x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

s.Oliver kaulakoru 2015123

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut s.Oliver kaulakoru 2015123
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot s.Oliver kaulakoru 2015123
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
s.Oliver kaulakoru 2015123
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/110344158.jpg?ts=1
s.Oliver s.Oliver kaulakoru 2015123 kaulakoru 2015123 kaulakoru 2015123 (1)
  • 04056867003346
1
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Hopea
  • 95.00 95.00 EUR 1
    1
    • Keskisenkello.fi Keskisenkello.fi
      7.963894955975702 (3)
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.13/images/content/qualitymarks/LUOTETTAVAA_TOIMINTAA.png
      • //sc.vertaa.fi/s/5.20.13/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png http://laatumerkki.verkkoteollisuus.fi/node/33
      95.00, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Nomination Vita with Mother of Pearl Heart kaulakoru Sterling Silver Kaulakorut 148401 005
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/169573652.jpg?ts=1
      Nomination Nomination Vita with Mother of Pearl Heart kaulakoru Sterling Silver Kaulakorut 148401 005 Vita with Mother of Pearl Heart kaulakoru Sterling Silver Kaulakorut 148401 005 Vita with Mother of Pearl Heart kaulakoru Sterling Silver Kaulakorut 148401 005 (1)
      Nomination Vita with Mother of Pearl Heart kaulakoru Sterling Silver Kaulakorut 148401 005
      • 08033497492739
      1
    • Diesel kaulakoru DX1348040
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215900709.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247923638.jpg?ts=1
      Diesel Diesel kaulakoru DX1348040 kaulakoru DX1348040 kaulakoru DX1348040 (1)
      Diesel kaulakoru DX1348040
      • 04064092116519
      1
    • INF Kaulakoru, jossa riipus synteettisillä timanteilla - ympyrä - kulta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243423821.jpg?ts=1
      INF INF Kaulakoru, jossa riipus synteettisillä timanteilla - ympyrä - kulta Kaulakoru, jossa riipus synteettisillä timanteilla - ympyrä - kulta Kaulakoru, jossa riipus synteettisillä timanteilla - ympyrä - kulta Tyylikäs kaulakoru, jossa on kaunis kimalteleva riipus ja paljon pieniä timantteja. Juhlava koru, jossa on riipus, joka on muotoinen kuin ympyrä, joka on peitetty kokonaan hienoilla kivillä. Väri: kulta Materiaali: Metalliseos synteettisillä timanteilla Kaulakorun pituus: 45 cm Riipuksen koko: halkaisija 1,2 cm Paketti sisältää: kaulakoru riipuksella (1)
      INF Kaulakoru, jossa riipus synteettisillä timanteilla - ympyrä - kulta
      • 07314280045341
      • 44133117
      2
    • INF Viking koru kaulakoru Thor s vasara Ruostumaton teräs Hopea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245866309.jpg?ts=1
      INF INF Viking koru kaulakoru Thor s vasara Ruostumaton teräs Hopea Viking koru kaulakoru Thor s vasara Ruostumaton teräs Hopea Viking koru kaulakoru Thor s vasara Ruostumaton teräs Hopea Kestävä viikinkikaulakoru Torshammerilla, valmistettu kestävästä ruostumattomasta teräksestä. Kaksi Fenriswolvea pitelee Thorin vasaraa Mjölniriä kytkinrenkaalla lujassa otteessa tässä upean yksityiskohtaisessa Viking-korussa. (1)
      INF Viking koru kaulakoru Thor s vasara Ruostumaton teräs Hopea
      • 07314280154586
      • 69144885
      2
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 85.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 85.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 85.50
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 71.20
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 71.20
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 71.20
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 71.20
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 71.20
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 71.20
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 71.20
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 71.20
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 71.20
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 71.20
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 71.20
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 71.20
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 71.20
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 71.20
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 71.20
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 71.20
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 71.20
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 71.20
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 95.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 95.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 71.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 71.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 71.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 71.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 71.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 71.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 71.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 71.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 71.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 71.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 71.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 95.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 95.00
      • Tue Dec 27 01:00:00 CET 2022 80.75
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 80.75
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 80.75
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 80.75
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 80.75
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 80.75
      • Wed Feb 01 01:00:00 CET 2023 95.00
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 95.00
      • Fri Feb 03 00:00:00 CET 2023 95.00
      • Sat Feb 04 00:00:00 CET 2023 95.00
      • Sun Feb 05 00:00:00 CET 2023 95.00
      • Mon Feb 06 00:00:00 CET 2023 95.00
      • Tue Feb 07 00:00:00 CET 2023 95.00
      • Wed Feb 08 00:00:00 CET 2023 95.00
    • info@vertaa.fi