x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Sandqvist Käsilaukut

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Sandqvist Stig Series Stig Tote Bag ostoskassi sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132042800.jpg
      Sandqvist Sandqvist Stig Series Stig Tote Bag ostoskassi sininen Stig Series Stig Tote Bag ostoskassi sininen Stig Series Stig Tote Bag ostoskassi sininen Stig Series Stig Tote Bag ostoskassi puuvilla sininen (1)
      Sandqvist Stig Series Stig Tote Bag ostoskassi sininen
      • 07340082910327
      • SAN0048001000001
      1
      deal
      62.70 EUR
    • Sandqvist Stig Series Stig Tote Bag ostoskassi monivärinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132048975.jpg
      Sandqvist Sandqvist Stig Series Stig Tote Bag ostoskassi monivärinen Stig Series Stig Tote Bag ostoskassi monivärinen Stig Series Stig Tote Bag ostoskassi monivärinen Stig Series Stig Tote Bag ostoskassi puuvilla monivärinen (1)
      Sandqvist Stig Series Stig Tote Bag ostoskassi monivärinen
      • 07340082910341
      • SAN0048002000001
      1
      deal
      64.35 EUR
    • Sandqvist Grand Canvas Jussi ostoskassi harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265332.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265329.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265328.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265330.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/116265327.jpg
      Sandqvist Sandqvist Grand Canvas Jussi ostoskassi harmaa Grand Canvas Jussi ostoskassi harmaa Grand Canvas Jussi ostoskassi harmaa Grand Canvas Jussi ostoskassi purjekangas harmaa (1)
      Sandqvist Grand Canvas Jussi ostoskassi harmaa
      • 07340082907891
      1
      deal
      123.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Michael Kors DEFAULT
        • michael_kors
      • Calvin Klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Guess DEFAULT
        • guess
      • Musta DEFAULT
        • musta
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Michael kors (michael_kors)
      • Coccinelle (coccinelle)
      • David jones (david_jones)
      • Guess (guess)
      • Abro (abro)
      • Aimee (aimee)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Aunts & uncles (aunts_uncles)
      • BERNARDO BOSSI (bernardo_bossi)
      • Betty London (betty_london)
      • Bogner (bogner)
      • Bree (bree)
      • Bric's (bric_s)
      • Bugatti (bugatti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Campomaggi (campomaggi)
      • Chesterfield (chesterfield)
      • Cinque (cinque)
      • Coach (coach)
      • Collezione alessandro (collezione_alessandro)
      • Dakine (dakine)
      • Desigual (desigual)
      • DKNY (dkny)
      • Eastpak (eastpak)
      • Emily & Noah (emily_noah)
      • Essenza (essenza)
      • Etienne Aigner (etienne_aigner)
      • Evoc (evoc)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fossil (fossil)
      • FOX (fox)
      • Fredsbruder (fredsbruder)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Gabor (gabor)
      • Gabs (gabs)
      • George Gina & Lucy (george_gina_lucy)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Harold's (harold_s)
      • Hedgren (hedgren)
      • Herschel (herschel)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JOOP! (joop_)
      • Kipling (kipling)
      • Klickfix (klickfix)
      • Klingel (klingel)
      • Knomo (knomo)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lancaster (lancaster)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Lezyne (lezyne)
      • Liebeskind (liebeskind)
      • Liebeskind berlin (liebeskind_berlin)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Maestro (maestro)
      • Mona (mona)
      • moony mood (moony_mood)
      • Mustang (mustang)
      • O'Neill (o_neill)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • PICARD (picard)
      • Pieces (pieces)
      • Plevier (plevier)
      • Rains (rains)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reisenthel (reisenthel)
      • Remonte (remonte)
      • Renato Santi (renato_santi)
      • Rieker (rieker)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Republic (royal_republic)
      • Samsonite (samsonite)
      • Sandqvist (sandqvist)
      • SinaJo (sinajo)
      • SOCCX (soccx)
      • Spikes & Sparrow (spikes_sparrow)
      • Suri Frey (suri_frey)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tatonka (tatonka)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The bridge (the_bridge)
      • The Chesterfield Brand (the_chesterfield_brand)
      • Titan (titan)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Ucon Acrobatics (ucon_acrobatics)
      • Valentino (valentino)
      • Versace (versace)
      • Victorinox (victorinox)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Waipuna (waipuna)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
    • Mikä on budjettisi? (price):
      • Alle €60 (budget)
      • €60 - €100 (edulliset)
      • €100 - €200 (keskihintaiset)
      • €200 - €300 (kalliit)
      • Yli €300 (erittain_kalliit)
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Beige (beige)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Kanvaasi (kanvaasi)
      • Keinonahka (keinonahka)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Muu (muu)
      • Nahka (nahka)
      • Nailon (nailon)
      • Paperi (paperi)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Polyuretaani (polyuretaani)
      • Polyvinyylikloridi (polyvinyylikloridi)
      • Punos (punos)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Mallin nimi (group):
      • Trust Handtassen (trust_handtassen)
    • Kahvatyyppi (kahvatyyppi):
      • Long (long)
      • Long shoulderstrap (long_shoulderstrap)
      • Short (short)
      • Short shoulderstrap (short_shoulderstrap)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Lapset (lapset)
      • Miehet (miehet)
      • Naiset (naiset)
      • Tytöt (tyto_t)
      • Unisex (unisex)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Lokeroiden määrä (lokeroiden_ma_a_ra_):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
    • Sulkumekanismi (sulkumekanismi):
      • Ei erityistä suljinta (ei_erityista_suljinta)
      • Nappi (nappi)
      • Vetoketju (vetoketju)
    • Laukun tyyppi (laukun_tyyppi):
      • Olkalaukku (olkalaukku)
    • Lokero kannettavalle tietokoneelle (lokero_kannettavalle_tietokoneelle):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi