x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kaunokirjallisuus

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 24
    • HarperCollins Nordic Timanttisilmä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224767284.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Timanttisilmä Timanttisilmä Timanttisilmä (3)
      HarperCollins Nordic Timanttisilmä
      • 09789150969320
      2
      22.20 EUR
    • HarperCollins Nordic Yö. Uni. Kuolema. Ja tähdet.
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224767237.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Yö. Uni. Kuolema. Ja tähdet. Yö. Uni. Kuolema. Ja tähdet. Yö. Uni. Kuolema. Ja tähdet. (2)
      HarperCollins Nordic Yö. Uni. Kuolema. Ja tähdet.
      • 09789150969313
      2
      24.90 EUR
    • HarperCollins Nordic Blondi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162100424.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Blondi Blondi Blondi (2)
      HarperCollins Nordic Blondi
      • 09789150958317
      2
      22.90 EUR
    • HarperCollins Nordic Karin Slaughter: Epäluotettava Todistaja pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229230517.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Karin Slaughter: Epäluotettava Todistaja pokkari Karin Slaughter: Epäluotettava Todistaja pokkari Karin Slaughter: Epäluotettava Todistaja pokkari Leigh Collier on työskennellyt ahkerasti rakentaakseen itselleen normaalin elämän. Hän on puolustusasianajaja arvostetussa toimistossa, ja hän on valmis tekemään mitä tahansa rakkaan kuusitoistavuotiaan tyttärensä eteen. Leighin tavallinen elämä peittää lapsuuden, jota kenenkään ei pitäisi joutua kestämään. Eräänä iltana Leigh saa puhelun kollegaltaan: häntä pyydetään puolustajaksi tapaukseen, jossa varakasta miestä syytetään useista raiskauksista. Kun hän tapaa syytetyn kasvokkain, hän tajuaa (1)
      HarperCollins Nordic Karin Slaughter: Epäluotettava Todistaja pokkari
      • 09789150969283
      3
      11.60 EUR
    • HarperCollins Nordic Jaakko kulta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156565508.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Jaakko kulta Jaakko kulta Jaakko kulta (1)
      HarperCollins Nordic Jaakko kulta
      • 09789150957389
      2
      20.00 EUR
    • HarperCollins Nordic Viimeinen leski
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208483278.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Viimeinen leski Viimeinen leski Viimeinen leski (1)
      HarperCollins Nordic Viimeinen leski
      • 09789150959376
      2
      10.90 EUR
    • HarperCollins Nordic Yhdeksän elämää
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210704759.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Yhdeksän elämää Yhdeksän elämää Yhdeksän elämää (1)
      HarperCollins Nordic Yhdeksän elämää
      • 09789150961447
      2
      10.90 EUR
    • HarperCollins Nordic Yhdeksän elämää
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180397755.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Yhdeksän elämää Yhdeksän elämää Yhdeksän elämää (1)
      HarperCollins Nordic Yhdeksän elämää
      • 09789150959468
      2
      21.30 EUR
    • HarperCollins Nordic Metsästäjätär
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208453344.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Metsästäjätär Metsästäjätär Metsästäjätär (1)
      HarperCollins Nordic Metsästäjätär
      • 09789150959383
      2
      11.60 EUR
    • HarperCollins Nordic Metsästäjätär
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157411269.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Metsästäjätär Metsästäjätär Metsästäjätär (1)
      HarperCollins Nordic Metsästäjätär
      • 09789150957341
      2
      21.50 EUR
    • HarperCollins Nordic Vaikeneva vaimo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214137797.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Vaikeneva vaimo Vaikeneva vaimo Vaikeneva vaimo (1)
      HarperCollins Nordic Vaikeneva vaimo
      • 09789150961430
      2
      10.90 EUR
    • HarperCollins Nordic Epäluotettava todistaja
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205893082.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Epäluotettava todistaja Epäluotettava todistaja Epäluotettava todistaja (1)
      HarperCollins Nordic Epäluotettava todistaja
      • 09789150960334
      2
      22.60 EUR
    • HarperCollins Nordic Muuten siitä viime kerrasta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199421154.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Muuten siitä viime kerrasta Muuten siitä viime kerrasta Muuten siitä viime kerrasta (1)
