x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Leitz Sakset Titanium 205mm WOW sin.

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Leitz Sakset Titanium 205mm WOW sin.
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Leitz Sakset Titanium 205mm WOW sin.
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Leitz Sakset Titanium 205mm WOW sin.
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223868779.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/233123548.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/203698733.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/167507918.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/124882143.jpg?ts=1
Leitz Leitz Sakset Titanium 205mm WOW sin. Sakset Titanium 205mm WOW sin. Sakset Titanium 205mm WOW sin. Korkealuokkaiset titaanipintaiset, ruostumattomasta teräksestä valmistetut toimistosakset. Ergonomisesti muotoilulla kaksivärisellä kädensijalla. Kestävät titaanipäällysteiset terät pysyvät kauemmin terävinä verrattuna perusteriin. (1)
  • 04002432100477
  • 53192036
6
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Sininen
    • Materiaalit: Metalli
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Pituus: 205 mm
  • Ikäraja
    • Ikäsuositus: Kaikille sallittu
  • 16.70 18.80 EUR 6
    6
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Kaksivärinen ergonominen kädensija. Valmistettu kestävästä ruostumattomasta teräksestä, titaanipinnoite.16.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • inky inky
      5.4 (1)
      Korkealuokkaiset titaanipintaiset, ruostumattomasta teräksestä valmistetut toimistosakset. Ergonomisesti muotoilulla kaksivärisellä käden...17.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Häikäisevät ja tyylikkäät kaksoisväriset titanium sakset ergonomisella kädensijalla. 205 mm. Blister-pakkaus.18.29, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • inkclub.fi inkclub.fi
      3.7116637102336743 (7)
      Korkealuokkaiset titaanipintaiset, ruostumattomasta teräksestä valmistetut toimistosakset. Ergonomisesti muotoilulla kaksivärisellä käden...18.40, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • NordicInk NordicInk
      Korkealuokkaiset titaanipintaiset, ruostumattomasta teräksestä valmistetut toimistosakset. Ergonomisesti muotoilulla kaksivärisellä käden...18.40, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      Premium titanium coated, stainless steel office scissors. With comfortable ergonomic grip in striking dual colour. The durable Titanium c...18.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • HAY Grip sakset, L, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161520538.jpg?ts=1
      HAY HAY Grip sakset, L, sininen Grip sakset, L, sininen Grip sakset, L, sininen HAYn Grip-sakset on valmistettu lujasta ruostumattomasta teräksestä ja viimeistelty tukevalla kumipäällysteellä. Värikkäät Grip-sakset ovat näppärä apuri niin keittiössä kuin toimistossakin. (1)
      HAY Grip sakset, L, sininen
      • 05710441253532
      1
    • Fiskars Inspiration sakset 21 cm sahrami
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206099539.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209256727.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Inspiration sakset 21 cm sahrami Inspiration sakset 21 cm sahrami Inspiration sakset 21 cm sahrami This scissor is a part of Fiskars popular series Inspiration. It has an adjustable blade tension, and is perfect for all types of cutting tasks - whether you are at home, in school or in the office. Osta Sakset ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Fiskars Inspiration sakset 21 cm sahrami
      • 06424002009832
      1
      deal
    • Fiskars Inspiration sakset 17 cm sahrami
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142277451.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Inspiration sakset 17 cm sahrami Inspiration sakset 17 cm sahrami Inspiration sakset 17 cm sahrami This scissor is a part of Fiskars popular series Inspiration. It has an ergonomic design with long blades, perfect for paper or other lightweight materials. Comes in several beatiful colours. Osta Sakset ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Fiskars Inspiration sakset 17 cm sahrami
      • 06424002009856
      • 1027492
      1
      deal
    • Fiskars Lastensakset Pikkumyy 13 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142341992.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206101911.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Lastensakset Pikkumyy 13 cm Lastensakset Pikkumyy 13 cm Lastensakset Pikkumyy 13 cm Mumin children's scissors with specially designed handles for children's hands and rounded tip blades. The scissors are available with several cute Mumin motifs. Osta Lasten ruokailuvälineet ja muita Lastenkeittiö & Kattaus @ Royal Design. (1)
      Fiskars Lastensakset Pikkumyy 13 cm
      • 06411509992538
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 16.70
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 16.70
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 16.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 16.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 16.70
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 16.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 16.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 16.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 16.70
    • info@vertaa.fi