x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Caudalie Kasvonaamiot Ja Kuorintavoiteet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Caudalie Glycolic Peel 75 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153215205.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118070835.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150647458.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122279729.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149456859.jpg
      Caudalie Caudalie Glycolic Peel 75 ml Glycolic Peel 75 ml Glycolic Peel 75 ml Kemiallinen kuorinta, jossa papaijaentsyymejä ja glykolihappoa. Kuorii tehokkaasti mutta hellävaraisesti. Levitä ohut kerros puhdistetulle iholle kaksi kertaa viikossa. Anna vaikuttaa 10 minuutin ajan. Huuhdo haalealla vedellä tai Caudalie Grape Water -kasvovedellä. (1)
      Caudalie Glycolic Peel 75 ml
      • 03522930001812
      5
      18.95 EUR
    • Caudalie Purifying Mask 75 ml
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153215196.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152356056.jpg
      Caudalie Caudalie Purifying Mask 75 ml Purifying Mask 75 ml Purifying Mask 75 ml Syväpuhdistava savinaamio, joka tasapainottaa talintuotantoa. Syväpuhdistaa ja rauhoittaa ärtynyttä ja epäpuhtauksista kärsivää ihoa.Levitä ohu kerros puhtaalle iholle. Parhaan lopputuloksen saat, kun kuorit ihon ennen käsittelyä. (1)
      Caudalie Purifying Mask 75 ml
      • 03522930001799
      4
      18.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Babor DEFAULT
        • babor
      • Bareminerals DEFAULT
        • bareminerals
      • Ahava DEFAULT
        • ahava
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Babor (babor)
      • Bareminerals (bareminerals)
      • Ahava (ahava)
      • Acqua di Parma (acqua_di_parma)
      • Beauté Pacifique (beaute_pacifique)
      • Anatomicals (anatomicals)
      • BIOEFFECT (bioeffect)
      • Biotherm (biotherm)
      • Burt´s Bees (burt_s_bees)
      • By Terry (by_terry)
      • Börlind (bo_rlind)
      • Carita (carita)
      • Caudalie (caudalie)
      • Cicamed (cicamed)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Clubman (clubman)
      • Collistar (collistar)
      • Darphin (darphin)
      • Decléor (decle_or)
      • Dermalogica (dermalogica)
      • Dirty Works (dirty_works)
      • Dr. Brandt (dr_brandt)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Exuviance (exuviance)
      • FILORGA (filorga)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Goldwell (goldwell)
      • Grown alchemist (grown_alchemist)
      • Helena Rubinstein (helena_rubinstein)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • James Read (james_read)
      • JorgObé (jorgobe_)
      • Juvena (juvena)
      • KORA Organics (kora_organics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • L:A Bruket (l_a_bruket)
      • Lancaster (lancaster)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Löwengrip Care & Color (lo_wengrip_care_color)
      • M.A.C (m_a_c)
      • Madara (madara)
      • Marc Inbane (marc_inbane)
      • Miqura (miqura)
      • Murad (murad)
      • Nuxe (nuxe)
      • Ole Henriksen (ole_henriksen)
      • OPI (opi)
      • Payot (payot)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • Peter Thomas Roth (peter_thomas_roth)
      • Pixi (pixi)
      • Remington (remington)
      • Ren (ren)
      • Ren Skincare (ren_skincare)
      • RITUALS (rituals)
      • Rodial (rodial)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • sisley (sisley)
      • SWISS CLINIC (swiss_clinic)
      • Talika (talika)
      • The Ordinary. (the_ordinary_)
      • TRUE ORGANIC (true_organic)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi