x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Sandqvist Käsilaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Sandqvist Grand Canvas Jussi ostoskassi musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265414.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265415.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265411.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265412.jpg
      Sandqvist Sandqvist Grand Canvas Jussi ostoskassi musta Grand Canvas Jussi ostoskassi musta Grand Canvas Jussi ostoskassi musta Grand Canvas Jussi ostoskassi purjekangas musta (1)
      Sandqvist Grand Canvas Jussi ostoskassi musta
      • 07340082907907
      1
      deal
      131.75 EUR
    • Sandqvist Grand Canvas Jussi ostoskassi harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265332.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265329.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265328.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265330.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265327.jpg
      Sandqvist Sandqvist Grand Canvas Jussi ostoskassi harmaa Grand Canvas Jussi ostoskassi harmaa Grand Canvas Jussi ostoskassi harmaa Grand Canvas Jussi ostoskassi purjekangas harmaa (1)
      Sandqvist Grand Canvas Jussi ostoskassi harmaa
      • 07340082907891
      1
      deal
      123.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Furla DEFAULT
        • furla
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Musta DEFAULT
        • musta
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Furla (furla)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • Guess (guess)
      • Abro (abro)
      • Aimee (aimee)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • BERNARDO BOSSI (bernardo_bossi)
      • Betty London (betty_london)
      • Billabong (billabong)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Cinque (cinque)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Dbramante1928 (dbramante1928)
      • Desigual (desigual)
      • DKNY (dkny)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emily & Noah (emily_noah)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Evoc (evoc)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabor (gabor)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Hedgren (hedgren)
      • Henty (henty)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • iON (ion)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Jump (jump)
      • Kipling (kipling)
      • Klingel (klingel)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Matt & Nat (matt_nat)
      • Mona (mona)
      • moony mood (moony_mood)
      • Mustang (mustang)
      • O'Neill (o_neill)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Pinko (pinko)
      • Plevier (plevier)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Remonte (remonte)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Replay (replay)
      • Rieker (rieker)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SinaJo (sinajo)
      • SOCCX (soccx)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Valentino (valentino)
      • Versace (versace)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Waipuna (waipuna)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €60 (budget)
      • €60 - €100 (edulliset)
      • €100 - €200 (keskihintaiset)
      • €200 - €300 (kalliit)
      • Yli €300 (erittain_kalliit)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Paperi (paperi)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
      • TPU (tpu)
    • Mallin nimi (group):
      • Trust Käsilaukut (trust_ka_silaukut)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Short shoulderstrap (short_shoulderstrap)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Lokeroiden määrä (lokeroiden_ma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Magneetti (magneetti)
      • Nappi (nappi)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Lokero kannettavalle tietokoneelle (lokero_kannettavalle_tietokoneelle):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi