x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kaunokirjallisuus

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Le Carre, John Pappi, lukkari, talonpoika, vakooja
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/130340542.jpg
      Le Carre, John Le Carre, John Pappi, lukkari, talonpoika, vakooja Pappi, lukkari, talonpoika, vakooja Pappi, lukkari, talonpoika, vakooja Lontoo. Jossain on vuoto. Brittien tiedustelupalvelun huipulla on mitä ilmeisimmin kaksoisagentti, on ollut jo kauan. On viisi mahdollisuutta, viisi miestä, jotka ovat vuosia tehneet töitä yhdessä ja luottaneet toisiinsa. He ovat riippuvaisia toisistaan ja kunnioittavat toisiaan, niin erilaisia kuin ovatkin. George Smiley on yksi viidestä, ulkoisesti vaatimaton, ehkä nerokkain ja luonteeltaan vaikeaselkoisin. Hän saa tehtäväkseen kaivaa myyrän esiin. Etene, peräänny, tee mitä tahansa mikä on ... (1)
      Le Carre, John Pappi, lukkari, talonpoika, vakooja
      • 09789520402754
      2
      most_sold
      11.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Adams, Scott DEFAULT
        • adams_scott
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Adams, Scott (adams_scott)
      • Atwood, Margaret (atwood_margaret)
      • Basam Books Oy (basam_books_oy)
      • Baudelaire, Charles (baudelaire_charles)
      • Beskow, Elsa (beskow_elsa)
      • BioWare (bioware)
      • Book (book)
      • Booth, Stephen (booth_stephen)
      • Brown, Sandra (brown_sandra)
      • Byatt, A. S. (byatt_a_s_)
      • Child, Lee (child_lee)
      • Coben, Harlan (coben_harlan)
      • Coelho, Paulo (coelho_paulo)
      • Connelly, Michael (connelly_michael)
      • Coupland, Douglas (coupland_douglas)
      • DeMille, Nelson (demille_nelson)
      • Dickens, Charles (dickens_charles)
      • Faulkner, William (faulkner_william)
      • Fellowes, Julian (fellowes_julian)
      • Flynn, Vince (flynn_vince)
      • Franzen, Jonathan (franzen_jonathan)
      • Galbraith, Robert (galbraith_robert)
      • Gillen, Kieron (gillen_kieron)
      • Goethe, Johann Wolfgang Von (goethe_johann_wolfgang_von)
      • Guillou, Jan (guillou_jan)
      • Gummerus (gummerus)
      • Hobb, Robin (hobb_robin)
      • Huxley, Aldous (huxley_aldous)
      • Isomäki, Risto (isoma_ki_risto)
      • James, Peter (james_peter)
      • Jokinen, Seppo (jokinen_seppo)
      • Kafka, Franz (kafka_franz)
      • Kaskinen, Anna-Mari (kaskinen_anna_mari)
      • Kepler, Lars (kepler_lars)
      • Kerouac, Jack (kerouac_jack)
      • King, Stephen (king_stephen)
      • Kinsella, Sophie (kinsella_sophie)
      • Kustannus oy Jalava (kustannus_oy_jalava)
      • Kyrö, Tuomas (kyro_tuomas)
      • Lawrence, Mark (lawrence_mark)
      • Le Carre, John (le_carre_john)
      • Le Guin, Ursula K. (le_guin_ursula_k_)
      • Lehtinen, Tuija (lehtinen_tuija)
      • Lehtolainen, Leena (lehtolainen_leena)
      • Lehväslaiho, Reino (lehva_slaiho_reino)
      • Läckberg, Camilla (la_ckberg_camilla)
      • MacBride, Stuart (macbride_stuart)
      • Martin, George R. R. (martin_george_r_r_)
      • Miller, Arthur (miller_arthur)
      • Montefiore, Santa (montefiore_santa)
      • Moriarty, Liane (moriarty_liane)
      • Moyes, Jojo (moyes_jojo)
      • Nesser, Håkan (nesser_ha_kan)
      • Nicholls, David (nicholls_david)
      • Oates, Joyce Carol (oates_joyce_carol)
      • Orwell, George (orwell_george)
      • Patterson, James (patterson_james)
      • Penny, Louise (penny_louise)
      • Pichon, Liz (pichon_liz)
      • Picoult, Jodi (picoult_jodi)
      • Plath, Sylvia (plath_sylvia)
      • Pratchett, Terry (pratchett_terry)
      • Rand, Ayn (rand_ayn)
      • Rankin, Ian (rankin_ian)
      • Riley, Lucinda (riley_lucinda)
      • Rilke, Rainer Maria (rilke_rainer_maria)
      • Robinson, Peter (robinson_peter)
      • Roth, Philip (roth_philip)
      • Rowling, J. K. (rowling_j_k_)
      • Sachar, Louis (sachar_louis)
      • Sanderson, Brandon (sanderson_brandon)
      • Shafak, Elif (shafak_elif)
      • Shakespeare, William (shakespeare_william)
      • Simukka, Salla (simukka_salla)
      • Slaughter, Karin (slaughter_karin)
      • Smith, Wilbur (smith_wilbur)
      • Tammi (tammi)
      • Thompson, Hunter S. (thompson_hunter_s_)
      • Tolstoy, Leo (tolstoy_leo)
      • Tuuri, Antti (tuuri_antti)
      • Vargas, Fred (vargas_fred)
      • Vaughan, Brian K. (vaughan_brian_k_)
      • Vuori, Kristiina (vuori_kristiina)
      • Wells, H. G. (wells_h_g_)
    • Hinta (price):
      • < 9€ (budget)
      • 9€ - 16€ (low)
      • 16€ - 23€ (medium)
      • > 23€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Advent calendar books (advent_calendar_books)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi