x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kaunokirjallisuus

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Galbraith, Robert Valkoinen kuolema
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/128721083.jpg
      Galbraith, Robert Galbraith, Robert Valkoinen kuolema Valkoinen kuolema Valkoinen kuolema Lontoolaisen yksityisetsivä Cormoran Striken ja hänen apulaisensa Robin Ellacottin tutkimuksista kertova sarja jatkuu vangitsevalla mysteerillä. Billy, levoton nuori mies tulee Cormoran Striken toimistoon pyytämään yksityisetsivää selvittämään rikoksen, jonka hän uskoo todistaneen lapsena. Vaikka Billyn mielenterveys selvästi järkkyy eikä hän muista moniakaan yksityiskohtia, vaikuttaa siltä, että hän puhuu totta. Mutta ennen kuin Strike ehtii kuulustella Billyä tarkemmin, tämä säntää hätäänty... (1)
      Galbraith, Robert Valkoinen kuolema
      • 09789511304388
      3
      most_sold
      28.9 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Alighieri, Dante (alighieri_dante)
      • Abercrombie, Joe (abercrombie_joe)
      • Arktinen Banaani (arktinen_banaani)
      • Ashley, Kristen (ashley_kristen)
      • Atwood, Margaret (atwood_margaret)
      • Baldwin, James (baldwin_james)
      • Baudelaire, Charles (baudelaire_charles)
      • Bernhard, Thomas (bernhard_thomas)
      • Book (book)
      • Brecht, Bertolt (brecht_bertolt)
      • Bronte, Charlotte (bronte_charlotte)
      • Brown, Sandra (brown_sandra)
      • Bulgakov, Mikhail Afanasevich (bulgakov_mikhail_afanasevich)
      • Burroughs, Edgar Rice (burroughs_edgar_rice)
      • Campbell, Jack (campbell_jack)
      • Carroll, Lewis (carroll_lewis)
      • Christie, Agatha (christie_agatha)
      • Coben, Harlan (coben_harlan)
      • Coelho, Paulo (coelho_paulo)
      • Didion, Joan (didion_joan)
      • Eliot, George (eliot_george)
      • Eliot, T. S. (eliot_t_s_)
      • Ennis, Garth (ennis_garth)
      • Galbraith, Robert (galbraith_robert)
      • Goethe, Johann Wolfgang Von (goethe_johann_wolfgang_von)
      • Gregory, Philippa (gregory_philippa)
      • Gummerus (gummerus)
      • Hobb, Robin (hobb_robin)
      • Homer (homer)
      • Hugo, Victor (hugo_victor)
      • Huxley, Aldous (huxley_aldous)
      • Isomäki, Risto (isoma_ki_risto)
      • James, Peter (james_peter)
      • Kafka, Franz (kafka_franz)
      • Kaskinen, Anna-Mari (kaskinen_anna_mari)
      • Kepler, Lars (kepler_lars)
      • Keyes, Marian (keyes_marian)
      • Kinsella, Sophie (kinsella_sophie)
      • Kyrö, Tuomas (kyro_tuomas)
      • Le Carre, John (le_carre_john)
      • Lehtolainen, Leena (lehtolainen_leena)
      • Lehväslaiho, Reino (lehva_slaiho_reino)
      • Lemaitre, Pierre (lemaitre_pierre)
      • Lovecraft, H. P. (lovecraft_h_p_)
      • Miller, Arthur (miller_arthur)
      • Moriarty, Liane (moriarty_liane)
      • Moyes, Jojo (moyes_jojo)
      • Nesbø, Jo (nesb_jo)
      • Ohlsson, Kristina (ohlsson_kristina)
      • Oksanen, Sofi (oksanen_sofi)
      • Orwell, George (orwell_george)
      • Otava (otava)
      • Rand, Ayn (rand_ayn)
      • Rilke, Rainer Maria (rilke_rainer_maria)
      • Rowling, J. K. (rowling_j_k_)
      • Sanderson, Brandon (sanderson_brandon)
      • Shakespeare, William (shakespeare_william)
      • Smith, Patti (smith_patti)
      • Sparks, Nicholas (sparks_nicholas)
      • Tammi (tammi)
      • Tervo, Jari (tervo_jari)
      • Turbator (turbator)
      • Williams, John (williams_john)
    • Hinta (price):
      • < 9€ (budget)
      • 9€ - 16€ (low)
      • 16€ - 23€ (medium)
      • > 23€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Kirjajoulukalenteri (kirjajoulukalenteri)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi