x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Herschel Käsilaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Herschel Strand Tote-kassi, black 2020 Olkalaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128908169.jpg
      Herschel Herschel Strand Tote-kassi, black 2020 Olkalaukut Strand Tote-kassi, black 2020 Olkalaukut Strand Tote-kassi, black 2020 Olkalaukut Herschel tilava laukku, Style: Strand. Koko: 30x43x14cm. Tilavuus: 28,5litraa. Laukussa on kaksinkertaiset kahvat sekä vuoritettu. (1)
      Herschel Strand Tote-kassi, black 2020 Olkalaukut
      • 00828432172733
      • 10343-00001
      2
      77.50 EUR
    • Herschel Fifteen Hip Bag polka cameo rose Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141263136.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143706074.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137676748.jpg
      Herschel Herschel Fifteen Hip Bag polka cameo rose Koko Uni Fifteen Hip Bag polka cameo rose Koko Uni Fifteen Hip Bag polka cameo rose Koko Uni Trendikkäät teinit pitävät Herchelin Fifteen-laukkuaYhdellä vetoketjullisella taskulla varustettu kompakti ja kätevä Fifteen-laukku soveltuu käytettäväksi sekä vyötäröllä tai olan yllä. OminaisuudetNimikkoraidallinen kangasvuorausLaadukkaasta nahkasta valmistettu vetoketjun vedin (1)
      Herschel Fifteen Hip Bag polka cameo rose Koko Uni
      • 00828432260188
      1
      deal
      39.85 EUR
    • Herschel Cotton Canvas Mica XS Ostoskassi ruusukulta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120229947.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129946747.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129946748.jpg
      Herschel Herschel Cotton Canvas Mica XS Ostoskassi ruusukulta Cotton Canvas Mica XS Ostoskassi ruusukulta Cotton Canvas Mica XS Ostoskassi ruusukulta Cotton Canvas Mica XS Ostoskassi purjekangas ruusukulta (1)
      Herschel Cotton Canvas Mica XS Ostoskassi ruusukulta
      • 00828432135448
      • 10263-01562
      1
      deal
      89.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Musta DEFAULT
        • musta
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Guess (guess)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Armani Exchange Connected (armani_exchange_connected)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Coach (coach)
      • Desigual (desigual)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Doughnut (doughnut)
      • Dune London (dune_london)
      • Eastpak (eastpak)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (forever_new)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giudi (giudi)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Iittala (iittala)
      • Inwear (inwear)
      • INYATI (inyati)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Klickfix (klickfix)
      • Knomo (knomo)
      • Koziol (koziol)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Le Tanneur (le_tanneur)
      • Les P'tites Bombes (les_p_tites_bombes)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Nat Et Nin (nat_et_nin)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • ONLY (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Paul Joe Sister (paul_joe_sister)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sabrina (sabrina)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Seidenfelt Manufaktur (seidenfelt_manufaktur)
      • Shiwi (shiwi)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Ted Lapidus (ted_lapidus)
      • Texier (texier)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trussardi (trussardi)
      • Trussardi Jeans (trussardi_jeans)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €60 (erittain_edulliset)
      • €60 - €100 (edulliset)
      • €100 - €200 (keskihintaiset)
      • €200 - €300 (kalliit)
      • Yli €300 (erittain_kalliit)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
    • Mallin nimi (group):
      • Iittala X Issey Miyake (iittala_x_issey_miyake)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short shoulderstrap (short_shoulderstrap)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Lokeroiden määrä (lokeroiden_ma_a_ra_):
      • 4 (4)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Magneetti (magneetti)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Lokero kannettavalle tietokoneelle (lokero_kannettavalle_tietokoneelle):
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi