x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Iittala Ultima Thule keittiöpyyhe

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Iittala Ultima Thule Keittiöpyyhe Punainen 47x70 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125461865.jpg
      Iittala Iittala Ultima Thule Keittiöpyyhe Punainen 47x70 cm Ultima Thule Keittiöpyyhe Punainen 47x70 cm Ultima Thule Keittiöpyyhe Punainen 47x70 cm Ultima Thule Keittiöpyyhe Punainen 47x70 cm tuotemerkiltä Iittala (1)
      Iittala Ultima Thule Keittiöpyyhe Punainen 47x70 cm
      • 06411923663434
      2
      18.49 EUR
    • Iittala Ultima Thule keittiöpyyhe, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142276646.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141974611.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158152271.jpg
      Iittala Iittala Ultima Thule keittiöpyyhe, sininen Ultima Thule keittiöpyyhe, sininen Ultima Thule keittiöpyyhe, sininen Iittalan Ultima Thule -keittiöpyyhettä koristaa Tapio Wirkkalan suunnitteleman lasiston pinnastatuttu ikoninen kuvio.Sinisävyinen pyyhe on kudottu sataprosenttisesta pellavasta,jolle satiinisidos antaa ylellisen kauniin kiillon. Lapin luonnosta inspiraationsa saaneen Ultima Thule -sarjan muodot jäljittelevät sulavan kevätjään muodostamia kuvioita.Kokoelmankansainvälinen maine kasvoi, kun Finnair otti sen käyttöön uudella reitillään Helsingistä New Yorkiin vuonna 1969, ja lasisarja on edelleen... (1)
      Iittala Ultima Thule keittiöpyyhe, sininen
      • 06411923665117
      • 1027366
      1
      deal
      20.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Marimekko (marimekko)
      • Design Letters (design_letters)
      • Iittala (iittala)
      • Almedahls (almedahls)
      • Aarikka (aarikka)
      • Aida (aida)
      • Arabia (arabia)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Carolina gynning (carolina_gynning)
      • DecoKing (decoking)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Eestietno (eestietno)
      • Ekelund (ekelund)
      • ERNST (ernst)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Food Pharmacy (food_pharmacy)
      • Garbo&Friends (garbo_friends)
      • HAY (hay)
      • Himla (himla)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Kauniste (kauniste)
      • Lapuan Kankurit (lapuan_kankurit)
      • Leif Mannerström (leif_mannerstro_m)
      • Lexington (lexington)
      • Luhta Home (luhta_home)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Saana ja Olli (saana_ja_olli)
      • Spessut (spessut)
      • Tekstiilikompanii (tekstiilikompanii)
      • Tell Me More (tell_me_more)
      • THE ORGANIC COMPANY (the_organic_company)
      • Varg Designkollektiv (varg_designkollektiv)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Hinta (price):
      • < 20 € (budget)
      • 20 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 27 € (price_3)
      • ≥ 27 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
    • Malli (group):
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
    • Määrä (quantity):
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 10 (10)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi