x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kaunokirjallisuus

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Coelho, Paulo The Alchemist
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122059169.jpg
      Coelho, Paulo Coelho, Paulo The Alchemist The Alchemist The Alchemist A special 30th anniversary edition of the extraordinary international bestseller. Every few decades a book is published that changes the lives of its readers forever. This is such a book - a beautiful parable about learning to listen to your heart, read the omens strewn along life's path and, above all, follow your dreams. Santiago, a young shepherd living in the hills of Andalucia, feels that there is more to life than his humble home and his flock. One day he finds the courage to follow his... (1)
      Coelho, Paulo The Alchemist
      • 09780008283643
      2
      most_sold
      11.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Anonymous (anonymous)
      • Asimov, Isaac (asimov_isaac)
      • Atwood, Margaret (atwood_margaret)
      • Baudelaire, Charles (baudelaire_charles)
      • Book (book)
      • Brecht, Bertolt (brecht_bertolt)
      • Brown, Sandra (brown_sandra)
      • Child, Lee (child_lee)
      • Coben, Harlan (coben_harlan)
      • Coelho, Paulo (coelho_paulo)
      • Connelly, Michael (connelly_michael)
      • Coupland, Douglas (coupland_douglas)
      • Dickens, Charles (dickens_charles)
      • Flynn, Vince (flynn_vince)
      • Franzen, Jonathan (franzen_jonathan)
      • Galbraith, Robert (galbraith_robert)
      • Gillen, Kieron (gillen_kieron)
      • Goethe, Johann Wolfgang Von (goethe_johann_wolfgang_von)
      • Goodkind, Terry (goodkind_terry)
      • Graves, Robert (graves_robert)
      • Guillou, Jan (guillou_jan)
      • Gummerus (gummerus)
      • Huxley, Aldous (huxley_aldous)
      • Isomäki, Risto (isoma_ki_risto)
      • James, Peter (james_peter)
      • Jokinen, Seppo (jokinen_seppo)
      • Jordan, Robert (jordan_robert)
      • Kafka, Franz (kafka_franz)
      • Kaskinen, Anna-Mari (kaskinen_anna_mari)
      • Kepler, Lars (kepler_lars)
      • Kerouac, Jack (kerouac_jack)
      • Keyes, Marian (keyes_marian)
      • King, Stephen (king_stephen)
      • Kinsella, Sophie (kinsella_sophie)
      • Kustannus oy Jalava (kustannus_oy_jalava)
      • Kyrö, Tuomas (kyro_tuomas)
      • Lawrence, Mark (lawrence_mark)
      • Le Carre, John (le_carre_john)
      • Lehtolainen, Leena (lehtolainen_leena)
      • Lehväslaiho, Reino (lehva_slaiho_reino)
      • Läckberg, Camilla (la_ckberg_camilla)
      • McDermott, Andy (mcdermott_andy)
      • Miller, Arthur (miller_arthur)
      • Montefiore, Santa (montefiore_santa)
      • Moriarty, Liane (moriarty_liane)
      • Moyes, Jojo (moyes_jojo)
      • Nesser, Håkan (nesser_ha_kan)
      • Nicholls, David (nicholls_david)
      • O'Brian, Patrick (o_brian_patrick)
      • Ohlsson, Kristina (ohlsson_kristina)
      • Orwell, George (orwell_george)
      • Penny, Louise (penny_louise)
      • Picoult, Jodi (picoult_jodi)
      • Rand, Ayn (rand_ayn)
      • Riley, Lucinda (riley_lucinda)
      • Rilke, Rainer Maria (rilke_rainer_maria)
      • Roth, Philip (roth_philip)
      • Roth, Veronica (roth_veronica)
      • Rowling, J. K. (rowling_j_k_)
      • Sanderson, Brandon (sanderson_brandon)
      • Shakespeare, William (shakespeare_william)
      • Simukka, Salla (simukka_salla)
      • Slaughter, Karin (slaughter_karin)
      • Tammi (tammi)
      • Tervo, Jari (tervo_jari)
      • Thompson, Hunter S. (thompson_hunter_s_)
      • Tuuri, Antti (tuuri_antti)
      • Vargas, Fred (vargas_fred)
      • Vaughan, Brian K. (vaughan_brian_k_)
      • Vuori, Kristiina (vuori_kristiina)
      • Wells, H. G. (wells_h_g_)
    • Hinta (price):
      • < 9€ (budget)
      • 9€ - 16€ (low)
      • 16€ - 23€ (medium)
      • > 23€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Kirjajoulukalenteri (kirjajoulukalenteri)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi