x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kaunokirjallisuus

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Moriarty, Liane Nainen joka unohti
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/143401095.jpg
      Moriarty, Liane Moriarty, Liane Nainen joka unohti Nainen joka unohti Nainen joka unohti 'Hauska ja vangitseva.' Closer Alice menettää muistinsa myötä 10 vuotta elämästään. Mutta onko se välttämättä huono asia? Alice saa kuntosalilla kovan iskun päähänsä ja kymmenen vuotta eletystä elämästä katoaa. Äkkiä Alice on kolmen ventovieraan lapsen äiti ja eroamassa rakkaasta Nickistään. Sisko ei juuri puhua pukahda hänelle ja entiset ystävät välttelevät. Peili näyttää lisänneen hänelle 10 vuotta ikää, mutta karisuttaneen kiloja. Ja kuka peijakas on tuo raamikas komistus joka tulee Alic... (1)
      Moriarty, Liane Nainen joka unohti
      • 09789510426630
      2
      most_sold
      15.80 EUR
    • Moriarty, Liane Hyvä aviomies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/99950949.jpg
      Moriarty, Liane Moriarty, Liane Hyvä aviomies Hyvä aviomies Hyvä aviomies 'Tyrmäävän hyvä!' - New York Times Älykäs, tummalla huumorilla ja oletetulla murhamysteerillä säväyttävä lukuromaani kolmesta äidistä kertakaikkisen pirullisissa elämäntilanteissa. Cecilia löytää kirjeen josta kuoriutuu hänen miehensä musertava salaisuus. Tess taas kuulee miehensä ja ystävänsä rakastuneen toisiinsa, pakahduttavasti, joten kolmas pyörä, Tess, lähtee. Rachel on menettänyt tyttärensä ja epäilee nyt tietävänsä kuka hänet murhasi. Mies on sama, jota kohtaan Tess alkaa tuntea kiihk... (1)
      Moriarty, Liane Hyvä aviomies
      • 09789510426616
      2
      15.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Atwood, Margaret (atwood_margaret)
      • Baudelaire, Charles (baudelaire_charles)
      • Book (book)
      • Brecht, Bertolt (brecht_bertolt)
      • Brown, Sandra (brown_sandra)
      • Child, Lee (child_lee)
      • Coben, Harlan (coben_harlan)
      • Coelho, Paulo (coelho_paulo)
      • Connelly, Michael (connelly_michael)
      • Coupland, Douglas (coupland_douglas)
      • Flynn, Vince (flynn_vince)
      • Franzen, Jonathan (franzen_jonathan)
      • Galbraith, Robert (galbraith_robert)
      • Gillen, Kieron (gillen_kieron)
      • Goethe, Johann Wolfgang Von (goethe_johann_wolfgang_von)
      • Graves, Robert (graves_robert)
      • Guillou, Jan (guillou_jan)
      • Gummerus (gummerus)
      • Huxley, Aldous (huxley_aldous)
      • Isomäki, Risto (isoma_ki_risto)
      • James, Peter (james_peter)
      • Jokinen, Seppo (jokinen_seppo)
      • Kafka, Franz (kafka_franz)
      • Kaskinen, Anna-Mari (kaskinen_anna_mari)
      • Kepler, Lars (kepler_lars)
      • Keyes, Marian (keyes_marian)
      • King, Stephen (king_stephen)
      • Kustannus oy Jalava (kustannus_oy_jalava)
      • Kyrö, Tuomas (kyro_tuomas)
      • Lawrence, Mark (lawrence_mark)
      • Le Carre, John (le_carre_john)
      • Lehtolainen, Leena (lehtolainen_leena)
      • Lehväslaiho, Reino (lehva_slaiho_reino)
      • Läckberg, Camilla (la_ckberg_camilla)
      • Miller, Arthur (miller_arthur)
      • Montefiore, Santa (montefiore_santa)
      • Moriarty, Liane (moriarty_liane)
      • Moyes, Jojo (moyes_jojo)
      • Nesser, Håkan (nesser_ha_kan)
      • Nicholls, David (nicholls_david)
      • Orwell, George (orwell_george)
      • Penny, Louise (penny_louise)
      • Picoult, Jodi (picoult_jodi)
      • Rand, Ayn (rand_ayn)
      • Rilke, Rainer Maria (rilke_rainer_maria)
      • Roth, Philip (roth_philip)
      • Roth, Veronica (roth_veronica)
      • Rowling, J. K. (rowling_j_k_)
      • Sanderson, Brandon (sanderson_brandon)
      • Shakespeare, William (shakespeare_william)
      • Simukka, Salla (simukka_salla)
      • Slaughter, Karin (slaughter_karin)
      • Tammi (tammi)
      • Tervo, Jari (tervo_jari)
      • Thompson, Hunter S. (thompson_hunter_s_)
      • Tuuri, Antti (tuuri_antti)
      • Vargas, Fred (vargas_fred)
      • Vuori, Kristiina (vuori_kristiina)
      • Wells, H. G. (wells_h_g_)
    • Hinta (price):
      • < 9€ (budget)
      • 9€ - 16€ (low)
      • 16€ - 23€ (medium)
      • > 23€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Kirjajoulukalenteri (kirjajoulukalenteri)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi