x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    OBH Nordica kattila

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • OBH Nordica 7971 SOUS VIDE KYPSENNIN
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/150553706.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131121126.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131121127.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131121124.jpg
      OBH Nordica OBH Nordica 7971 SOUS VIDE KYPSENNIN 7971 SOUS VIDE KYPSENNIN 7971 SOUS VIDE KYPSENNIN Valmista herkullista ruokaa ammattilaisten tavoin omassa keittiössäsi!OBH Nordica Sous vide -vesihaudekypsennin mahdollistaa ruoan valmistamisen matalassa, tarkasti kontrolloidussa lämpötilassa tyhjiöpakattuna. Tämä ruoanvalmistusmenetelmä on mestarikokkien käyttämä. Kun ruoka valmistetaan tyhjiössä (sous vide), ravinteet, kivennäisaineet ja maku säilyvät. Kun tyhjiöpakattu ruoka valmistetaan matalassa, tasaisessa lämpötilassa, sen parhaat ominaisuudet korostuvat. Valmistusmenetelmä soveltuu ... (1)
      OBH Nordica 7971 SOUS VIDE KYPSENNIN
      • 05708642079716
      • 7971
      3
      181.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Fiskars DEFAULT
        • fiskars
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • SCANPAN DEFAULT
        • scanpan
      • Keittokasarit DEFAULT
        • keittokasari
      • Paistokasarit DEFAULT
        • paistokasari
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Fiskars (fiskars)
      • Tefal (tefal)
      • OBH Nordica (obh_nordica)
      • SCANPAN (scanpan)
      • Iittala (iittala)
      • Alessi (alessi)
      • AMT (amt)
      • Apukokki (apukokki)
      • Asi Collektion (asi_collektion)
      • Bergner (bergner)
      • Blomsterberg (blomsterberg)
      • Chef Matteo (chef_matteo)
      • Claus Holm (claus_holm)
      • Cristel (cristel)
      • Culimat (culimat)
      • De Buyer (de_buyer)
      • Demeyere (demeyere)
      • Domo (domo)
      • Dorre (dorre)
      • EGO (ego)
      • ELVITA (elvita)
      • ET (et)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Exxent (exxent)
      • Funktion (funktion)
      • Gastromax (gastromax)
      • GN-Store (gn_store)
      • Haushalt (haushalt)
      • Heirol (heirol)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Kockums Jernverk (kockums_jernverk)
      • Kulz (kulz)
      • Kökskungen (ko_kskungen)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leif Mannerström (leif_mannerstro_m)
      • Maku (maku)
      • Mauviel (mauviel)
      • Meyer (meyer)
      • Muu (muu)
      • Muurla (muurla)
      • Nn (nn)
      • Nn Estonia (nn_estonia)
      • PENSOFAL (pensofal)
      • Professional Secrets (professional_secrets)
      • Provence (provence)
      • Robens (robens)
      • Ronneby Bruk (ronneby_bruk)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Smeg (smeg)
      • Swiss (swiss)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Vargen & Thor (vargen_thor)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wilfa (wilfa)
      • Zwilling (zwilling)
    • Hinta (price):
      • < 50 € (budget)
      • 50 € - 70 € (price_2)
      • 70 € - 115 € (price_3)
      • ≥ 115 € (price_4)
    • Kattilan tyyppi (type_of_pan):
      • Keittokasari (keittokasari)
      • Keittokattila (keittokattila)
      • Paistokasari (paistokasari)
      • Valurautapata (valurautapata)
    • Keittiövälineen ominaisuudet (keittio_va_lineen_ominaisuudet):
      • Konepesun kestävä (konepesun_kesta_va_)
      • Mukana kansi (mukana_kansi)
      • Tarttumaton pinta (tarttumaton_pinta)
    • Tilavuus (tilavuus):
      • < 1.9 L (tilavuus_1)
      • 1.9 L - 3 L (tilavuus_2)
      • 3 L - 5.3 L (tilavuus_3)
      • ≥ 5.3 L (tilavuus_4)
    • Halkaisija (halkaisija_cm_):
      • < 17 cm (halkaisija_cm__1)
      • 17 cm - 20 cm (halkaisija_cm__2)
      • 20 cm - 24 cm (halkaisija_cm__3)
      • ≥ 24 cm (halkaisija_cm__4)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi