x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Fjällräven Totepack No. 1 (Deep Red)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Fjällräven Totepack No. 1 (Deep Red)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Fjällräven Totepack No. 1 (Deep Red)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Fjällräven Totepack No. 1 (Deep Red)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/185988189.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/167163716.jpg?ts=1
Fjällräven Fjällräven Totepack No. 1 (Deep Red) Totepack No. 1 (Deep Red) Totepack No. 1 (Deep Red) Reppuna ja kassina toimiva laukku Tyylikäs kassin ja repun yhdistelmä pitkäikäiseksi arkisten tavaroiden kantolaitteeksi. Laadukas ja monikäyttöinen tilaihme, joka sopii muunneltavuutensa ansiosta vaihteleviin käyttötarkoituksiin. Kassin lujatekoiset olkahihnat voidaan asettaa niin, että laukku muuttuu selässä kannettavaksi repuksi. Lyhyet, nahkaiset kantokahvat mahdollistavat laukun kantamisen kassimaisesti kädessä. Laukun pohjassa on kaksoistekstiilikerros parantamassa pohjan kulutuskestävy... (1)
  • 07323450644598
  • F24203-325
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Punainen
    • Materiaalit: Polyesteri, Nupukki, Muovi, Puuvilla
  • Yleiset ominaisuudet
    • Määrä litroissa: 14 L
    • Repun tyyppi: Arki ja työ
    • Sukupuoli: Unisex, Miehet, Naiset
  • Ympäristöolosuhteet
    • Ekologinen: Kyllä
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 41 cm
    • Leveys (cm): 32 cm
    • Paino: 0.5 kg
    • Paino (g): 550 g
    • Syvyys: 11 cm
  • 119.00 129.00 EUR 2
    2
    • Scandinavian Outdoor Scandinavian Outdoor
      Ihka-aito Fjellun citykassi!119.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Partioaitta Partioaitta
      Reppuna ja kassina toimiva laukku Tyylikäs kassin ja repun yhdistelmä pitkäikäiseksi arkisten tavaroiden kantolaitteeksi. Laadukas ja mon...129.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • HUGO BOSS Grained-leather shopper bag with signature hardware
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211683951.jpg?ts=1
      HUGO BOSS HUGO BOSS Grained-leather shopper bag with signature hardware Grained-leather shopper bag with signature hardware Grained-leather shopper bag with signature hardware Length: 31,0 cmWidth: 10,0 cmHeight: 34,0 cmFastening top: Zip closure1 inside zip pocketHardware finishing: Polished silver hardwareMetal lettersDouble handleShoulder strap: Adjustable and detachablePackaging: Dust bag (1)
      HUGO BOSS Grained-leather shopper bag with signature hardware
      • 04029043460806
      1
    • HUGO BOSS Shopper bag in faux leather with repeat logos
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210440675.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222448150.jpg?ts=1
      HUGO BOSS HUGO BOSS Shopper bag in faux leather with repeat logos Shopper bag in faux leather with repeat logos Shopper bag in faux leather with repeat logos Length: 37,0 cmWidth: 10,0 cmHeight: 32,0 cmFastening top: Zip closure2 inside open pocketsHardware finishing: Polished silver hardwareLogo tapeDouble handlePackaging: Dust bag (1)
      HUGO BOSS Shopper bag in faux leather with repeat logos
      • 04029055997765
      1
    • The Chesterfield Brand Kansas Ostoskassi tummanruskea
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226226186.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/203016219.jpg?ts=1
      The Chesterfield Brand The Chesterfield Brand Kansas Ostoskassi tummanruskea Kansas Ostoskassi tummanruskea Kansas Ostoskassi tummanruskea Kansas Ostoskassi 15 nahka tummanruskea (1)
      The Chesterfield Brand Kansas Ostoskassi tummanruskea
      • 08719241065199
      1
    • The Chesterfield Brand Resa Ostoskassi punainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167530980.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179250662.jpg?ts=1
      The Chesterfield Brand The Chesterfield Brand Resa Ostoskassi punainen Resa Ostoskassi punainen Resa Ostoskassi punainen Resa Ostoskassi nahka punainen (1)
      The Chesterfield Brand Resa Ostoskassi punainen
      • 08719241058078
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 83.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 95.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 83.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 83.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 83.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 95.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 95.85
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 87.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 87.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 87.85
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 87.85
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 87.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 87.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 87.85
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 87.85
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 87.85
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 87.85
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 87.85
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 87.85
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 119.00
    • info@vertaa.fi