x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Nedis KASC110 musta keittiövaaka

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Nedis KASC110 musta keittiövaaka
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Nedis KASC110 musta keittiövaaka
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Nedis KASC110 musta keittiövaaka
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/168111262.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/168111273.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/168111271.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/168111272.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/168111270.jpg?ts=1
Nedis Nedis KASC110 musta keittiövaaka KASC110 musta keittiövaaka KASC110 musta keittiövaaka Analogisella retrokeittiövaa alla voi punnita ruoka-aineita viiteen kiloon saakka. (2)
  • 05412810286645
  • KASC110BK
  • 49127836
3
  • Yleiset ominaisuudet
    • Vaa'an tyyppi: Mekaaninen
    • Mukana kulho: Kyllä
  • Suorituskyky
    • Maksimi kantokyky: 5 kg
  • Tekniset tiedot
    • Tarkkuus: 25 g
  • Ominaisuudet
    • Keittiökoneen ominaisuudet: Sisältää kulhon
    • Helposti puhdistettava: Kyllä
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
    • Materiaalit: Ruostumaton teräs, Teräs
  • 29.70 37.98 EUR 3
    3
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Analogisella retrokeittiövaa'alla voi punnita ruoka-aineita viiteen kiloon saakka. Vaa'an mukana toimitetaan helposti puhdistettava, irro...29.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Nettimyynti Nettimyynti
      7.2 (1)
      34.80, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Analogisella retrokeittiövaa alla voi punnita ruoka-aineita viiteen kiloon saakka.37.98, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Kulz KEITTIÖVAAKA KUSC40WH
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/131092549.jpg?ts=1
      Kulz Kulz KEITTIÖVAAKA KUSC40WH KEITTIÖVAAKA KUSC40WH KEITTIÖVAAKA KUSC40WH Tyylikäs keittiövaaka digitaalisella näytöllä. Ohut muotoilu ja kestävä lasipinta. LCD-näyttö kosketusnäppäimillä. Maksimipaino 5 kg. Valkoinen. (8)
      Kulz KEITTIÖVAAKA KUSC40WH
      • 04894526023652
      1
    • TEM Hinnoitteluvaaka - korotettu näyttö - varmennettu - 60 kg/20 g - 150 kg/50 g
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211375987.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211379895.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211379907.jpg?ts=1
      TEM TEM Hinnoitteluvaaka - korotettu näyttö - varmennettu - 60 kg/20 g - 150 kg/50 g Hinnoitteluvaaka - korotettu näyttö - varmennettu - 60 kg/20 g - 150 kg/50 g Hinnoitteluvaaka - korotettu näyttö - varmennettu - 60 kg/20 g - 150 kg/50 g Hinnoitteluvaaka - korotettu näyttö - varmennettu - 60 kg/20 g - 150 kg/50 g Hinnoitteluvaaka BE2CA035X040150-B1 antaa erityisen tarkat punnitustulokset ja sen maksimi punnituskapasiteetti on 150 kg 50 g tarkkuudella. Nämä tulokset esitetään korotetulla LCD-näytöllä. Vaaka sopii täten erinomaisesti työskentelyyn apteekeissa, teekaupoissa, elintarviketeollisuudessa tai markkinoilla tai muihin käyttötarkoituksiin, kun tuotteen paino on tarkistettava. Vaaka on valmiiksi kalibroitu sekä varmennettu, joten se soveltuu kaupalliseen käyttöön! Varmennus on voimassa kaksi vuotta käyttöönotosta. TEM:n valikoimasta löydät laadukkaita teollisuustarvikkeita ja tarkkoja vaakoja yleisiin käyttötarkoituksiin. tehdaskalibroitu ja varmennettu kaupalliseen punnitukseen hyvällä tarkkuudella: 20 g (60 kg) - 50 g (150 kg) kestävä akku jopa 100 tunnin käyttöön LCD-näyttö suurilla, selkeillä luvuilla, jotka luettavissa jopa epäedullisista kulmista. 250 tallennuspaikkaa tuotteille, 15 pikamuistipaikkaa valitui (1)
      TEM Hinnoitteluvaaka - korotettu näyttö - varmennettu - 60 kg/20 g - 150 kg/50 g
      • 04062859995049
      1
    • TEM Hinnoitteluvaaka - varmennettu - 6 kg/2 g - 15 kg/5 g - LED
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211376024.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211380110.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211380117.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211380112.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211380107.jpg?ts=1
      TEM TEM Hinnoitteluvaaka - varmennettu - 6 kg/2 g - 15 kg/5 g - LED Hinnoitteluvaaka - varmennettu - 6 kg/2 g - 15 kg/5 g - LED Hinnoitteluvaaka - varmennettu - 6 kg/2 g - 15 kg/5 g - LED Hinnoitteluvaaka - varmennettu - 6 kg/2 g - 15 kg/5 g - LED Hinnoitteluvaaka TEKO+LED15T-PLS-B1 tuottaa erityisen tarkkoja mittaustuloksia. Sen suurin punnituskapasiteetti on 15 kg ja tarkkuus 5 g. Vaaka soveltuu erinomaisesti varastoihin, verstaisiin, tukkuihin, elintarviketeollisuuteen tai muihin käyttökohteisiin, joissa halutaan tarkastaa tuotteen paino. Vaaka on valmiiksi kalibroitu ja varmennettu ja siten hyväksytty kauppoihin! Varmennus on voimassa kaksi vuotta käyttöönotosta. TEM:n valikoimista löydät korkealuokkaisia teollisuustarvikkeita ja tarkkuusvaakoja kaikkiin käyttötarkoituksiin. kalibroitu tehtaalla ja varmennettavissa sertifioitua punnitusta suurella tarkkuudella, 2 g (6 kg) - 5 g (15 kg) akkukäyttöinen, kestoaika jopa 40 tuntia LED-näyttö: suuret, huonossakin valossa ja kulmissa hyvin luettavissa olevat numerot sis. 3 litran punnitusastian sarjaliitäntä tietokoneeseen tai kassaan yhdistämistä varten (1)
      TEM Hinnoitteluvaaka - varmennettu - 6 kg/2 g - 15 kg/5 g - LED
      • 04250928699985
      1
    • TEM Pöytävaaka - varmennettu - 15 kg / 5 g - Dual LCD
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218637794.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151019820.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218637793.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218637792.jpg?ts=1
      TEM TEM Pöytävaaka - varmennettu - 15 kg / 5 g - Dual LCD Pöytävaaka - varmennettu - 15 kg / 5 g - Dual LCD Pöytävaaka - varmennettu - 15 kg / 5 g - Dual LCD Pöytävaaka - varmennettu - 15 kg / 5 g - Dual LCD Pöytävaaalla saat tarkat punnitustulokset, jotka voidaan lukea mukavasti niin etu- kuin selkäpuolella sijaitsevista LCD-näytöistä. Vaaan maksimi punnitusalue on 15 kg ja tarkkuus 5 g. Se sopii erinomaisesti elintarvikekauppoihin, apteekkeihin tai markkinoille sekä kaikkiin muihin tilanteisiin, joissa tuotteen paino halutaan tarkistaa nopeasti mutta tarkasti. Vaaka on valmiiksi kalibroitu sekä varmennettu, joten se soveltuu myös kaupalliseen käyttöön! Varmennus on voimassa kaksi vuotta käyttöönotosta. TEM:n valikoimasta löydät laadukkaita teollisuustarvikkeita ja tarkkoja vaakoja yleisiin käyttötarkoituksiin. tehdaskalibroitu ja varmennettu kaupalliseen punnitukseen hyvällä tarkkuudella: 2 g (6 kg) - 5 g (15 kg) etu- ja selkäpuolella oleva taustavalaistu LCD-näyttö suurilla luvuilla kestävä akku jopa 100 tunnin käyttöön 21 x 28 cm suuri ruostumatonta terästä oleva punnitustaso RS232-liitäntä tietojensiirtoon kassalle tai tietokoneelle (1)
      TEM Pöytävaaka - varmennettu - 15 kg / 5 g - Dual LCD
      • 04062859994875
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 26.70
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 34.80
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 34.80
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 26.70
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 34.80
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 26.70
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 26.70
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 26.70
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 26.70
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 26.70
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 29.70
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 29.70
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 29.70
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 29.70
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 29.70
    • info@vertaa.fi