kitsound)
      • Klipsch (klipsch)
      • Konftel (konftel)
      • Koss (koss)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kygo (kygo)
      • Lava (lava)
      • LD Systems (ld_systems)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • LEPA (lepa)
      • Lexibook (lexibook)
      • LG (lg)
      • Libratone (libratone)
      • LifeProof (lifeproof)
      • Logic (logic)
      • Logilink (logilink)
      • Marshall (marshall)
      • Maxell (maxell)
      • Microlab (microlab)
      • Monster (monster)
      • Motorola (motorola)
      • Mu (mu)
      • Muse (muse)
      • Music Angel (music_angel)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Onkyo (onkyo)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips (philips)
      • Pioneer (pioneer)
      • Platinet (platinet)
      • Polk Audio (polk_audio)
      • Puro (puro)
      • Rapoo (rapoo)
      • RIVA (riva)
      • Ryobi (ryobi)
      • S-Digital (s_digital)
      • SACKit (sackit)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sandstrom (sandstrom)
      • Senz (senz)
      • Sharp (sharp)
      • Skullcandy (skullcandy)
      • Skytec (skytec)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Sonos (sonos)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Speedlink (speedlink)
      • Star Wars (star_wars)
      • STREETZ (streetz)
      • Supertooth (supertooth)
      • Sweex (sweex)
      • Tangent (tangent)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technisat (technisat)
      • Telestar (telestar)
      • The House Of Marley (the_house_of_marley)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Tracer (tracer)
      • Trust (trust)
      • Tt eSPORTS (tt_esports)
      • Ultron (ultron)
      • Urban Revolt (urban_revolt)
      • Urbanears (urbanears)
      • Urbanista (urbanista)
      • Veho (veho)
      • Velleman (velleman)
      • Vifa (vifa)
      • Visaton (visaton)
      • VONYX (vonyx)
      • Voxicon (voxicon)
      • Wharfedale (wharfedale)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xoro (xoro)
      • Yamaha (yamaha)
      • Zagg (zagg)
    • Hinta (price):
      • < 40 € (budget)
      • 40 € - 85 € (price_40_85)
      • 85 € - 155 € (price_85_160)
      • ≥ 155 € (price_160)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Liitettävyys (kaiuttimien_langaton_yhteysasetukset):
      • AirPlay (airplay)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Google Cast (google_cast)
      • NFC (nfc)
      • Spotify Connect (spotify_connect)
      • WiFi (wifi)
    • Akun käyttöaika (akun_ka_ytto_aika):
      • < 6 h (akun_ka_ytto_aika_6)
      • 6 h - 10 h (akun_ka_ytto_aika_6_10)
      • 10 h - 15 h (akun_ka_ytto_aika_10_15)
      • ≥ 15 h (akun_ka_ytto_aika_15)
    • Malli (group):
      • Amazon Echo (amazon_echo)
      • Amazon Echo Dot (amazon_echo_dot)
      • Anker SoundCore (anker_soundcore)
      • Bang & Olufsen A1 (bang_olufsen_a1)
      • Bang & Olufsen A2 (bang_olufsen_a2)
      • Bang & Olufsen Beolit 15 (bang_olufsen_beolit_15)
      • Bang & Olufsen Beolit 17 (bang_olufsen_beolit_17)
      • Beats by Dr. Dre Pill 2.0 (beats_by_dr_dre_pill_2_0)
      • Beats by Dr. Dre Pill+ (beats_by_dr_dre_pill_)
      • Bose SoundLink (bose_soundlink)
      • Creative Labs Airwave (creative_labs_airwave)
      • Creative Labs MuVo 2 (creative_labs_muvo_2)
      • Creative Labs MUVO 2C (creative_labs_muvo_2c)
      • Denon Envaya (denon_envaya)
      • Denver BTS-200 (denver_bts_200)
      • Divoom TimeBox (divoom_timebox)
      • Divoom Voombox (divoom_voombox)
      • ELETRA Mobile (eletra_mobile)
      • Fresh 'n rebel Rockbox (fresh_n_rebel_rockbox)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick (fresh_n_rebel_rockbox_brick)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Brick XL (fresh_n_rebel_rockbox_brick_xl)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Cube (fresh_n_rebel_rockbox_cube)
      • Fresh 'n rebel Rockbox Slice (fresh_n_rebel_rockbox_slice)
      • Harman/Kardon Esquire (harman_kardon_esquire)
      • Harman-Kardon Omni (harman_kardon_omni)
      • HP Roar (hp_roar)
      • Jabra Solemate (jabra_solemate)
      • Jabra Speak (jabra_speak)
      • JBL Boombox (jbl_boombox)
      • JBL Charge 3 (jbl_charge_3)
      • JBL Charge 4 (jbl_charge_4)
      • JBL Clip 2 (jbl_clip_2)
      • JBL Clip 3 (jbl_clip_3)
      • JBL Flip (jbl_flip)
      • JBL Flip 3 (jbl_flip_3)
      • JBL Flip 4 (jbl_flip_4)
      • JBL Go (jbl_go)
      • JBL GO 2 (jbl_go_2)
      • JBL GO+ (jbl_go_)
      • JBL Link 10 (jbl_link_10)
      • JBL Link 20 (jbl_link_20)
      • JBL Link 300 (jbl_link_300)
      • JBL Playlist (jbl_playlist)
      • JBL Pulse (jbl_pulse)
      • JBL Pulse 2 (jbl_pulse_2)
      • JBL Pulse 3 (jbl_pulse_3)
      • JBL Soundgear (jbl_soundgear)
      • JBL Xtreme (jbl_xtreme)
      • JBL Xtreme 2 (jbl_xtreme_2)
      • KEF MUO (kef_muo)
      • KitSound Cube (kitsound_cube)
      • Lava Brightsounds 2 (lava_brightsounds_2)
      • Libratone One Click (libratone_one_click)
      • LIFEPROOF Aquaphonics (lifeproof_aquaphonics)
      • Marshall Kilburn (marshall_kilburn)
      • Marshall Major II (marshall_major_ii)
      • Marshall Stanmore (marshall_stanmore)
      • Marshall Stockwell (marshall_stockwell)
      • Music Angel Best Friendz (music_angel_best_friendz)
      • Music Angel Friendz (music_angel_friendz)
      • Music Angel Friendz XL (music_angel_friendz_xl)
      • OneConcept V-12 (oneconcept_v_12)
      • Philips BT6000 (philips_bt6000)
      • Philips PixelPop (philips_pixelpop)
      • Puro HANDY (puro_handy)
      • Senz Musicbox (senz_musicbox)
      • Skullcandy Barricade Mini (skullcandy_barricade_mini)
      • Sonos One (sonos_one)
      • Sonos Play 5 (sonos_play_5)
      • Sony SRS-HG1 h.ear go (sony_srs_hg1_h_ear_go)
      • Sony SRS-XB10 (sony_srs_xb10)
      • Sony SRS-XB20/21 (sony_srs_xb20_21)
      • Sony SRS-XB30/31 (sony_srs_xb30_31)
      • Sony SRS-XB40/41 (sony_srs_xb40_41)
      • Technaxx MusicMan (technaxx_musicman)
      • Technaxx Musicman DAB (technaxx_musicman_dab)
      • Technaxx Musicman MA (technaxx_musicman_ma)
      • The House Of Marley Chant Mini (the_house_of_marley_chant_mini)
      • The House Of Marley Get Together (the_house_of_marley_get_together)
      • Tivoli Audio Model One (tivoli_audio_model_one)
      • Trust DIXXO (trust_dixxo)
      • Ultimate Ears UE BLAST (ultimate_ears_ue_blast)
      • Ultimate Ears UE BOOM 2 (ultimate_ears_ue_boom_2)
      • Ultimate Ears UE BOOM 3 (ultimate_ears_ue_boom_3)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM (ultimate_ears_ue_megaboom)
      • Ultimate Ears UE MEGABOOM 3 (ultimate_ears_ue_megaboom_3)
      • Ultimate Ears UE ROLL 2 (ultimate_ears_ue_roll_2)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM (ultimate_ears_ue_wonderboom)
      • Ultimate Ears UE WONDERBOOM 2 (ultimate_ears_ue_wonderboom_2)
      • Vifa Copenhagen (vifa_copenhagen)
      • Zagg Coda (zagg_coda)
    • Kaiuttimen ominaisuudet (kaiuttimen_ominaisuudet):
      • Kantokahva (kantokahva)
      • Kaukosäädin (kaukosa_a_din)
      • Mikrofoni (mikrofoni)
      • Radio (radio)
      • Subwoofer (subwoofer)
    • Suoratoistopalvelut (verkon_suoratoiston_palvelut):
      • Apple Music (apple_music)
      • Deezer (deezer)
      • Google Play Music (google_play_music)
      • Pandora (pandora)
      • Spotify (spotify)
      • Tidal (tidal)
      • TuneIn (tunein)
    • Suojaustoiminnot (protection_features):
      • Iskunkestävä (iskunkesta_va_)
      • Lumenkestävä (lumenkesta_va_)
      • Pölynkestävä (po_lynkesta_va_)
      • Roisketiivis (roisketiivis)
      • Vedenkestävä (vedenkesta_va_)
    • Paino (g) (paino_g):
      • < 245 g (paino_g_250)
      • 245 g - 610 g (paino_g_250_610)
      • 610 g - 1400 g (paino_g_610_1400)
      • ≥ 1400 g (paino_g_1400)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi