x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Rörstrand keittiöpyyhe

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Rörstrand Swedish Grace keittiöpyyhe Sten
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142271596.jpg
      Rörstrand Rörstrand Swedish Grace keittiöpyyhe Sten Swedish Grace keittiöpyyhe Sten Swedish Grace keittiöpyyhe Sten Swedish Grace keittiöpyyhe 47x70 cm kivi tuotemerkiltä Rörstrand (1)
      Rörstrand Swedish Grace keittiöpyyhe Sten
      • 07320062102751
      3
      good_buy
      15.89 EUR
    • Rörstrand Swedish Grace keittiöpyyhe Dimma
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142269958.jpg
      Rörstrand Rörstrand Swedish Grace keittiöpyyhe Dimma Swedish Grace keittiöpyyhe Dimma Swedish Grace keittiöpyyhe Dimma Rörstrand keittiöpyyhe, jossa on sama kuvio kuin Swedish Grace-astiastossa. (1)
      Rörstrand Swedish Grace keittiöpyyhe Dimma
      • 07320062102744
      3
      good_buy
      14.89 EUR
    • Rörstrand Mon Amie keittiöpyyhe 43 x 67 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161519939.jpg
      Rörstrand Rörstrand Mon Amie keittiöpyyhe 43 x 67 cm Mon Amie keittiöpyyhe 43 x 67 cm Mon Amie keittiöpyyhe 43 x 67 cm Mon Amie Keittiöpyyhe 43x67 cm tuotemerkiltä Rörstrand (1)
      Rörstrand Mon Amie keittiöpyyhe 43 x 67 cm
      • 07320062101037
      3
      good_buy
      16.80 EUR
    • Rörstrand Swedish Grace Tea Towel 47x70 Cm Midnight - Keittiöpyyhkeet Pellava Midnight Blue - 1058767
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/171275115.jpg
      Rörstrand Rörstrand Swedish Grace Tea Towel 47x70 Cm Midnight - Keittiöpyyhkeet Pellava Midnight Blue - 1058767 Swedish Grace Tea Towel 47x70 Cm Midnight - Keittiöpyyhkeet Pellava Midnight Blue - 1058767 Swedish Grace Tea Towel 47x70 Cm Midnight - Keittiöpyyhkeet Pellava Midnight Blue - 1058767 This kitchen towel is adorned by the popular pattern Swedish Grace from Rörstrand. The pattern has got its inspiration from wheat that sways in the summer wind, and can also be found on the porcelain from the same series. The kitchen towel is made of linen, which gives it a stylish and sophisticated touch. Osta Keittiöpyyhkeet ja muita Keittiötekstiilit @ Royal Design. (1)
      Rörstrand Swedish Grace Tea Towel 47x70 Cm Midnight - Keittiöpyyhkeet Pellava Midnight Blue - 1058767
      • 07320062103314
      1
      24.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Marimekko DEFAULT
        • marimekko
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • Marimekko (marimekko)
      • Design Letters (design_letters)
      • Iittala (iittala)
      • Almedahls (almedahls)
      • Aarikka (aarikka)
      • Aida (aida)
      • Arabia (arabia)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Carolina gynning (carolina_gynning)
      • DecoKing (decoking)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Eestietno (eestietno)
      • Ekelund (ekelund)
      • ERNST (ernst)
      • Exxent (exxent)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Food Pharmacy (food_pharmacy)
      • Garbo&Friends (garbo_friends)
      • HAY (hay)
      • Himla (himla)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Kauniste (kauniste)
      • Lapuan Kankurit (lapuan_kankurit)
      • Leif Mannerström (leif_mannerstro_m)
      • Lexington (lexington)
      • Luhta Home (luhta_home)
      • Morberg Collection (morberg_collection)
      • Rörstrand (ro_rstrand)
      • Saana ja Olli (saana_ja_olli)
      • Spessut (spessut)
      • Tekstiilikompanii (tekstiilikompanii)
      • Tell Me More (tell_me_more)
      • THE ORGANIC COMPANY (the_organic_company)
      • Varg Designkollektiv (varg_designkollektiv)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Övriga varumärken (o_vriga_varuma_rken)
    • Hinta (price):
      • < 20 € (budget)
      • 20 € - 22 € (price_2)
      • 22 € - 27 € (price_3)
      • ≥ 27 € (price_4)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Materiaali (materiaali):
      • Pellava (pellava)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Tencel (tencel)
    • Malli (group):
      • Iittala Alvar Aalto (iittala_alvar_aalto)
      • Iittala Kastehelmi (iittala_kastehelmi)
      • Iittala Ultima Thule (iittala_ultima_thule)
      • Marimekko Siirtolapuutarha (marimekko_siirtolapuutarha)
      • Marimekko Unikko (marimekko_unikko)
    • Määrä (quantity):
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 10 (10)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi