x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Samsonite Hip Square 1.5l Clutch Musta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Samsonite Hip Square 1.5l Clutch Musta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Samsonite Hip Square 1.5l Clutch Musta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Samsonite Hip Square 1.5l Clutch Musta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/110537733.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/227915896.jpg?ts=1
Samsonite Samsonite Hip Square 1.5l Clutch Musta Hip Square 1.5l Clutch Musta Hip Square 1.5l Clutch Musta (1)
  • 05414847814891
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Nailon
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
    • Tilavuus: 1.5 L
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 15.5 cm
    • Leveys (cm): 23.5 cm
  • 55.48 55.48 EUR 1
    1
    • Dressinn.com/fi Dressinn.com/fi
      55.48, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Kipling Art M Bag Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215277463.jpg?ts=1
      Kipling Kipling Art M Bag Valkoinen Art M Bag Valkoinen Art M Bag Valkoinen (1)
      Kipling Art M Bag Valkoinen
      • 00196012324392
      1
    • Kipling Art Mini Bag Sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228051269.jpg?ts=1
      Kipling Kipling Art Mini Bag Sininen Art Mini Bag Sininen Art Mini Bag Sininen (1)
      Kipling Art Mini Bag Sininen
      • 00196012330669
      1
    • Kipling Cool Defea Bag Valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227956994.jpg?ts=1
      Kipling Kipling Cool Defea Bag Valkoinen Cool Defea Bag Valkoinen Cool Defea Bag Valkoinen (1)
      Kipling Cool Defea Bag Valkoinen
      • 00196012325818
      1
    • Kipling Abanu Bag Pinkki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216102537.jpg?ts=1
      Kipling Kipling Abanu Bag Pinkki Abanu Bag Pinkki Abanu Bag Pinkki Kiinnitystapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Materiaali: Tekstiili; Vyön-/henkselin pituus: Pitkä kantohihna / crossbody; Koko (tilavuus): Pieni (< 25 l) (1)
      Kipling Abanu Bag Pinkki
      • 00196012333042
      2
    • min
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 56.48
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 62.48
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 62.48
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 55.48
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 62.48
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 55.48
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 55.48
    • info@vertaa.fi