x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Käsilaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Pacsafe Citysafe CX Viikonloppukassi navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146319786.jpg
      Pacsafe Pacsafe Citysafe CX Viikonloppukassi navy Citysafe CX Viikonloppukassi navy Citysafe CX Viikonloppukassi navy Pussi, nailon, nightfall (1)
      Pacsafe Citysafe CX Viikonloppukassi navy
      • 00688334055233
      • 20425-645
      2
      deal
      149.90 EUR
    • Pacsafe Citysafe CX Viikonloppukassi musta 55 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145967474.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151060948.jpg
      Pacsafe Pacsafe Citysafe CX Viikonloppukassi musta 55 cm Citysafe CX Viikonloppukassi musta 55 cm Citysafe CX Viikonloppukassi musta 55 cm Citysafe CX Viikonloppukassi musta 55 cm (1)
      Pacsafe Citysafe CX Viikonloppukassi musta 55 cm
      • 00688334034269
      • 20425-100
      1
      deal
      149.90 EUR
    • Pacsafe Citysafe CX Käsilaukku musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145467747.jpg
      Pacsafe Pacsafe Citysafe CX Käsilaukku musta Citysafe CX Käsilaukku musta Citysafe CX Käsilaukku musta Citysafe CX Käsilaukku nailon musta (1)
      Pacsafe Citysafe CX Käsilaukku musta
      • 00688334054250
      • PSF-20440-100
      1
      deal
      109.90 EUR
    • Pacsafe Citysafe CX Käsilaukku viini
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145468060.jpg
      Pacsafe Pacsafe Citysafe CX Käsilaukku viini Citysafe CX Käsilaukku viini Citysafe CX Käsilaukku viini Citysafe CX Käsilaukku nailon viini (1)
      Pacsafe Citysafe CX Käsilaukku viini
      • 00688334054267
      • PSF-20440-319
      1
      deal
      109.90 EUR
    • Pacsafe Stylesafe olkalaukku 11″ navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150884311.jpg
      Pacsafe Pacsafe Stylesafe olkalaukku 11″ navy Stylesafe olkalaukku 11″ navy Stylesafe olkalaukku 11″ navy Stylesafe olkalaukku 11 polyesteri navy (1)
      Pacsafe Stylesafe olkalaukku 11″ navy
      • 00688334044053
      • 20610-606
      1
      deal
      99.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Musta DEFAULT
        • musta
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Guess (guess)
      • About You (about_you)
      • Abro (abro)
      • adidas (adidas)
      • Aldo (aldo)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • Basil (basil)
      • Becksöndergaard (beckso_ndergaard)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Burkely (burkely)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Coach (coach)
      • Depeche (depeche)
      • Desigual (desigual)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Doughnut (doughnut)
      • Eastpak (eastpak)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Emporio armani (emporio_armani)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Evoc (evoc)
      • FILA (fila)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Giudi (giudi)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • iON (ion)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Johnny Urban (johnny_urban)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kate spade new york (kate_spade_new_york)
      • Kipling (kipling)
      • Knomo (knomo)
      • Koziol (koziol)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Mac douglas (mac_douglas)
      • Mandarina Duck (mandarina_duck)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Nike (nike)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • ONLY (only)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Piquadro (piquadro)
      • Puma (puma)
      • Radley (radley)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Replay (replay)
      • Roberto Cavalli (roberto_cavalli)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Salewa (salewa)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • Shiwi (shiwi)
      • Silca (silca)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Taschendieb Wien (taschendieb_wien)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trussardi (trussardi)
      • Trussardi Jeans (trussardi_jeans)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Valentino (valentino)
      • Versace Jeans Couture (versace_jeans_couture)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vivienne Westwood (vivienne_westwood)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €60 (erittain_edulliset)
      • €60 - €100 (edulliset)
      • €100 - €200 (keskihintaiset)
      • €200 - €300 (kalliit)
      • Yli €300 (erittain_kalliit)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Kiiltonahka (kiiltonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyakryyli (polyakryyli)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polypropeeni PP (polypropeeni_pp)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puu (puu)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • Vegaaninen nahka (vegaaninen_nahka)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short shoulderstrap (short_shoulderstrap)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Lokeroiden määrä (lokeroiden_ma_a_ra_):
      • 4 (4)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Magneetti (magneetti)
      • Umpinainen (umpinainen)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Lokero kannettavalle tietokoneelle (lokero_kannettavalle_tietokoneelle):
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi