x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Pacsafe Käsilaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Pacsafe Citysafe CS100 Käsilaukku Naiset, mulberry 2019 Olkalaukut
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/101224093.jpg
      Pacsafe Pacsafe Citysafe CS100 Käsilaukku Naiset, mulberry 2019 Olkalaukut Citysafe CS100 Käsilaukku Naiset, mulberry 2019 Olkalaukut Citysafe CS100 Käsilaukku Naiset, mulberry 2019 Olkalaukut Citysafe CS100 olkalaukku nailon monivärinen (1)
      Pacsafe Citysafe CS100 Käsilaukku Naiset, mulberry 2019 Olkalaukut
      • 00688334044114
      2
      deal
      65.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Musta DEFAULT
        • musta
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Guess (guess)
      • Abro (abro)
      • Aimee (aimee)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • BERNARDO BOSSI (bernardo_bossi)
      • Billabong (billabong)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Cinque (cinque)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Desigual (desigual)
      • DKNY (dkny)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emily & Noah (emily_noah)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Evoc (evoc)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabor (gabor)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Hedgren (hedgren)
      • Henty (henty)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kipling (kipling)
      • Klickfix (klickfix)
      • Klingel (klingel)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mona (mona)
      • moony mood (moony_mood)
      • Mustang (mustang)
      • O'Neill (o_neill)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinko (pinko)
      • Plevier (plevier)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Remonte (remonte)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SinaJo (sinajo)
      • SOCCX (soccx)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Valentino (valentino)
      • Versace (versace)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Waipuna (waipuna)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €60 (budget)
      • €60 - €100 (edulliset)
      • €100 - €200 (keskihintaiset)
      • €200 - €300 (kalliit)
      • Yli €300 (erittain_kalliit)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Paperi (paperi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Mallin nimi (group):
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Short shoulderstrap (short_shoulderstrap)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Lokeroiden määrä (lokeroiden_ma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Lokero kannettavalle tietokoneelle (lokero_kannettavalle_tietokoneelle):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi