x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kaunokirjallisuus

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Kyrö, Tuomas Nahkatakki
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142775354.jpg
      Kyrö, Tuomas Kyrö, Tuomas Nahkatakki Nahkatakki Nahkatakki Nahkatakki lämmittää hyvin, etenkin jos sen vuori on ommeltu täyteen kahisevaa. Takki tulee Suomeen Raivion matkassa. Sen piti pysyä Liimataisen päällä kunnes Pennanen hakee sen, mutta vaatekappale ottaa jalat alleen. Jalat kuuluvat Virtaselle, joka nahkatakin ja uusien aurinkolasien avulla löytää itsestään Marlon Brandon - ja takin taskusta liput jalkapallomatsiin. Stadionin VIP-katsomossa näytellään surkean keikan muhkea loppukohtaus, jonka televisio välittää kotikatsomoihin. Yksi ja toinen... (1)
      Kyrö, Tuomas Nahkatakki
      • 09789510437346
      2
      most_sold
      12.40 EUR
    • Kyrö, Tuomas Mielensäpahoittaja Eskorttia etsimässä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146020353.jpg
      Kyrö, Tuomas Kyrö, Tuomas Mielensäpahoittaja Eskorttia etsimässä Mielensäpahoittaja Eskorttia etsimässä Mielensäpahoittaja Eskorttia etsimässä Epäsuhtaisen veljesparin uskomaton road trip Mielensäpahoittajan pojat ovat myyneet rakkaimman, vuoden 1972 Voortti Eskortin. Lähin samanlainen löytyy Saksasta, missä asuu myös velipoika Tarmo. Mielensäpahoittaja pakkaa matkalaukkuun perunat, termoksen ja Itä- ja Länsi-Berliinin kartat. 'Lähdin hakemaan Eskorttia, löysin Tarmon. Sysisuomalainen maalaisjärki joutuu eurooppalaisessa suurkaupungissa koetukselle, kun Mielensäpahoittaja luulee Escort Serviceä auton merkkiliikkeeksi. Hän tulee ryös... (1)
      Kyrö, Tuomas Mielensäpahoittaja Eskorttia etsimässä
      • 09789510442326
      2
      19.90 EUR
    • Kyrö, Tuomas Meet the Grump
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/122222228.jpg
      Kyrö, Tuomas Kyrö, Tuomas Meet the Grump Meet the Grump Meet the Grump The Grump's most loved stories Mielensäpahoittajan rakastetuimmat tarinat The Grump, created by author Tuomas Kyrö, is one of the best-loved literary characters in Finland. He has made his way into the hearts of the Finnish people in the form of books, radio plays and theatre productions as well as a film.Kirjailija Tuomas Kyrön luoma Mielensäpahoittaja on Suomen rakastetuimpia kirjallisia hahmoja. Mielensäpahoittaja on valloittanut Suomen kansan niin bestseller-kirjoina, radiokuunnelmina, te... (1)
      Kyrö, Tuomas Meet the Grump
      • 09789510430569
      2
      28.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Adams, Scott DEFAULT
        • adams_scott
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Adams, Scott (adams_scott)
      • Atwood, Margaret (atwood_margaret)
      • Basam Books Oy (basam_books_oy)
      • Baudelaire, Charles (baudelaire_charles)
      • Beskow, Elsa (beskow_elsa)
      • BioWare (bioware)
      • Book (book)
      • Booth, Stephen (booth_stephen)
      • Brown, Sandra (brown_sandra)
      • Byatt, A. S. (byatt_a_s_)
      • Child, Lee (child_lee)
      • Coben, Harlan (coben_harlan)
      • Coelho, Paulo (coelho_paulo)
      • Connelly, Michael (connelly_michael)
      • Coupland, Douglas (coupland_douglas)
      • DeMille, Nelson (demille_nelson)
      • Dickens, Charles (dickens_charles)
      • Faulkner, William (faulkner_william)
      • Fellowes, Julian (fellowes_julian)
      • Flynn, Vince (flynn_vince)
      • Franzen, Jonathan (franzen_jonathan)
      • Galbraith, Robert (galbraith_robert)
      • Gillen, Kieron (gillen_kieron)
      • Goethe, Johann Wolfgang Von (goethe_johann_wolfgang_von)
      • Guillou, Jan (guillou_jan)
      • Gummerus (gummerus)
      • Hobb, Robin (hobb_robin)
      • Huxley, Aldous (huxley_aldous)
      • Isomäki, Risto (isoma_ki_risto)
      • James, Peter (james_peter)
      • Jokinen, Seppo (jokinen_seppo)
      • Kafka, Franz (kafka_franz)
      • Kaskinen, Anna-Mari (kaskinen_anna_mari)
      • Kepler, Lars (kepler_lars)
      • Kerouac, Jack (kerouac_jack)
      • King, Stephen (king_stephen)
      • Kinsella, Sophie (kinsella_sophie)
      • Kustannus oy Jalava (kustannus_oy_jalava)
      • Kyrö, Tuomas (kyro_tuomas)
      • Lawrence, Mark (lawrence_mark)
      • Le Carre, John (le_carre_john)
      • Le Guin, Ursula K. (le_guin_ursula_k_)
      • Lehtinen, Tuija (lehtinen_tuija)
      • Lehtolainen, Leena (lehtolainen_leena)
      • Lehväslaiho, Reino (lehva_slaiho_reino)
      • Läckberg, Camilla (la_ckberg_camilla)
      • MacBride, Stuart (macbride_stuart)
      • Martin, George R. R. (martin_george_r_r_)
      • Miller, Arthur (miller_arthur)
      • Montefiore, Santa (montefiore_santa)
      • Moriarty, Liane (moriarty_liane)
      • Moyes, Jojo (moyes_jojo)
      • Nesser, Håkan (nesser_ha_kan)
      • Nicholls, David (nicholls_david)
      • Oates, Joyce Carol (oates_joyce_carol)
      • Orwell, George (orwell_george)
      • Patterson, James (patterson_james)
      • Penny, Louise (penny_louise)
      • Pichon, Liz (pichon_liz)
      • Picoult, Jodi (picoult_jodi)
      • Plath, Sylvia (plath_sylvia)
      • Pratchett, Terry (pratchett_terry)
      • Rand, Ayn (rand_ayn)
      • Rankin, Ian (rankin_ian)
      • Riley, Lucinda (riley_lucinda)
      • Rilke, Rainer Maria (rilke_rainer_maria)
      • Robinson, Peter (robinson_peter)
      • Roth, Philip (roth_philip)
      • Rowling, J. K. (rowling_j_k_)
      • Sachar, Louis (sachar_louis)
      • Sanderson, Brandon (sanderson_brandon)
      • Shafak, Elif (shafak_elif)
      • Shakespeare, William (shakespeare_william)
      • Simukka, Salla (simukka_salla)
      • Slaughter, Karin (slaughter_karin)
      • Smith, Wilbur (smith_wilbur)
      • Tammi (tammi)
      • Thompson, Hunter S. (thompson_hunter_s_)
      • Tolstoy, Leo (tolstoy_leo)
      • Tuuri, Antti (tuuri_antti)
      • Vargas, Fred (vargas_fred)
      • Vaughan, Brian K. (vaughan_brian_k_)
      • Vuori, Kristiina (vuori_kristiina)
      • Wells, H. G. (wells_h_g_)
    • Hinta (price):
      • < 9€ (budget)
      • 9€ - 16€ (low)
      • 16€ - 23€ (medium)
      • > 23€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Advent calendar books (advent_calendar_books)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi