x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Plasto pinkki keinulauta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Plasto pinkki keinulauta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Plasto pinkki keinulauta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Plasto pinkki keinulauta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/124140565.jpg?ts=1
Plasto Plasto pinkki keinulauta pinkki keinulauta pinkki keinulauta Plasto Komplett Keinu on tukeva muovinen keinu. Keinun mukana tulee narut ja renkaat keinun ripustamista varten. Asenna keinu lastenhuoneeseen tai pihamaalle, jossa se se tarjoaa tuntien hauskat leikit. Anna hauskojen ulkoleikkien alkaa! Ikäsuositus: 3 vuotta +. Mitta: 41 cm. Materiaali: Muovia. Väri: Vaaleanpunainen. (3)
  • 06410310616381
2
good_buy
  • Suunnittelu
    • Keinun tyyppi: Keinuistuin
    • Väri: Vaaleanpunainen
  • Tekniset tiedot
    • Istuimia: 1
  • 17.70 23.80 EUR 2
    2
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Kestävä, tukeva ja mukava keinua. Leveys 41 cm. Keinu on suunniteltu kiinnitettäväksi köysissä valmiiksi olevista ripustuspaloista keinut...17.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Plasto Komplett Keinu on tukeva muovinen keinu. Keinun mukana tulee narut ja renkaat keinun ripustamista varten. Asenna keinu lastenhuone...23.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Hörby Bruk Cancan Classic Keinuteline,
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162874445.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124171587.jpg?ts=1
      Hörby Bruk Hörby Bruk Cancan Classic Keinuteline, Cancan Classic Keinuteline, Cancan Classic Keinuteline, Hörby Brukin keinutelineessä on kaksi tavallista köysikeinua ja yksi kahden istuttava keinu. Keinujen istuimet ovat tukevia, eikä niissä ole teräviä reunoja. Tukeva teräsputkirunko ja hitsatut tuet takaavat lapsen turvallisuuden. Valmistettu UV-kestävästä muovista. Ankkurointiraudat sisältyvät tuotteeseen. Maksimikuormitus istuinta kohden: 50 kg. Paino: 22 kg. Pituus: 185 cm. Korkeus: 215 cm. Asentamiselle vaadittava tila: 275 x 185 cm. Ikäsuositus: 3 vuotta + Käytettävä varoen ja aikuisen va... (2)
      Hörby Bruk Cancan Classic Keinuteline,
      • 07318890040123
      1
    • Plasto valkoinen vauvakeinu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118627168.jpg?ts=1
      Plasto Plasto valkoinen vauvakeinu valkoinen vauvakeinu valkoinen vauvakeinu Plasto-vauvakeinu on klassinen ja tukeva vauvakeinu, jossa lapsen on mukavaa keinua! Keinussa on turvalliset köydet ja se on helppo ripustaa vaikkapa puuhun tai keinutelineeseen hauskoja ulkohetkiä varten. Jännittävä ja viihdyttävä vauvakeinu soveltuu käytettäväksi niin lastenhuoneessa kuin ulkosalla! Ikäsuositus: 10 kk +. Maksimikuormitus: 30 kg. Köysien pituus: 1,4 metriä. Materiaali: Muovi. Väri: Valkoinen. (4)
      Plasto valkoinen vauvakeinu
      • 06410313516398
      2
    • Hörby Bruk Keinu Kiinnityksillä, Lila
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142205597.jpg?ts=1
      Hörby Bruk Hörby Bruk Keinu Kiinnityksillä, Lila Keinu Kiinnityksillä, Lila Keinu Kiinnityksillä, Lila Hauska lasten keinu, jossa on muovinen keinuosa. Keinussa on neljä kiinnityskohtaa, joiden ansiosta istuinosa pysyy tasapainossa. Kiinnitä lastenkeinu lastenhuoneeseen tai puutarhaan, jolloin lapset voivat keinua monien tuntien ajan! - Metallirenkaat keinun kiinnittämistä varten. - Kestää hyvin UV-säteilyä. - Sopii täydellisesti yhteen kahden metrin korkuisten teräs- ja puukeinujen kanssa. Maksimikuormitus: 50 kg Keinun paino: 0,6 kg Istuimen mitat: 7 x 40 x 18 cm (1)
      Hörby Bruk Keinu Kiinnityksillä, Lila
      • 07318890040437
      1
    • Small Foot - Keinu - Klassinen puukeinu, 40 x 16 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237165363.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237165364.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237165365.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217667373.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118810223.jpg?ts=1
      Small Foot Small Foot - Keinu - Klassinen puukeinu, 40 x 16 cm - Keinu - Klassinen puukeinu, 40 x 16 cm - Keinu - Klassinen puukeinu, 40 x 16 cm - Keinu - Klassinen puukeinu, 40 x 16 cmKeinu - Klassinen puukeinu, 40 x 16 cm (1)
      Small Foot - Keinu - Klassinen puukeinu, 40 x 16 cm
      • 04020972010476
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 16.70
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 17.70
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 17.70
    • info@vertaa.fi