x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Fiskars Functional Form yleissakset, musta

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Fiskars Functional Form yleissakset, musta
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Fiskars Functional Form yleissakset, musta
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Fiskars Functional Form yleissakset, musta
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/105366009.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/142274216.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/173903506.jpg?ts=1
Fiskars Fiskars Functional Form yleissakset, musta Functional Form yleissakset, musta Functional Form yleissakset, musta Functional Form universal sissor 21cm Sustainable choice for all household cutting tasks. Excellent comfort and cutting performance. Made in Finland, tested by hand (1)
  • 06411509951658
  • 1019197
  • 304880
6
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Oranssi
    • Materiaalit: Muovi, Ruostumaton teräs
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 2 cm
    • Leveys (cm): 9 cm
    • Pituus: 21 cm
  • 22.09 27.90 EUR 6
    6
    • Makujakauppa.fi Makujakauppa.fi
      FF Yleissakset 21 cm tuotemerkiltä Fiskars22.09, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Nettimyynti Nettimyynti
      7.2 (1)
      Yleissakset musta kaikenlaiseen leikkaamiseen kotona, koulussa ja toimistossa. Konepesun kestävä.22.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • KitchenTime KitchenTime
      3.618007367123523 (11)
      FF Yleissakset 21 cm tuotemerkiltä Fiskars23.38, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      Functional Form universal sissor 21cm Sustainable choice for all household cutting tasks. Excellent comfort and cutting performance. Made...25.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Finnish Design Shop Finnish Design Shop
      8.0 (3)
      Fiskarsin Functional Form -yleissakset sopivat monenlaisten materiaalien leikkaamiseen, ja niiden pitkät terät sekä patentoidut ergonomis...26.40, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Scandinavian Photo Scandinavian Photo
      6.399553387132987 (11)
      Functional Form Sax 21cm musta27.90, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Fiskars Lastensakset Pikkumyy 13 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142341992.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206101911.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Lastensakset Pikkumyy 13 cm Lastensakset Pikkumyy 13 cm Lastensakset Pikkumyy 13 cm Mumin children's scissors with specially designed handles for children's hands and rounded tip blades. The scissors are available with several cute Mumin motifs. Osta Lasten ruokailuvälineet ja muita Lastenkeittiö & Kattaus @ Royal Design. (1)
      Fiskars Lastensakset Pikkumyy 13 cm
      • 06411509992538
      1
    • Fiskars Inspiration sakset 17 cm sahrami
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142277451.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Inspiration sakset 17 cm sahrami Inspiration sakset 17 cm sahrami Inspiration sakset 17 cm sahrami This scissor is a part of Fiskars popular series Inspiration. It has an ergonomic design with long blades, perfect for paper or other lightweight materials. Comes in several beatiful colours. Osta Sakset ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Fiskars Inspiration sakset 17 cm sahrami
      • 06424002009856
      • 1027492
      1
      deal
    • Esselte Sakse Fiskars 9853 universal
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208554901.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233118046.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135105482.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132716770.jpg?ts=1
      Esselte Esselte Sakse Fiskars 9853 universal Sakse Fiskars 9853 universal Sakse Fiskars 9853 universal Sakse Fiskars 9853 universal (1)
      Esselte Sakse Fiskars 9853 universal
      • 06411501985309
      • 1005148
      5
    • Satake Monitoimisakset, 5 toimintoa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907121.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142269667.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129749381.jpg?ts=1
      Satake Satake Monitoimisakset, 5 toimintoa Monitoimisakset, 5 toimintoa Monitoimisakset, 5 toimintoa Satake Multisakset 5:llä toiminnolla. Osta Sakset ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Satake Monitoimisakset, 5 toimintoa
      • 07340039200785
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 19.89
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 20.78
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 20.78
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 19.89
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 22.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 22.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 22.80
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 19.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 19.89
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 20.90
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 19.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 19.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 19.89
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 19.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 19.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 18.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 18.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 19.83
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 19.83
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 21.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 21.80
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 18.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 18.89
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 21.09
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 21.09
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 21.09
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 21.09
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 21.09
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 21.09
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 21.09
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 21.09
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 21.09
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 21.09
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 21.09
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 21.09
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 21.09
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 21.09
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 21.09
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 21.09
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 21.09
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 21.09
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 21.09
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 21.09
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 21.09
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 21.09
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 22.80
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 22.09
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 22.09
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 22.09
    • info@vertaa.fi