x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

HAY Grip sakset, M, punainen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut HAY Grip sakset, M, punainen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot HAY Grip sakset, M, punainen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
HAY Grip sakset, M, punainen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/161521732.jpg?ts=1
HAY HAY Grip sakset, M, punainen Grip sakset, M, punainen Grip sakset, M, punainen Grip Sax M, Röd HAY Sakset Punainen . Osta Sakset ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
  • 05710441253525
2
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Punainen
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs, Kumi
  • 29.00 33.00 EUR 2
    2
    • Rum21.fi Rum21.fi
      Grip Sax M, Röd - HAY - Punainen Sakset i - HAY
      29.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      Grip Sax M, Röd HAY Sakset Punainen . Osta Sakset ja muita Keittiövälineet @ Royal Design.33.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Fiskars Lastensakset Pikkumyy 13 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142341992.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206101911.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Lastensakset Pikkumyy 13 cm Lastensakset Pikkumyy 13 cm Lastensakset Pikkumyy 13 cm Mumin children's scissors with specially designed handles for children's hands and rounded tip blades. The scissors are available with several cute Mumin motifs. Osta Lasten ruokailuvälineet ja muita Lastenkeittiö & Kattaus @ Royal Design. (1)
      Fiskars Lastensakset Pikkumyy 13 cm
      • 06411509992538
      1
    • Fiskars Inspiration sakset 17 cm sahrami
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142277451.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Inspiration sakset 17 cm sahrami Inspiration sakset 17 cm sahrami Inspiration sakset 17 cm sahrami This scissor is a part of Fiskars popular series Inspiration. It has an ergonomic design with long blades, perfect for paper or other lightweight materials. Comes in several beatiful colours. Osta Sakset ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Fiskars Inspiration sakset 17 cm sahrami
      • 06424002009856
      • 1027492
      1
      deal
    • Satake Monitoimisakset, 5 toimintoa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/127907121.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142269667.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/129749381.jpg?ts=1
      Satake Satake Monitoimisakset, 5 toimintoa Monitoimisakset, 5 toimintoa Monitoimisakset, 5 toimintoa Satake Multisakset 5:llä toiminnolla. Osta Sakset ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Satake Monitoimisakset, 5 toimintoa
      • 07340039200785
      1
      deal
    • Esselte Sakse Fiskars 9853 universal
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208554901.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233118046.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135105482.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132716770.jpg?ts=1
      Esselte Esselte Sakse Fiskars 9853 universal Sakse Fiskars 9853 universal Sakse Fiskars 9853 universal Sakse Fiskars 9853 universal (1)
      Esselte Sakse Fiskars 9853 universal
      • 06411501985309
      • 1005148
      5
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 28.30
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 28.30
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 28.30
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 28.30
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 28.30
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 28.30
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 30.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 30.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 30.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 30.90
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 28.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 28.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 28.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 28.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 30.90
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 25.70
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 25.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 25.70
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 25.70
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 26.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 29.00
    • info@vertaa.fi