x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

WMF Mini sauce pan 10 cm/0.5 l. w/o lid

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut WMF Mini sauce pan 10 cm/0.5 l. w/o lid
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot WMF Mini sauce pan 10 cm/0.5 l. w/o lid
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
WMF Mini sauce pan 10 cm/0.5 l. w/o lid
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/116179186.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/239499425.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/148857506.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/239499424.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/239499428.jpg?ts=1
WMF WMF Mini sauce pan 10 cm/0.5 l. w/o lid Mini sauce pan 10 cm/0.5 l. w/o lid Mini sauce pan 10 cm/0.5 l. w/o lid Sauce pan, 10 cm, 0.5 litres, Pouring edge for correct and measured pouring, TransTherm universal base, Cromargan stainless steel 18/10, Dishwasher safe, steelThe word saucepan comes from 'casse', which is an old French term too ladle. The practical saucepan was e.g. used a lot in field kitchens. A saucepan is simply perfect when you need to heat smaller portions - e.g. milk and soup - quick and easy. It is also extremely practical when you have to make creams or pudding. While you hold the handle with one hand, which of course does not get hot during cooking, you can hold the whisk in the other hand. The saucepan is perfect when you need to heat up sauce at low heat, and thanks to the smart pouring edge, you can safely pour the sauce onto the plate without spilling it all over. It is made of high-quality stainless steel, and food residues can be easily removed from the bottom of the saucepan, so there is no risk of food burning or sticking. All pans from WMF are of course dishwasher s (1)
  • 04000530542007
  • 07.1078.6041
  • 710786041
1
  • Ominaisuudet
    • Keittiövälineen ominaisuudet: Konepesun kestävä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Tilavuus: 0.5, 5, 0 L
    • Kahvan materiaali: Ruostumaton
    • Konepesun kestävä: Kyllä
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Halkaisija (cm): 10 cm
    • Leveys (cm): 10 cm
  • Tekniset tiedot
    • Kannen materiaali: Ruostumaton teräs
    • Mukana toimitettujen tuotteiden määrä: 1 kpl
    • Uuninkestävä: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Metalli, Ruostumaton teräs
    • Väri: Hopea
  • Suorituskyky
    • Soveltuvuus kodinkoneeseen: Kaasuliesi, Induktioliesi
  • 32.88 32.88 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.292488542307147 (463)
      Sauce pan, 10 cm, 0.5 litres, Pouring edge for correct and measured pouring, TransTherm universal base, Cromargan stainless steel 18/10, ...32.88, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Nn Kattila Alex 3,9 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158969234.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158969235.jpg?ts=1
      Nn Nn Kattila Alex 3,9 L Kattila Alex 3,9 L Kattila Alex 3,9 L kattilassa on kolminkertainen pohja ; lasikannessa on metallikahva ja höyryaukko ; sisäpuolella on mitat litroissa ; pohjan halkaisija: 17 cm ; kattilaa voi käytää kaikilla liesillä ; pestävissä astianpesukoneessa (1)
      Nn Kattila Alex 3,9 L
      1
    • Royal Catering Induktiokattila - 98 L - Royal Catering - 500 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211376695.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211393853.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211393856.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206649920.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering Induktiokattila - 98 L - Royal Catering - 500 mm Induktiokattila - 98 L - Royal Catering - 500 mm Induktiokattila - 98 L - Royal Catering - 500 mm Lujatekoinen induktiokattila 98 l tilavuudella Royal Cateringin ravintolalaitteisiin kuuluva induktiokattila 98 l tilavuudella on lämpöeristetty, korkealaatuinen keittiöväline. Tämä ruostumaton teräskattila tarjoaa mahdollisuuden valmistaa suuria määriä ruokaa vaivattomasti niin suurkeittiöissä kuin myös ulkoilmatapahtumissa. Kotikokeille tai ammattikäyttöön ravintoloihin, baareihin tai ruokaloihin: Royal Cateringin valikoimasta löydät ensiluokkaiset kattilat. monipuolinen sopii keraamisille liesille sekä induktio-, kaasu-, sähkö- ja halogeeniliesille ruostumaton teräs pitkäikäinen ja erityisen hygieeninen tilava suuri 98 l tilavuus tehokas kolmikerroksisen pohjan tasaisen lämmönjakautumisen ansiosta kannettava ergonomisesti muotoillut kahvat sivuilla mahdollistavat kätevän kuljetuksen (1)
      Royal Catering Induktiokattila - 98 L - Royal Catering - 500 mm
      • 04062859046710
      1
    • Wilfa C15SS Kattila 1,5 L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204849221.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204849419.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204849421.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/204849422.jpg?ts=1
      Wilfa Wilfa C15SS Kattila 1,5 L C15SS Kattila 1,5 L C15SS Kattila 1,5 L C15SS Kattila 1,5 L tuotemerkiltä Ego (1)
      Wilfa C15SS Kattila 1,5 L
      • 07044877001039
      • WF-700103
      • 700103
      4
    • Tefal COMFORT MAX KATTILA 24 CM
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221930651.jpg?ts=1
      Tefal Tefal COMFORT MAX KATTILA 24 CM COMFORT MAX KATTILA 24 CM COMFORT MAX KATTILA 24 CM Tefalin kattila tarttumattomalla pinnoitteella, joka tekee puhdistuksesta äärimmäisen helppoa. Voidaan käyttää kaikentyyppisillä keittotasoilla. (1)
      Tefal COMFORT MAX KATTILA 24 CM
      • 03168430212183
      1
    • min
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 30.13
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 30.13
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 30.13
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 30.13
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 30.13
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 30.13
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 30.13
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 30.13
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 30.13
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 30.13
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 30.13
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 30.13
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 30.13
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 30.13
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 30.13
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 30.13
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 30.13
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 30.13
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 30.13
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 30.13
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 30.13
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 30.13
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 30.13
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 30.13
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 30.13
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 30.13
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 30.13
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 32.88
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 32.88
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 32.88
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 31.45
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 31.44
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 31.45
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 31.45
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 31.45
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 31.45
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 31.45
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 30.24
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 31.44
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 30.13
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 30.13
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 30.13
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 32.88
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 31.45
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 32.88
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 32.88
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 32.88
    • info@vertaa.fi