x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

LEKI Ultratrail FX.One Superlite

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut LEKI Ultratrail FX.One Superlite
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot LEKI Ultratrail FX.One Superlite
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
LEKI Ultratrail FX.One Superlite
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/227679550.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223488643.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/234477223.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226023219.jpg?ts=1
LEKI LEKI Ultratrail FX.One Superlite Ultratrail FX.One Superlite Ultratrail FX.One Superlite Vaativan käyttäjän sauvat polkujuoksuun ja rivakkaan vaeltamiseen. (1)
  • 04028173261994
3
  • Suunnittelu
    • Väri: Vaaleanpunainen
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • 157.89 199.00 EUR 3
    3
    • Trekkinn.com/fi Trekkinn.com/fi
      157.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Outnorth Outnorth
      Leki Ultratrail FX.One Superlite ovat vaellussauvat vaellukseen.192.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Scandinavian Outdoor Scandinavian Outdoor
      Vaativan käyttäjän sauvat polkujuoksuun ja rivakkaan vaeltamiseen.199.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Gymstick Go Walker 120cm (black-white)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225379808.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208526246.jpg?ts=1
      Gymstick Gymstick Go Walker 120cm (black-white) Go Walker 120cm (black-white) Go Walker 120cm (black-white) Gymstick Go Walker -kävelysauvat soveltuvat sauvakävelyn aloittelijoille sekä kuntoilijoille. Go Walker -sauvojen varsi on kevyt ja kestävä. Hihnat ovat mukavat sekä helposti säädettävissä. Sauvojen kahvaosa on valmistettu pehmeästä ja miellyttävän tuntuisesta solumuovista. Sopivan pituuden saa selville kertomalla oman pituutensa 0,68:lla. Tavalliselle kuntoilijalle hyvä nyrkkisääntö on, että kyynärpään tulisi muodostaa 90 asteen kulma sauvan ollessa rentona kädessä. Saatavana 105 - 125cm pituisina. (1)
      Gymstick Go Walker 120cm (black-white)
      • 06430016905848
      2
    • Swix Sonic Pro Trail, Carbon, 115, Kävelysauvat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230018461.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230018670.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114451312.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178384484.jpg?ts=1
      Swix Swix Sonic Pro Trail, Carbon, 115, Kävelysauvat Sonic Pro Trail, Carbon, 115, Kävelysauvat Sonic Pro Trail, Carbon, 115, Kävelysauvat Swix Sonic Pro Trail, Carbon ovat superkevyet, hiilikuidusta valmistetut polkujuoksu- ja vaellussauvat, jotka tarjoavat optimaalisen yhdistelmän painoa, vahvuutta ja jäykkyyttä. Sauvat on varustettu sekä Flexi Basket -järjestelmällä, jonka avulla voit vaihtaa sauvojen sommat nopeasti ja helposti, että Sonic Locking System -järjestelmällä, joka on edistyksellinen ja yksinkertainen lukitusjärjestelmä sauvojen pituuden säätöön. Sauvoissa on korkkia oleva Multi Grip -kahva, joka tarjoaa turvallisen ja mukavan otteen myös kastuessaan tai jyrkässä maastossa, kun taas pehmeä hihna on erityisesti kehitetty käytettäväksi ilman käsineitä, joten se ei hankaa tai ärsytä. Kätevän kokoontaitettavan järjestelmän ansiosta sauvat on myös helppo ottaa mukaan, mikä tekee Sonic Pro Trail, Carbon -sauvoista täydelliset seikkailuihin, joissa keveys ja kompakti koko ovat tärkeitä. Materiaali: Swix Carbon Technology Swix CT 1 Grade (hiilikuitu) Mitat: 100-135 cm, 5 cm intervalli Pituus, kokoon taitettu... (1)
      Swix Sonic Pro Trail, Carbon, 115, Kävelysauvat
      • 07045951955811
      2
      deal
    • Black Diamond Distance FLZ Sauvat Naiset
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205221717.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221861222.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161410711.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225077806.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153988985.jpg?ts=1
      Black Diamond Black Diamond Distance FLZ Sauvat Naiset Distance FLZ Sauvat Naiset Distance FLZ Sauvat Naiset Black Diamond Women's Distance FLZ Poles ovat erinomaiset seikkailukaverit keväästä syksyyn, jotka antavat sinulle voimaa ja tukea ja ovat yksinkertaisesti säädettävät, kun maasto niin vaatii. Alumiinirakenne antaa vahvuutta ilman turhaa painon lisäystä, kun taas 3-osainen design tekee vaellussauvoista erittäin kompaktit, kun niitä ei käytetä. Sauvat on myös varustettu SlideLock-tekniikalla, joka tekee lukituksesta helppoa ja kätevää, sekä FlickLock, joka mahdollistaa nopean ja yksinkertaisten sauvojen säädön tarpeittesi mukaan. Kädensijat on tehty kevyestä EVA-vaahdosta kosteutta kuljettavalla, hengittävällä remmillä, ja alapuolella on EVA-vaahdosta pidennys, joka estää otteesi liukumisen. Sompa on suunniteltu varmistamaan kokoon taitettavat osat, ja kärjet on vaihdettavissa (karbidi ja kumi) niin että voit sopeutua maastoon kuin maastoon. Tuotetietoa: Paino per pari: (95-110 cm) 415 grammaa, (105-125 cm) 445 grammaa Kokoon taitettu pituus: (95-110 cm) 36 cm, (105-125 cm) 40 c... (1)
      Black Diamond Distance FLZ Sauvat Naiset
      • 00793661350903
      2
      deal
    • LEKI Micro Trail TA polkujuoksusauvat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207550400.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202231724.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208517935.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220733775.jpg?ts=1
      LEKI LEKI Micro Trail TA polkujuoksusauvat Micro Trail TA polkujuoksusauvat Micro Trail TA polkujuoksusauvat Alumiininen taittuva polkujuoksusauva. Micro Trail-sauvoissa on kevyt vaijerilukitus, joka pitää sauvan osat tiukasti paikoillaan. Tällä mahdollistetaan lyhyt kuljetuspituus. Micro Trail TA-sauvojen kahvat ja remmit on suunnilteltu ergonomiaa ja voimansiirtoa ajatellen. Trigger S Shark 2.0- hihnat ovat ergonomiset ja lukittuvat yhdellä liikkellä Kuljetuspituus: n. 37 cm Mukana kapeat yleissommat (1)
      LEKI Micro Trail TA polkujuoksusauvat
      • 04028173827350
      1
    • min
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 170.39
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 170.39
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 169.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 192.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 159.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 159.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 159.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 159.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 159.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 159.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 159.89
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 169.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 169.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 169.89
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 169.39
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 169.39
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 156.89
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 157.46
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 157.46
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 157.46
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 156.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 156.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 156.89
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 157.39
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 157.89
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 157.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 157.89
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 157.89
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 157.89
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 157.89
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 157.89
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 157.89
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 157.89
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 157.89
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 157.89
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 157.89
    • info@vertaa.fi