x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

GEFU Fjerkrćssaks m/fjeder kan skilles

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut GEFU Fjerkrćssaks m/fjeder kan skilles
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot GEFU Fjerkrćssaks m/fjeder kan skilles
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
GEFU Fjerkrćssaks m/fjeder kan skilles
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/127906106.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/96062267.jpg?ts=1
GEFU GEFU Fjerkrćssaks m/fjeder kan skilles Fjerkrćssaks m/fjeder kan skilles Fjerkrćssaks m/fjeder kan skilles Fjerkrssaks m/fjeder kan skilles (1)
  • 04006664126106
  • 772487
  • 582120
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Hopea
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs
  • Yleiset ominaisuudet
    • Konepesun kestävä: Kyllä
    • Sukupuoli: Unisex
  • 72.68 72.68 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Fjerkrssaks m/fjeder kan skilles72.68, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • HAY Grip sakset, L, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161520538.jpg?ts=1
      HAY HAY Grip sakset, L, sininen Grip sakset, L, sininen Grip sakset, L, sininen HAYn Grip-sakset on valmistettu lujasta ruostumattomasta teräksestä ja viimeistelty tukevalla kumipäällysteellä. Värikkäät Grip-sakset ovat näppärä apuri niin keittiössä kuin toimistossakin. (1)
      HAY Grip sakset, L, sininen
      • 05710441253532
      1
    • Fiskars Lastensakset Pikkumyy 13 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142341992.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206101911.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Lastensakset Pikkumyy 13 cm Lastensakset Pikkumyy 13 cm Lastensakset Pikkumyy 13 cm Mumin children's scissors with specially designed handles for children's hands and rounded tip blades. The scissors are available with several cute Mumin motifs. Osta Lasten ruokailuvälineet ja muita Lastenkeittiö & Kattaus @ Royal Design. (1)
      Fiskars Lastensakset Pikkumyy 13 cm
      • 06411509992538
      1
    • Satake Monitoimisakset, 5 toimintoa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907121.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142269667.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129749381.jpg?ts=1
      Satake Satake Monitoimisakset, 5 toimintoa Monitoimisakset, 5 toimintoa Monitoimisakset, 5 toimintoa Satake Multisakset 5:llä toiminnolla. Osta Sakset ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Satake Monitoimisakset, 5 toimintoa
      • 07340039200785
      1
      deal
    • Fiskars Inspiration sakset 21 cm sahrami
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206099539.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209256727.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Inspiration sakset 21 cm sahrami Inspiration sakset 21 cm sahrami Inspiration sakset 21 cm sahrami This scissor is a part of Fiskars popular series Inspiration. It has an adjustable blade tension, and is perfect for all types of cutting tasks - whether you are at home, in school or in the office. Osta Sakset ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Fiskars Inspiration sakset 21 cm sahrami
      • 06424002009832
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 71.07
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 71.07
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 71.07
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 71.07
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 71.07
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 71.03
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 71.03
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 71.07
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 71.07
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 71.07
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 70.44
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 70.44
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 70.44
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 70.44
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 70.44
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 70.44
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 70.44
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 70.44
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 70.43
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 70.43
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 70.46
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 70.46
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 70.44
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 70.44
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 70.46
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 70.46
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 70.44
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 70.44
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 72.68
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 72.68
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 72.68
    • info@vertaa.fi