x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

WMF Mini -kannellinen keittokasari, 1,2 L

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut WMF Mini -kannellinen keittokasari, 1,2 L
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot WMF Mini -kannellinen keittokasari, 1,2 L
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
WMF Mini -kannellinen keittokasari, 1,2 L
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150554901.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/239500422.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/239500420.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/250496427.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/239500425.jpg?ts=1
WMF WMF Mini -kannellinen keittokasari, 1,2 L Mini -kannellinen keittokasari, 1,2 L Mini -kannellinen keittokasari, 1,2 L Pienikokoinen WMF Mini kannellinen keittokasari on ihanteellinen pieniä annoksia kokkaavalle, yhden hengen kotitalouksiin tai edelliseltä aterialta tähteeksi jääneen ruoan lämmittämiseen. Oletpa harrastelija- tai ammattikokki on tämä pienikokoinen perinteinen kannellinen keittokasari olennainen osa keittiön varustusta. Korkealaatuinen WMF Mini -keittokasari on pinnoittamatonta ruostumatonta Cromargan® 18/10 -terästä. Siksi se pysyy kiiltävänä pitkään ja on erittäin kestävä. Keittokasarissa on kaatoreuna, jonka ansiosta sen ulkoreuna pysyy puhtaana. Kasarissa on TransTherm®-pohja, jonka alumiininen ydin takaa tasaisen lämmön jakautumisen koko pohjan alalle. Keittokasari soveltuu kaikille liesityypeille, myös induktiolle, ja se kestää uunissa jopa 250 °C. Keittokasari ja kansi kestää konepesun. Keittokasarin tilavuus on 1,2 L ja kasarin halkaisija on 16 cm.WMF on yksi maailman johtavista ruostumattomien terästuotteiden valmistajista ja se on tuottanut vuodesta 1853 lähtien korkealaatuisi (1)
  • 04000530579874
  • 07.1678.6040
  • 320695
2
  • Ominaisuudet
    • Keittiövälineen ominaisuudet: Mukana kansi, Konepesun kestävä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Pannun tyyppi: Keittokasari
    • Tilavuus: 1.2, 2, 1 L
    • Kahvan materiaali: Ruostumaton
    • Kansi: Kyllä
    • Konepesun kestävä: Kyllä
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Halkaisija (cm): 16 cm
  • Tekniset tiedot
    • Kannen materiaali: Ruostumaton teräs
    • Mukana toimitettujen tuotteiden määrä: 1 kpl
    • Uuninkestävä: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Metalli, Ruostumaton teräs
    • Väri: Hopea
  • Suorituskyky
    • Soveltuvuus kodinkoneeseen: Kaasuliesi, Induktioliesi
  • 47.40 52.13 EUR 2
    2
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      Pienikokoinen WMF Mini kannellinen keittokasari on ihanteellinen pieniä annoksia kokkaavalle, yhden hengen kotitalouksiin tai edelliseltä...47.40, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Pot with steam insert, 1.2 liters, 16 cm, Pouring edge, TransTherm universal base, Stackable, Cromargan stainless steel 18/10, dishwasher...52.13, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Mauviel Cook Style Sauté-pannu pyöristetty kiillotettua terästä 0,8 l
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152330643.jpg?ts=1
      Mauviel Mauviel Cook Style Sauté-pannu pyöristetty kiillotettua terästä 0,8 l Cook Style Sauté-pannu pyöristetty kiillotettua terästä 0,8 l Cook Style Sauté-pannu pyöristetty kiillotettua terästä 0,8 l Cook Style Sauté-pannu pyöristetty kiillotettua terästä 0,8 l tuotemerkiltä Mauviel (1)
      Mauviel Cook Style Sauté-pannu pyöristetty kiillotettua terästä 0,8 l
      • 03574905212167
      • 5212.16
      1
    • Fiskars Classic 3 L/18 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142987902.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217410005.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Classic 3 L/18 cm Classic 3 L/18 cm Classic 3 L/18 cm (4)
      Fiskars Classic 3 L/18 cm
      • 06424002003106
      1
    • Funktion Pata 18/8-Teräs 10 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128027733.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212284765.jpg?ts=1
      Funktion Funktion Pata 18/8-Teräs 10 L Pata 18/8-Teräs 10 L Pata 18/8-Teräs 10 L Pata 18/8-Teräs 10 L tuotemerkiltä Funktion (4)
      Funktion Pata 18/8-Teräs 10 L
      • 05722002098261
      1
    • Culimat Mathias Dahlgren Edition 2 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142270888.jpg?ts=1
      Culimat Culimat Mathias Dahlgren Edition 2 L Mathias Dahlgren Edition 2 L Mathias Dahlgren Edition 2 L Kattilassa Culimat-tuotemerkiltä on erilaisten ruokien valmistamiseen täydellisesti sopiva elegantti, ajaton muotoilu ruostumattomasta teräksestä ilmatiiviillä kannella. Siinä on mukava kahva sivulla. Useita eri kokoja. Tämä tuote sopii kaikille liesityypeille, mukaan lukien induktioliedet. Tietoa Culimat-merkkisestä kattilasta - Valmistettu ruostumattomasta teräksestä.- Kattila on saatavilla eri koossa.- Lämmönkestävä jopa 260 °C.- Tämä tuote sopii kaikille liesityypeille, mukaan lukien induktioliedet. Kattilan hoito-ohjeet - Astianpesukoneen kestävä. Osta Kattilat ja muita Pannut & Keitinastiat @ Royal Design. (1)
      Culimat Mathias Dahlgren Edition 2 L
      • 07350002554180
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 50.04
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 50.04
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 50.04
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 50.04
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 50.04
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 50.04
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 50.04
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 50.04
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 50.04
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 50.04
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 50.04
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 36.60
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 36.60
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 36.60
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 36.60
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 36.60
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 36.60
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 36.60
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 36.60
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 36.60
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 36.60
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 36.61
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 36.60
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 36.60
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 36.60
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 50.04
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 50.04
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 50.04
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 50.04
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 47.84
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 36.62
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 36.62
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 36.62
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 36.61
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 36.61
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 36.61
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 36.61
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 36.61
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 36.61
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 36.61
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 36.61
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 36.61
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 36.60
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 36.60
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 36.60
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 36.60
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 36.60
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 36.61
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 36.60
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 36.60
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 36.59
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 36.59
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 50.04
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 50.04
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 50.04
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 50.04
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 50.04
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 50.04
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 36.60
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 36.60
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 36.60
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 36.61
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 36.61
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 36.60
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 36.59
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 47.84
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 47.84
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 50.04
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 50.04
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 50.04
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 50.04
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 50.04
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 50.04
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 50.04
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 51.14
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 51.14
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 46.74
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 46.74
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 46.74
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 46.74
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 46.74
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 46.74
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 46.74
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 46.74
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 46.74
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 46.74
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 46.74
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 46.74
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 46.74
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 46.74
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 46.74
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 46.74
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 52.13
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 43.87
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 43.87
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 43.87
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 43.87
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 43.87
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 43.87
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 43.87
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 43.87
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 43.87
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 43.87
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 43.87
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 43.87
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 43.87
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 52.13
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 52.13
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 47.40
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 47.40
    • info@vertaa.fi