x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Kaunokirjallisuus

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Nesser, Håkan Pikku-Burman teurastajatar
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117945395.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135413761.jpg
      Nesser, Håkan Nesser, Håkan Pikku-Burman teurastajatar Pikku-Burman teurastajatar Pikku-Burman teurastajatar Barbarotti ja tuomittu nainen sarjan päätösosassa Rikoskonstaapeli Barbarotti toipuu suuresta surusta. Töissä hänelle annetaan terapiamielessä vanha, selvittämättä jäänyt tapaus. Tai oikeastaan kaksi. Ellen Bjarnebo tunnetaan Kymlingessä Pikku-Burman teurastajattarena, joka 20 vuotta aiemmin tappoi ja paloitteli miehensä perheen surkealla maatilalla. Ellen liittyy myös tuoreempaan Arnold Morinderin katoamistapaukseen. Morinder asui Ellenin kanssa, joten kaikki tietenkin olettavat, että hänetk... (1)
      Nesser, Håkan Pikku-Burman teurastajatar
      • 09789513187873
      2
      most_sold
      12.10 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Atwood, Margaret (atwood_margaret)
      • Baudelaire, Charles (baudelaire_charles)
      • Book (book)
      • Brecht, Bertolt (brecht_bertolt)
      • Brown, Sandra (brown_sandra)
      • Child, Lee (child_lee)
      • Coben, Harlan (coben_harlan)
      • Coelho, Paulo (coelho_paulo)
      • Connelly, Michael (connelly_michael)
      • Coupland, Douglas (coupland_douglas)
      • Flynn, Vince (flynn_vince)
      • Franzen, Jonathan (franzen_jonathan)
      • Galbraith, Robert (galbraith_robert)
      • Gillen, Kieron (gillen_kieron)
      • Goethe, Johann Wolfgang Von (goethe_johann_wolfgang_von)
      • Graves, Robert (graves_robert)
      • Guillou, Jan (guillou_jan)
      • Gummerus (gummerus)
      • Huxley, Aldous (huxley_aldous)
      • Isomäki, Risto (isoma_ki_risto)
      • James, Peter (james_peter)
      • Jokinen, Seppo (jokinen_seppo)
      • Kafka, Franz (kafka_franz)
      • Kaskinen, Anna-Mari (kaskinen_anna_mari)
      • Kepler, Lars (kepler_lars)
      • Keyes, Marian (keyes_marian)
      • King, Stephen (king_stephen)
      • Kustannus oy Jalava (kustannus_oy_jalava)
      • Kyrö, Tuomas (kyro_tuomas)
      • Lawrence, Mark (lawrence_mark)
      • Le Carre, John (le_carre_john)
      • Lehtolainen, Leena (lehtolainen_leena)
      • Lehväslaiho, Reino (lehva_slaiho_reino)
      • Läckberg, Camilla (la_ckberg_camilla)
      • Miller, Arthur (miller_arthur)
      • Montefiore, Santa (montefiore_santa)
      • Moriarty, Liane (moriarty_liane)
      • Moyes, Jojo (moyes_jojo)
      • Nesser, Håkan (nesser_ha_kan)
      • Nicholls, David (nicholls_david)
      • Orwell, George (orwell_george)
      • Penny, Louise (penny_louise)
      • Picoult, Jodi (picoult_jodi)
      • Rand, Ayn (rand_ayn)
      • Rilke, Rainer Maria (rilke_rainer_maria)
      • Roth, Philip (roth_philip)
      • Roth, Veronica (roth_veronica)
      • Rowling, J. K. (rowling_j_k_)
      • Sanderson, Brandon (sanderson_brandon)
      • Shakespeare, William (shakespeare_william)
      • Simukka, Salla (simukka_salla)
      • Slaughter, Karin (slaughter_karin)
      • Tammi (tammi)
      • Tervo, Jari (tervo_jari)
      • Thompson, Hunter S. (thompson_hunter_s_)
      • Tuuri, Antti (tuuri_antti)
      • Vargas, Fred (vargas_fred)
      • Vuori, Kristiina (vuori_kristiina)
      • Wells, H. G. (wells_h_g_)
    • Hinta (price):
      • < 9€ (budget)
      • 9€ - 16€ (low)
      • 16€ - 23€ (medium)
      • > 23€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Kirjajoulukalenteri (kirjajoulukalenteri)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi