x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Zwilling TWIN L

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Zwilling TWIN L
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Zwilling TWIN L
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Zwilling TWIN L
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/142272201.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155150369.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/232979865.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/70865463.jpg?ts=1
Zwilling Zwilling TWIN L TWIN L TWIN L Kitchen scissors, 20.5 cm, himmeä musta (1)
  • 04009839059742
  • 41370-001-0
2
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Hopea
    • Materiaalit: Muovi, Ruostumaton teräs
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 20 cm
  • 30.00 34.88 EUR 2
    2
    • RoyalDesign.fi RoyalDesign.fi
      The kitchen shears from Zwilling J.A. Henckels can handle all the tough assignments in the kitchen! Whether you want to use it for fine o...
      30.00, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Kitchen scissors, 20.5 cm, himmeä musta34.88, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Fiskars Lastensakset Pikkumyy 13 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142341992.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206101911.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Lastensakset Pikkumyy 13 cm Lastensakset Pikkumyy 13 cm Lastensakset Pikkumyy 13 cm Mumin children's scissors with specially designed handles for children's hands and rounded tip blades. The scissors are available with several cute Mumin motifs. Osta Lasten ruokailuvälineet ja muita Lastenkeittiö & Kattaus @ Royal Design. (1)
      Fiskars Lastensakset Pikkumyy 13 cm
      • 06411509992538
      1
    • Fiskars General purpose scissors Moominmamma
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/141964744.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/135107414.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars General purpose scissors Moominmamma General purpose scissors Moominmamma General purpose scissors Moominmamma Fiskarsin tyylikkäät ja käytännölliset yleissakset, joita koristaa kaunis Muumi-kuviointi. Täydellinen valinta niin kotiin, työtilaan kuin kouluun.Hyvä tietää Pituus 21 cm Paino 83 g Ruostumaton teräs HRC 57 Voidaan pestä astianpesukoneessa Osta Sakset ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Fiskars General purpose scissors Moominmamma
      • 06411509951528
      1
    • Fiskars Classic Sakset 13 cm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/112882188.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208566478.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132724923.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Classic Sakset 13 cm Classic Sakset 13 cm Classic Sakset 13 cm Askartelusakset. Ruostumatonta terästä. Konepesun kestävät. (2)
      Fiskars Classic Sakset 13 cm
      • 06411501989109
      3
    • Fiskars Inspiration sakset 17 cm sahrami
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/142277451.jpg?ts=1
      Fiskars Fiskars Inspiration sakset 17 cm sahrami Inspiration sakset 17 cm sahrami Inspiration sakset 17 cm sahrami This scissor is a part of Fiskars popular series Inspiration. It has an ergonomic design with long blades, perfect for paper or other lightweight materials. Comes in several beatiful colours. Osta Sakset ja muita Keittiövälineet @ Royal Design. (1)
      Fiskars Inspiration sakset 17 cm sahrami
      • 06424002009856
      • 1027492
      1
      deal
    • min
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 34.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 34.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 27.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 31.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 31.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 27.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 34.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 34.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 30.00
    • info@vertaa.fi