      HarperCollins Nordic Muuten siitä viime kerrasta
      • 09789150960266
      2
      20.20 EUR
    • HarperCollins Nordic Vaikeneva vaimo
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172894611.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Vaikeneva vaimo Vaikeneva vaimo Vaikeneva vaimo (1)
      HarperCollins Nordic Vaikeneva vaimo
      • 09789150959444
      2
      22.60 EUR
    • HarperCollins Nordic Hulluna sinuun
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224767332.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Hulluna sinuun Hulluna sinuun Hulluna sinuun (1)
      HarperCollins Nordic Hulluna sinuun
      • 09789150969337
      2
      20.20 EUR
    • HarperCollins Nordic Unohdettu tyttö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/256344117.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Unohdettu tyttö Unohdettu tyttö Unohdettu tyttö (1)
      HarperCollins Nordic Unohdettu tyttö
      • 09789524020084
      2
      24.30 EUR
    • HarperCollins Nordic Muuten siitä viime kerrasta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231848887.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Muuten siitä viime kerrasta Muuten siitä viime kerrasta Muuten siitä viime kerrasta (1)
      HarperCollins Nordic Muuten siitä viime kerrasta
      • 09789150967739
      2
      10.30 EUR
    • HarperCollins Nordic Elämäni rottana
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153782879.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Elämäni rottana Elämäni rottana Elämäni rottana (1)
      HarperCollins Nordic Elämäni rottana
      • 09789150957372
      2
      23.50 EUR
    • HarperCollins Nordic Viimeinen leski
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149800931.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Viimeinen leski Viimeinen leski Viimeinen leski (1)
      HarperCollins Nordic Viimeinen leski
      • 09789150957365
      2
      22.60 EUR
    • HarperCollins Nordic Ruusukoodi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181943531.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Ruusukoodi Ruusukoodi Ruusukoodi (1)
      HarperCollins Nordic Ruusukoodi
      • 09789150959475
      2
      21.50 EUR
    • HarperCollins Nordic Perhe-elämää aloittelijoille
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208986552.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Perhe-elämää aloittelijoille Perhe-elämää aloittelijoille Perhe-elämää aloittelijoille (1)
      HarperCollins Nordic Perhe-elämää aloittelijoille
      • 09789150967869
      2
      20.90 EUR
    • HarperCollins Nordic Ruusukoodi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227795393.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Ruusukoodi Ruusukoodi Ruusukoodi (1)
      HarperCollins Nordic Ruusukoodi
      • 09789150961461
      2
      11.60 EUR
    • HarperCollins Nordic Don Winslow: Rikkinäiset pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208834869.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172870250.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Don Winslow: Rikkinäiset pokkari Don Winslow: Rikkinäiset pokkari Don Winslow: Rikkinäiset pokkari (1)
      HarperCollins Nordic Don Winslow: Rikkinäiset pokkari
      • 09789150957396
      1
      10.30 EUR
    • HarperCollins Nordic Jan-Erik Fjell: Onnenonkija pokkari
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208487598.jpg?ts=1
      HarperCollins Nordic HarperCollins Nordic Jan-Erik Fjell: Onnenonkija pokkari Jan-Erik Fjell: Onnenonkija pokkari Jan-Erik Fjell: Onnenonkija pokkari (1)
      HarperCollins Nordic Jan-Erik Fjell: Onnenonkija pokkari
      • 09789150959420
      1
      10.30 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Finlandia-palkitut DEFAULT
        • finlandia_voittaja
      • Finlandia-ehdokkaat DEFAULT
        • finlandia_ehdokas
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Tekijä (brand):
      • Aikamedia Oy (aikamedia_oy)
      • Archer, Jeffrey (archer_jeffrey)
      • Arktinen Banaani (arktinen_banaani)
      • Atena Kustannus Oy (atena_kustannus_oy)
      • Atrain&Nord (atrain_nord)
      • Aurinko Kustannus (aurinko_kustannus)
      • Aviador Kustannus (aviador_kustannus)
      • Basam Books Oy (basam_books_oy)
      • Bazar (bazar)
      • Black Library (black_library)
      • Bleed (bleed)
      • Blue Moon kirjat oy (blue_moon_kirjat_oy)
      • Book (book)
      • Books on Demand GmbH (books_on_demand_gmbh)
      • BTJ Kustannus (btj_kustannus)
      • CrimeTime (crimetime)
      • CSBOOKS (csbooks)
      • Dahl, Arne (dahl_arne)
      • Docendo (docendo)
      • Docendo Oy (docendo_oy)
      • Dungeons & Dragons (dungeons_dragons)
      • Edukustannus (edukustannus)
      • Egmont (egmont)
      • Egmont kustannus oy ab (egmont_kustannus_oy_ab)
      • Enostone Oy (enostone_oy)
      • Etulinja-Kustannus (etulinja_kustannus)
      • Eurooppalaisen filosofian seura ry. (eurooppalaisen_filosofian_seura_ry_)
      • Finore Oy (finore_oy)
      • Gaudeamus (gaudeamus)
      • Generic (generic)
      • Gummerus (gummerus)
      • Haamu Kustannus (haamu_kustannus)
      • Hargla, Indrek (hargla_indrek)
      • HarperCollins Nordic (harpercollins_nordic)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Herbert, Brian (herbert_brian)
      • Higashino, Keigo (higashino_keigo)
      • ICASOS (icasos)
      • Into-Kustannus Oy (into_kustannus_oy)
      • Isomäki, Risto (isoma_ki_risto)
      • Jalonen, Olli (jalonen_olli)
      • Jansson, Anna (jansson_anna)
      • Johnny Kniga (johnny_kniga)
      • Jordan, Robert (jordan_robert)
      • Karisto oy (karisto_oy)
      • Kehitysvammaliitto ry. (kehitysvammaliitto_ry_)
      • Kesuura oy (kesuura_oy)
      • Kids.fi (kids_fi)
      • Kirjapaja (kirjapaja)
      • Kirjokansi kustantamo (kirjokansi_kustantamo)
      • Kishiro, Yukito (kishiro_yukito)
      • Kosmos (kosmos)
      • Kovasana Kustannus (kovasana_kustannus)
      • Kulttuurivihkot (kulttuurivihkot)
      • Kumma-kustannus (kumma_kustannus)
      • Kustannus oy Jalava (kustannus_oy_jalava)
      • KUSTANNUS-MÄKELÄ OY (kustannus_ma_kela_oy)
      • Kustannusliike Warelia (kustannusliike_warelia)
      • Kustannusosakeyhtiö Aula & Co (kustannusosakeyhtio_aula_co)
      • Kustannusosakeyhtiö Avain (kustannusosakeyhtio_avain)
      • Kustannusosakeyhtiö Kirjava (kustannusosakeyhtio_kirjava)
      • Kustannusosakeyhtiö Nemo (kustannusosakeyhtio_nemo)
      • Kustannusosakeyhtiö Sammakko (kustannusosakeyhtio_sammakko)
      • Kustannusosakeyhtiö Siltala (kustannusosakeyhtio_siltala)
      • Kustannusosakeyhtiö Teos (kustannusosakeyhtio_teos)
      • Kustannusosakeyhtiö Vastapaino (kustannusosakeyhtio_vastapaino)
      • Kustantamo Helmivyö (kustantamo_helmivyo_)
      • Kustantamo S&S (kustantamo_s_s)
      • Lapidus, Jens (lapidus_jens)
      • Like Kustannus Oy (like_kustannus_oy)
      • Liksom, Rosa (liksom_rosa)
      • Lurra Editions (lurra_editions)
      • Maas, Sarah J. (maas_sarah_j_)
      • Mediapinta Oy (mediapinta_oy)
      • Minerva (minerva)
      • Minerva Kustannus Oy (minerva_kustannus_oy)
      • Morgan, Sarah (morgan_sarah)
      • Morris, Heather (morris_heather)
      • Nemo (nemo)
      • Ntamo tmi (ntamo_tmi)
      • Nysalor-kustannus (nysalor_kustannus)
      • Opike (opike)
      • Oppian (oppian)
      • Osuuskumma-kustannus (osuuskumma_kustannus)
      • Osuuskunta Poesia (osuuskunta_poesia)
      • Otava (otava)
      • Palladium Kirjat (palladium_kirjat)
      • PS-Kustannus (ps_kustannus)
      • Päivä osakeyhtiö (pa_iva_osakeyhtio_)
      • Readme.fi Oy (readme_fi_oy)
      • Reuna Kustantamo ja kirjakauppa Oy (reuna_kustantamo_ja_kirjakauppa_oy)
      • Rooney, Sally (rooney_sally)
      • Rosebud Books (rosebud_books)
      • Roth, Veronica (roth_veronica)
      • Rudberg, Denise (rudberg_denise)
      • Salakirjat (salakirjat)
      • Sanderson, Brandon (sanderson_brandon)
      • Schildts & Söderström (schildts_so_derstro_m)
      • Sitruuna kustannus (sitruuna_kustannus)
      • SKS Kirjat (sks_kirjat)
      • Statovci, Pajtim (statovci_pajtim)
      • Suomen Lähetysseura ry. (suomen_la_hetysseura_ry_)
      • Sysmän kirjakylä oy (sysma_n_kirjakyla_oy)
      • Tammi (tammi)
      • Thomas, Dylan (thomas_dylan)
      • Tiberius kirjat (tiberius_kirjat)
      • Tokarczuk, Olga (tokarczuk_olga)
      • Tuuma-kustannus (tuuma_kustannus)
      • Täysi Käsi Oy (ta_ysi_ka_si_oy)
      • Valmiixi (valmiixi)
      • Vaskikirjat (vaskikirjat)
      • Viisas Elämä Oy (viisas_ela_ma_oy)
      • Väyläkirjat (va_yla_kirjat)
      • WSOY (wsoy)
      • Zum Teufel Kustannus (zum_teufel_kustannus)
    • Hinta (price):
      • < 16 € (budget)
      • 16 € - 24 € (price_2)
      • 24 € - 29 € (price_3)
      • ≥ 29 € (price_4)
    • Kieli (kieli):
      • Suomi (suomi)
    • Kirjan tyyppi (kirjan_tyyppi):
      • Kovakantinen (kovakantinen)
      • Pokkari (pokkari)
    • Sivumäärä (sivuma_a_ra_):
      • 250 (sivuma_a_ra__250.0)
      • 300 (sivuma_a_ra__300.0)
      • 380 (sivuma_a_ra__380.0)
      • 400 (sivuma_a_ra__400.0)
    • Finlandia-palkinto (finlandia_palkinto):
      • Finlandia-ehdokas (finlandia_ehdokas)
      • Finlandia-voittaja (finlandia_voittaja)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi