x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kaunokirjallisuus

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Jokinen, Seppo Lyödyn laki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142335358.jpg
      Jokinen, Seppo Jokinen, Seppo Lyödyn laki Lyödyn laki Lyödyn laki Silmitön väkivalta syrjäisellä metsätiellä, tahalliselta vaikuttava raju tulipalo sekä raviohjastajan outo kuolema askarruttavat komisario Sakari Koskista. Tutkinnan edetessä hänellä herää epäilys, voisiko kaikilla kolmella tapauksilla olla yhteys keskenään. Samaan aikaan Tampereen poliisia työllistää merkkihenkilön katoaminen, joka nostaa esiin vaikeita kysymyksiä. Onko katoaminen vapaaehtoinen vai voiko kyseessä olla törkeä vapaudenriisto? Myös Koskisen omassa arjessa sattuu ja tapahtuu. Su... (1)
      Jokinen, Seppo Lyödyn laki
      • 09789522894250
      2
      most_sold
      9.50 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Atwood, Margaret (atwood_margaret)
      • Baudelaire, Charles (baudelaire_charles)
      • Book (book)
      • Brecht, Bertolt (brecht_bertolt)
      • Brown, Sandra (brown_sandra)
      • Child, Lee (child_lee)
      • Coben, Harlan (coben_harlan)
      • Coelho, Paulo (coelho_paulo)
      • Connelly, Michael (connelly_michael)
      • Coupland, Douglas (coupland_douglas)
      • DeMille, Nelson (demille_nelson)
      • Faulkner, William (faulkner_william)
      • Flynn, Vince (flynn_vince)
      • Follett, Ken (follett_ken)
      • Galbraith, Robert (galbraith_robert)
      • Gillen, Kieron (gillen_kieron)
      • Goethe, Johann Wolfgang Von (goethe_johann_wolfgang_von)
      • Gregory, Philippa (gregory_philippa)
      • Gummerus (gummerus)
      • Huxley, Aldous (huxley_aldous)
      • Isomäki, Risto (isoma_ki_risto)
      • James, Peter (james_peter)
      • Jokinen, Seppo (jokinen_seppo)
      • Kafka, Franz (kafka_franz)
      • Kaskinen, Anna-Mari (kaskinen_anna_mari)
      • Kepler, Lars (kepler_lars)
      • Keyes, Marian (keyes_marian)
      • King, Stephen (king_stephen)
      • Kustannus oy Jalava (kustannus_oy_jalava)
      • Kyrö, Tuomas (kyro_tuomas)
      • Lawrence, Mark (lawrence_mark)
      • Le Carre, John (le_carre_john)
      • Lehtolainen, Leena (lehtolainen_leena)
      • Lehväslaiho, Reino (lehva_slaiho_reino)
      • Läckberg, Camilla (la_ckberg_camilla)
      • Miller, Arthur (miller_arthur)
      • Montefiore, Santa (montefiore_santa)
      • Moriarty, Liane (moriarty_liane)
      • Moyes, Jojo (moyes_jojo)
      • Nesser, Håkan (nesser_ha_kan)
      • Nicholls, David (nicholls_david)
      • Orwell, George (orwell_george)
      • Penny, Louise (penny_louise)
      • Picoult, Jodi (picoult_jodi)
      • Rand, Ayn (rand_ayn)
      • Rilke, Rainer Maria (rilke_rainer_maria)
      • Roth, Philip (roth_philip)
      • Roth, Veronica (roth_veronica)
      • Rowling, J. K. (rowling_j_k_)
      • Sanderson, Brandon (sanderson_brandon)
      • Shakespeare, William (shakespeare_william)
      • Simukka, Salla (simukka_salla)
      • Slaughter, Karin (slaughter_karin)
      • Tammi (tammi)
      • Tervo, Jari (tervo_jari)
      • Thompson, Hunter S. (thompson_hunter_s_)
      • Tuuri, Antti (tuuri_antti)
      • Vargas, Fred (vargas_fred)
      • Vuori, Kristiina (vuori_kristiina)
      • Wells, H. G. (wells_h_g_)
    • Hinta (price):
      • < 9€ (budget)
      • 9€ - 16€ (low)
      • 16€ - 23€ (medium)
      • > 23€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Kirjajoulukalenteri (kirjajoulukalenteri)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi