x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Käsilaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Herschel Strand Tote-kassi, black 2020 Olkalaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128908169.jpg
      Herschel Herschel Strand Tote-kassi, black 2020 Olkalaukut Strand Tote-kassi, black 2020 Olkalaukut Strand Tote-kassi, black 2020 Olkalaukut Herschel tilava laukku, Style: Strand. Koko: 30x43x14cm. Tilavuus: 28,5litraa. Laukussa on kaksinkertaiset kahvat sekä vuoritettu. (1)
      Herschel Strand Tote-kassi, black 2020 Olkalaukut
      • 00828432172733
      • 10343-00001
      3
      good_buy
      77.50 EUR
    • Herschel Fifteen Hip Bag polka cameo rose Koko Uni
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141263136.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143706074.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137676748.jpg
      Herschel Herschel Fifteen Hip Bag polka cameo rose Koko Uni Fifteen Hip Bag polka cameo rose Koko Uni Fifteen Hip Bag polka cameo rose Koko Uni Trendikkäät teinit pitävät Herchelin Fifteen-laukkuaYhdellä vetoketjullisella taskulla varustettu kompakti ja kätevä Fifteen-laukku soveltuu käytettäväksi sekä vyötäröllä tai olan yllä. OminaisuudetNimikkoraidallinen kangasvuorausLaadukkaasta nahkasta valmistettu vetoketjun vedin (1)
      Herschel Fifteen Hip Bag polka cameo rose Koko Uni
      • 00828432260188
      1
      deal
      39.85 EUR
    • Herschel Cruz Crossbody-laukku, black 2020 Olkalaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132045440.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143703731.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145615464.jpg
      Herschel Herschel Cruz Crossbody-laukku, black 2020 Olkalaukut Cruz Crossbody-laukku, black 2020 Olkalaukut Cruz Crossbody-laukku, black 2020 Olkalaukut Mångsidig och enkel axelremsväska från Herschel. Den tidlösa designen piggar upp vardagsstilen och har ett stoppbart band som gör det möjilgt att använda väskan som en clutch. Storlek: 18x14x4cm. Tillverkad av polyester. Färg: Svart (1)
      Herschel Cruz Crossbody-laukku, black 2020 Olkalaukut
      • 00828432227549
      1
      43.50 EUR
    • Herschel Cotton Canvas Mica XS Ostoskassi ruusukulta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120229947.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129946747.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129946748.jpg
      Herschel Herschel Cotton Canvas Mica XS Ostoskassi ruusukulta Cotton Canvas Mica XS Ostoskassi ruusukulta Cotton Canvas Mica XS Ostoskassi ruusukulta Cotton Canvas Mica XS Ostoskassi purjekangas ruusukulta (1)
      Herschel Cotton Canvas Mica XS Ostoskassi ruusukulta
      • 00828432135448
      • 10263-01562
      1
      deal
      89.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Musta DEFAULT
        • musta
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Guess (guess)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • adidas (adidas)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Basil (basil)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Coach (coach)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Doughnut (doughnut)
      • Eastpak (eastpak)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Evoc (evoc)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giudi (giudi)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • iON (ion)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Koziol (koziol)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Nike (nike)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • ONLY (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Shiwi (shiwi)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trussardi (trussardi)
      • Trussardi Jeans (trussardi_jeans)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €60 (erittain_edulliset)
      • €60 - €100 (edulliset)
      • €100 - €200 (keskihintaiset)
      • €200 - €300 (kalliit)
      • Yli €300 (erittain_kalliit)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short shoulderstrap (short_shoulderstrap)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Lokeroiden määrä (lokeroiden_ma_a_ra_):
      • 4 (4)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Magneetti (magneetti)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Lokero kannettavalle tietokoneelle (lokero_kannettavalle_tietokoneelle):
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi