x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

By malene birger Abi Tote Big

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut By malene birger Abi Tote Big
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot By malene birger Abi Tote Big
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
By malene birger Abi Tote Big
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/148767892.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/218057357.jpg?ts=1
By malene birger By malene birger Abi Tote Big Abi Tote Big Abi Tote Big By Malene Birger Abi Tote Big By Malene Birgerin iso shopper laukku. Laukussa merkille tunnusomainen musta-valkoinen ikoninen kuviointi. Laukun materiaali on hyvin helppohoitoinen, se on hyvin ajaton ja tyylikäs valinta jokapäiväiseen käyttöön. Sisällä yksi vetoketju, kangasvuori, ja paikka avaimille. Laukun saa osittain kiinni. Kultaiset yksityiskohdat. Musta-valkoinen Koko 57X 33,5X16,5cm (1)
  • 05713113905456
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • Paino ja mitat
    • Paino: 0.85 kg
  • 277.00 277.00 EUR 1
    1
    • Alex Lifestyle Alex Lifestyle
      By Malene Birger Abi Tote Big By Malene Birgerin iso shopper laukku. Laukussa merkille tunnusomainen musta-valkoinen ikoninen kuviointi. ...277.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • HUGO BOSS Grained-leather shopper bag with signature hardware
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211683951.jpg?ts=1
      HUGO BOSS HUGO BOSS Grained-leather shopper bag with signature hardware Grained-leather shopper bag with signature hardware Grained-leather shopper bag with signature hardware Length: 31,0 cmWidth: 10,0 cmHeight: 34,0 cmFastening top: Zip closure1 inside zip pocketHardware finishing: Polished silver hardwareMetal lettersDouble handleShoulder strap: Adjustable and detachablePackaging: Dust bag (1)
      HUGO BOSS Grained-leather shopper bag with signature hardware
      • 04029043460806
      1
    • HUGO BOSS Shopper bag in faux leather with repeat logos
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210440675.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222448150.jpg?ts=1
      HUGO BOSS HUGO BOSS Shopper bag in faux leather with repeat logos Shopper bag in faux leather with repeat logos Shopper bag in faux leather with repeat logos Length: 37,0 cmWidth: 10,0 cmHeight: 32,0 cmFastening top: Zip closure2 inside open pocketsHardware finishing: Polished silver hardwareLogo tapeDouble handlePackaging: Dust bag (1)
      HUGO BOSS Shopper bag in faux leather with repeat logos
      • 04029055997765
      1
    • The Chesterfield Brand Kansas Ostoskassi tummanruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226226186.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203016219.jpg?ts=1
      The Chesterfield Brand The Chesterfield Brand Kansas Ostoskassi tummanruskea Kansas Ostoskassi tummanruskea Kansas Ostoskassi tummanruskea Kansas Ostoskassi 15 nahka tummanruskea (1)
      The Chesterfield Brand Kansas Ostoskassi tummanruskea
      • 08719241065199
      1
    • JOOP! Cortina lara Ostoskassi taupe
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221422801.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221122643.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219966305.jpg?ts=1
      JOOP! JOOP! Cortina lara Ostoskassi taupe Cortina lara Ostoskassi taupe Cortina lara Ostoskassi taupe Cortina lara Ostoskassi nahkajäljitelmä taupe (1)
      JOOP! Cortina lara Ostoskassi taupe
      • 04048835018957
      1
      deal
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 277.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 277.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 277.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 277.00
    • info@vertaa.fi