x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Eastpak Käsilaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Eastpak Authentic Flask ostoskassi 13.3″ kirkkaansininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143747243.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141874159.jpg
      Eastpak Eastpak Authentic Flask ostoskassi 13.3″ kirkkaansininen Authentic Flask ostoskassi 13.3″ kirkkaansininen Authentic Flask ostoskassi 13.3″ kirkkaansininen Authentic Flask ostoskassi 13.3 polyesteri kirkkaansininen (1)
      Eastpak Authentic Flask ostoskassi 13.3″ kirkkaansininen
      • 05400806075847
      1
      deal
      49.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Musta DEFAULT
        • musta
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Furla (furla)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • David jones (david_jones)
      • Guess (guess)
      • Abro (abro)
      • Aimee (aimee)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • BERNARDO BOSSI (bernardo_bossi)
      • Betty London (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Cinque (cinque)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Converse (converse)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Desigual (desigual)
      • DKNY (dkny)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emily & Noah (emily_noah)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Evoc (evoc)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabor (gabor)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Hedgren (hedgren)
      • Henty (henty)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mona (mona)
      • moony mood (moony_mood)
      • Mustang (mustang)
      • O'Neill (o_neill)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinko (pinko)
      • Plevier (plevier)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Remonte (remonte)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SinaJo (sinajo)
      • SOCCX (soccx)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Valentino (valentino)
      • Versace (versace)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Waipuna (waipuna)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €60 (budget)
      • €60 - €100 (edulliset)
      • €100 - €200 (keskihintaiset)
      • €200 - €300 (kalliit)
      • Yli €300 (erittain_kalliit)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Paperi (paperi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Mallin nimi (group):
      • Trust Käsilaukut (trust_ka_silaukut)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Short shoulderstrap (short_shoulderstrap)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Lokeroiden määrä (lokeroiden_ma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Lokero kannettavalle tietokoneelle (lokero_kannettavalle_tietokoneelle):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi