x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    VacuVin Karahvit

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • VacuVin Cooling-karahvi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94256880.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906475.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94256879.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94256877.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/94256878.jpg
      VacuVin VacuVin Cooling-karahvi Cooling-karahvi Cooling-karahvi Pidä juomasi kylminä pidempään Vacu Vin Cooling -karahvissa. Uudelleenkäytettävän kylmäelementin ansiosta voit ottaa sen helposti pakastimesta ja laittaa sen karahvipidikkeeseen, jolloin se on valmis viilentämään. Pullonjäähdytin, joka koristaa jokaista pöytää ja on samalla todella käytännöllinen. Itse karahvissa on pelkistetty, upea muotoilu, joten sitä on mukava pitää esillä. Voit viilentää juomasi nopeasti ja pitää ne kylminä pidempään. Voit käyttää karahvia kaikille juomille, kuten vedell... (1)
      VacuVin Cooling-karahvi
      • 08714793364547
      • 4304398
      • 100740
      1
      52.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Konepestävä DEFAULT
        • kylla_
      • Eva Solo DEFAULT
        • eva_solo
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Bloomingville DEFAULT
        • bloomingville
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Iittala (iittala)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bitz (bitz)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Aida (aida)
      • Balvi (balvi)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Dorre (dorre)
      • ERNST (ernst)
      • Ernst Kirchsteiger (ernst_kirchsteiger)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Guzzini (guzzini)
      • HK Living (hk_living)
      • Holmegaard (holmegaard)
      • IFavine (ifavine)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • ISOMMELIER (isommelier)
      • Kilner (kilner)
      • Kosta Boda (kosta_boda)
      • Kähler (ka_hler)
      • Luigi Bormioli (luigi_bormioli)
      • Nachtmann (nachtmann)
      • Nike (nike)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Orrefors (orrefors)
      • Peugeot (peugeot)
      • Pulltex (pulltex)
      • Rice (rice)
      • Riedel (riedel)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sistema (sistema)
      • SodaStream (sodastream)
      • Spiegelau (spiegelau)
      • Stelton (stelton)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tomorrow's Kitchen (tomorrow_s_kitchen)
      • VacuVin (vacuvin)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • WMF (wmf)
    • Hinta (price):
      • < 39€ (budget)
      • 39€ - 50€ (low)
      • 50€ - 57€ (medium)
      • > 57€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Iittala Aino Aalto (iittala_aino_aalto)
      • Iittala Essence (iittala_essence)
      • Iittala Kartio (iittala_kartio)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Materiaalit (materiaali):
      • Keramiikka (keramiikka)
      • Lasi (lasi)
      • Messinki (messinki)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nailon (nailon)
      • Posliini (posliini)
      • Puu (puu)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silikoni (silikoni)
      • Teräs (tera_s)
    • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi