x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Pinolino Keinuhevonen suojakaarella valkoinen/puunvärinen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Pinolino Keinuhevonen suojakaarella valkoinen/puunvärinen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Pinolino Keinuhevonen suojakaarella valkoinen/puunvärinen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Pinolino Keinuhevonen suojakaarella valkoinen/puunvärinen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/224301563.jpg?ts=1
Pinolino Pinolino Keinuhevonen suojakaarella valkoinen/puunvärinen Keinuhevonen suojakaarella valkoinen/puunvärinen Keinuhevonen suojakaarella valkoinen/puunvärinen Puinen keinuhevonen ' Pinolino ' on todellinen klassikko lelujen joukossa, ja se tuo suurta hauskuutta kotiisi. Istu vain sen päälle ja ala keinua - mukana olevan renkaan ansiosta massiivipyökistä valmistettu laadukas keinuhevonen tarjoaa enemmän turvallisuutta hyvin pienille lapsille; vanhemmille ratsastajille rengas voidaan helposti irrottaa, jolloin hevosesta tulee pitkäikäinen kumppani moneksi vuodeksi. Käsittelemättömän puun ja valkoisen lasitetun pinnan yhdistelmän ansiosta keinuhevonen on ehdottoman trendikäs, ja siitä tulee todellinen katseenvangitsija jokaiseen lastenhuoneeseen. Yksityiskohdat: Massiivipuu: pyökki, valkoiseksi lasitettu ja käsittelemätön. Mitat: 86 x 31 x 58 cm istuinkorkeus: 34 cm Rengas irrotettava, muuntosarja sisältyy Ikä: 9 kuukaudesta 4 vuoteen Huomio Käytä suorassa aikuisen valvonnassa. Käytä vain yksityisissä tiloissa. Tietoja Pinolino : Pinolino on kehittänyt, valmistanut ja jakanut laajaa valikoimaa lasten huonekaluja, tarvikkeita ja leluja vuodesta (1)
1
deal
  • Yleiset ominaisuudet
    • Lelutyyppi: Keinuhevonen
  • 166.50 185.00 EUR 1
    1
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Puinen keinuhevonen ' Pinolino ' on todellinen klassikko lelujen joukossa, ja se tuo suurta hauskuutta kotiisi. Istu vain sen päälle ja a...
      166.50, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • DOLU Toy Factory Single Monster, Vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149819953.jpg?ts=1
      DOLU DOLU Toy Factory Single Monster, Vaaleanpunainen Toy Factory Single Monster, Vaaleanpunainen Toy Factory Single Monster, Vaaleanpunainen Hieno ja hauska keinueläin DOLU:lta. Keinueläimellä on kaksi vankkaa kädensijaa edessä ja isompi istuin. Ikäsuositus: 12 kuukautta +. (1)
      DOLU Toy Factory Single Monster, Vaaleanpunainen
      • 08690089030412
      1
    • Little Tikes Kaksoskeinu, Valas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102550744.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223693176.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148551304.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/197871711.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124876284.jpg?ts=1
      Little Tikes Little Tikes Kaksoskeinu, Valas Kaksoskeinu, Valas Kaksoskeinu, Valas Little Tikesin sininen valaan muotoinen keinulauta on tukeva ja sen kahvoista on lapsen helppo ja turvallinen pitää kiinni. Keinulla voi leikkiä enintään kolme lasta kerrallaan ja se sopii yhtä hyvin sisä- ja ulkokäyttöön. Se on valmistettu vahvasta ja kestävästä muovista, joten se on helppo puhdistaa vedellä ja saippualla. Mitat 105 x 43 x 35,5 cm. Ikäsuositus: 1,55-vuotiaille lapsille. (1)
      Little Tikes Kaksoskeinu, Valas
      • 09501941178793
      • 00050743148798
      3
      deal
    • Knorrtoys knorr toys Bear keinueläin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231493823.jpg?ts=1
      Knorrtoys Knorrtoys knorr toys Bear keinueläin knorr toys Bear keinueläin knorr toys Bear keinueläin Tämä upea ja pehmoinen Bear -keikuneläin osoitteesta knorrtoys ei ole vain söpö ja pehmoinen, vaan se tarjoaa myös paljon keikutteluhupia ja tuo piristystä lastenhuoneeseen. Noin 25 cm korkean selkänojan ja kiinnitettävän vyön ansiosta pienet lapset saavat hyvän otteen. Istuin on noin 20 x 15 cm, mukava ja pehmeästi pehmustettu. Tuotetiedot: Mitat (pituus x leveys x korkeus): 62 x 35 x 47 cm. Enintään 30 kg:n kuormitettavuus Istuinkorkeus: noin 24 cm Materiaalitäyte: polyesteri Materiaalipeite: muhkea Materiaalijuoksut: Puu Ikä: alkaen 12 kuukautta Huomio Ei sovellu alle 12 kuukauden ikäisille lapsille. Putoamisvaara! (1)
      Knorrtoys knorr toys Bear keinueläin
      1
      deal
    • Knorrtoys knorr toys keppihevonen Brauny
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217784237.jpg?ts=1
      Knorrtoys Knorrtoys knorr toys keppihevonen Brauny knorr toys keppihevonen Brauny knorr toys keppihevonen Brauny Brauny-harrastehevosella osoitteesta knorrtoys pienokaiset voivat tehdä alueesta turvattoman. Harrastehevosessa on ääni, jonka voi aktivoida korvassa olevalla napilla - hevonen hirnuu ja antaa galoppiäänen. Puisten kahvojen ja puisen pyörän ansiosta ujo hevonen saadaan aina hallintaan. Äänimoduuliin tarvitaan 2x AA 1,5V paristoa. Tuotetiedot: Mitat (pituus): 94 cm Materiaalitäyte: polyesteri Materiaalipeite: muhkea Materiaalitanko: puu Vaatii paristot: 2x AA 1,5V, ei sisälly toimitukseen. Ikä: alkaen 12 kuukautta Huomio Ei sovellu alle 12 kuukauden ikäisille lapsille. Putoamisvaara! Paristot eivät sisälly toimitukseen. (1)
      Knorrtoys knorr toys keppihevonen Brauny
      1
      deal
    • min
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 122.38
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 121.05
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 133.02
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 121.05
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 119.72
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 133.02
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 121.05
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 123.02
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 123.02
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 133.02
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 121.05
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 119.72
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 133.02
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 123.71
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 133.02
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 122.38
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 121.05
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 133.02
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 121.05
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 123.02
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 123.02
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 133.02
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 121.05
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 119.72
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 133.02
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 122.38
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 121.05
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 119.72
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 119.72
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 123.71
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 133.02
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 122.38
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 123.02
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 133.02
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 121.05
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 119.72
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 119.72
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 133.02
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 122.38
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 121.05
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 133.02
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 122.38
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 133.02
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 133.02
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 122.38
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 121.05
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 119.72
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 119.72
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 119.72
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 133.02
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 138.49
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 127.41
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 138.49
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 126.03
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 124.64
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 138.49
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 127.41
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 126.03
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 138.49
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 124.64
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 138.49
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 126.03
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 124.64
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 124.64
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 138.49
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 127.41
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 126.03
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 138.49
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 128.80
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 138.49
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 126.03
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 124.64
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 138.49
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 138.49
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 128.80
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 131.49
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 131.49
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 120.97
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 119.66
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 119.66
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 131.49
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 122.29
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 131.49
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 131.49
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 119.66
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 119.66
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 119.66
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 131.49
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 131.49
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 131.49
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 131.49
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 120.97
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 119.66
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 119.66
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 131.49
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 131.49
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 122.29
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 131.49
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 119.66
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 118.34
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 118.34
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 131.49
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 131.49
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 122.29
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 131.49
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 119.66
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 121.49
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 131.49
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 170.20
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 168.35
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 185.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 185.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 172.05
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 185.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 170.20
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 166.50
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 166.50
    • info@vertaa.fi