x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Beurer KS52

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Beurer KS52
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Beurer KS52
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Beurer KS52
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212490949.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/212910993.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/124872288.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/107522775.jpg?ts=1
Beurer Beurer KS52 KS52 KS52 Beurer KS 52 -seinävaaka on viehättävä keittiövaaka, jonka avulla voit mitata ruokasi pienintä yksityiskohtaa myöten. Tämä on suuri etu, jos olet huolissasi ruokavaliostasi ja haluat säilyttää kaloriylijäämän tai saada tietyn määrän esimerkiksi proteiinia.Keittiövaaka on välttämätön, jos haluat saavuttaa ruokavaliotavoitteesi. Arvailu ei riitä, sillä emme pysty arvioimaan eri ruoka-aineiden painoa riittävästi perosnaalisella arvioinnilla.Beurer KS 52 -seinävaakalla voit mitata painon 1 gramma... (1)
  • 04211125706104
  • 706.10
  • 706.10 (4)
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Vaa'an tyyppi: Elektroninen
    • Mittayksikkö: ml, g, fl oz
    • Digitaalinen/Analoginen: Digitaalinen
    • Konepesun kestävä: Ei
    • Mukana kulho: Ei
    • Nesteen mittaus: Ei
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suorituskyky
    • Maksimi kantokyky: 5 kg
  • Tekniset tiedot
    • Tarkkuus: 1 g
    • Konepestävät tarvikkeet: Ei
    • Nollaus-/taaraustoiminto: Kyllä
    • Taarapainon funktio: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Poistettava kulho: Ei
    • Väri: Vaaleanpunainen, Läpinäkyvä, Valkoinen
    • Materiaalit: Lasi, Synteettinen, Muovi
    • Muoto: Neliö
  • Ominaisuudet
    • Keittiökoneen ominaisuudet: Taaraustoiminto, Automaattinen virrankatkaisu
  • Paino ja mitat
    • Korkeus: 5.3 cm
    • Leveys (cm): 16 cm
    • Pituus: 22.5 cm
  • Ergonomia
    • Automaattinen päällä/pois-kytkin: Kyllä
  • Hallintaominaisuudet
    • Integroitu kello: Ei
  • Näyttö
    • Kosketusnäyttö: Ei
    • Näytön tyyppi: Digitaalinen
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
  • 44.80 80.00 EUR 2
    2
    • Verkkokauppa.com Verkkokauppa.com
      7.666666666666667 (2)
      44.80, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Apuls.fi Apuls.fi
      Beurer KS 52 -seinävaaka on viehättävä keittiövaaka, jonka avulla voit mitata ruokasi pienintä yksityiskohtaa myöten. Tämä on suuri etu, ...
      50.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Princess Bambu Kitchen Scales Ruskea One Size / EU Plug
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212884549.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/231987406.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212884574.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155924042.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228950085.jpg?ts=1
      Princess Princess Bambu Kitchen Scales Ruskea One Size / EU Plug Bambu Kitchen Scales Ruskea One Size / EU Plug Bambu Kitchen Scales Ruskea One Size / EU Plug Tämä trendikäs keittiövaaka, jossa on bambupäällyste, pystyy käsittelemään jopa 5 kg painavia LCD-näyttöjä, jotka on helppo lukea ja joita voidaan käyttää sekä kirje- että keittiövaa ana. (1)
      Princess Bambu Kitchen Scales Ruskea One Size / EU Plug
      • 08713016086020
      • 01.492944.01.001
      • 6413955
      • 50990736
      2
    • Bomann KW 1421 CB
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213159223.jpg?ts=1
      Bomann Bomann KW 1421 CB KW 1421 CB KW 1421 CB Keittiövaaka (1)
      Bomann KW 1421 CB
      • 04004470142112
      • 614211
      1
    • JoeFrex Digital Coffee Scale tarkkuusvaaka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/75001218.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228428235.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230426809.jpg?ts=1
      JoeFrex JoeFrex Digital Coffee Scale tarkkuusvaaka Digital Coffee Scale tarkkuusvaaka Digital Coffee Scale tarkkuusvaaka Taskuun mahtuva vaaka 0,1 g tarkkuudella esimerkiksi espressoshottien mittaamiseen. Sisältää paristot. (3)
      JoeFrex Digital Coffee Scale tarkkuusvaaka
      • 04260150974255
      2
    • Epson Värikasetti Magenta 1.5k
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/140153261.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155355945.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155355797.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/97525831.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/98753124.jpg?ts=1
      Epson Epson Värikasetti Magenta 1.5k Värikasetti Magenta 1.5k Värikasetti Magenta 1.5k . (1)
      Epson Värikasetti Magenta 1.5k
      • 00010343605879
      • 05704327116196
      • 05055344657095
      • 00103436058796
      • 08720146276733
      • 04053162270848
      • C13S050192
      3
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 42.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 42.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 40.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 40.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 40.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 40.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 40.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 40.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 40.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 40.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 43.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 43.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 43.90
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 44.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 44.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 44.80
    • info@vertaa.fi