x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Helga Kreft Keinuhevonen Emmy

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Helga Kreft Keinuhevonen Emmy
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Helga Kreft Keinuhevonen Emmy
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Helga Kreft Keinuhevonen Emmy
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/232808320.jpg?ts=1
Helga Kreft Helga Kreft Keinuhevonen Emmy Keinuhevonen Emmy Keinuhevonen Emmy Emmy on kaunis pyökkipuusta Saksassa valmistettu keinuhevonen Keinuhevosen harja on lampaanvillaa ja korvat kromitonta nahkaa. Turvakaaren voi irrottaa lapsen kasvaessa. Keinuhevonen toimitetaan osissa. Kokoaminen onnistuu kätevästi kuusiokoloavaimen ja ristipääruuvimeisselin avulla. Kokoamisen lopuksi hevosen harjan voi leikellä mieleisekseen. Tuotetietoja: Runko: käsittelemätöntä pyökkiä, öljytty (DIN EN71 -standardin mukaan) Harja: 100% valkaisematonta lampaanvillaa Valmistettu Saksassa Tekniset tiedot: Mitat: 82 x 32 x 52 cm Istuimen korkeus: 30 cm Kokonaispaino: n. 5 kg Huomio: Päitset eivät kuulu toimitukseen! (2)
  • 04260197123814
1
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Lelutyyppi: Keinuhevonen
  • 128.49 128.49 EUR 1
    1
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Emmy on kaunis pyökkipuusta Saksassa valmistettu keinuhevonen Keinuhevosen harja on lampaanvillaa ja korvat kromitonta nahkaa. Turvakaare...128.49, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • DOLU Toy Factory Single Monster, Vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149819953.jpg?ts=1
      DOLU DOLU Toy Factory Single Monster, Vaaleanpunainen Toy Factory Single Monster, Vaaleanpunainen Toy Factory Single Monster, Vaaleanpunainen Hieno ja hauska keinueläin DOLU:lta. Keinueläimellä on kaksi vankkaa kädensijaa edessä ja isompi istuin. Ikäsuositus: 12 kuukautta +. (1)
      DOLU Toy Factory Single Monster, Vaaleanpunainen
      • 08690089030412
      1
    • Teddykompaniet Keppihevonen Pricken 70 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247408499.jpg?ts=1
      Teddykompaniet Teddykompaniet Keppihevonen Pricken 70 cm Keppihevonen Pricken 70 cm Keppihevonen Pricken 70 cm Teddykompanietin suloinen keppihevonen harmaalla kepillä. Hepalla on ruskea riimu, valkoinen harja ja lyhyt harmaa turkki, jossa on valkoisia laikkuja. CE-merkitty. Ikäsuositus: 3 vuotta +. (1)
      Teddykompaniet Keppihevonen Pricken 70 cm
      • 07331626029445
      2
    • Teddykompaniet Glimra Silver Keinuhevonen äänellä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147766315.jpg?ts=1
      Teddykompaniet Teddykompaniet Glimra Silver Keinuhevonen äänellä Glimra Silver Keinuhevonen äänellä Glimra Silver Keinuhevonen äänellä Söpö keinuhevonen Teddykompaniet-tuotemerkiltä pehmeällä turkiksella. Siinä on kahvat pään molemmin puolin, mukava istuin ja hauskat äänitehosteet. Enimmäiskuormitus: 55 kg Mitat: K 70 x P 75 cm CE-merkitty EN 71 -sertifikaatti Ikäsuositus: 3 8 vuotta Toimii AA-paristoilla (eivät sisälly tuotteeseen) (2)
      Teddykompaniet Glimra Silver Keinuhevonen äänellä
      • 07331626126014
      2
    • Sterntaler Keinueläin Emmi Girl
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232843077.jpg?ts=1
      Sterntaler Sterntaler Keinueläin Emmi Girl Keinueläin Emmi Girl Keinueläin Emmi Girl Keinueläin sopii yli 1-vuotiaille lapsille. Keinueläimen enimmäiskantokyky on 30 kiloa. Tuotetietoja: Materiaali: puu, plyysi, polyesteri Mitat: 68 x 36 x 51 cm Pehmustettu istuin Korotetu reunat, jotka tekevät istuimesta turvallisen Ei sisällä teräviä kulmia tai reunoja Massiivipuuta Harjoittaa tasapainoa ja motoriikkaa. Enimmäiskantokyky 30 kg Ikäsuositus: 1-vuotiaasta alkaen Huomio: Käyttö vain aikuisen läsnä ollessa! (1)
      Sterntaler Keinueläin Emmi Girl
      • 04055579787278
      1
    • min
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 156.87
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 155.14
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 172.38
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 132.59
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 123.31
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 132.59
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 121.98
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 120.66
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 132.59
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 120.66
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 122.59
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 122.59
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 132.59
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 120.66
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 119.33
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 132.59
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 121.98
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 120.66
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 119.33
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 119.33
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 123.31
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 132.59
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 121.98
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 122.59
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 132.59
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 120.66
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 119.33
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 119.33
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 132.59
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 121.98
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 120.66
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 132.59
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 121.98
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 132.59
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 121.98
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 120.66
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 119.33
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 132.59
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 132.59
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 130.49
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 118.75
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 120.49
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 130.49
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 130.49
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 130.49
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 118.21
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 116.93
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 115.64
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 118.21
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 116.93
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 115.64
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 116.93
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 115.64
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 115.64
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 118.21
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 116.93
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 119.50
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 116.93
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 115.64
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 119.50
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 118.21
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 116.93
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 119.50
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 116.93
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 116.93
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 116.93
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 118.21
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 116.93
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 119.50
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 116.93
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 115.64
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 115.64
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 119.50
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 116.93
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 118.49
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 118.21
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 116.93
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 128.49
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 119.50
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 128.49
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 118.21
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 115.64
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 128.49
    • info@vertaa.fi