x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Point PONS1481 KEITTIÖVAAKA

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Point PONS1481 KEITTIÖVAAKA
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Point PONS1481 KEITTIÖVAAKA
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Point PONS1481 KEITTIÖVAAKA
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205829844.jpg?ts=1
Point Point PONS1481 KEITTIÖVAAKA PONS1481 KEITTIÖVAAKA PONS1481 KEITTIÖVAAKA (1)
  • 04894526003715
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Vaa'an tyyppi: Elektroninen
  • Suunnittelu
    • Väri: Valkoinen
  • Toiminnot & ohjelmat
    • Automaattinen virrankatkaisu: Kyllä
  • 70.80 70.80 EUR 1
    1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      70.80, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Steinberg Systems Hinnoitteluvaaka - 40 kg / 2 g - 2 LCD - korotettu reuna
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149834856.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211373923.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211373924.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211373927.jpg?ts=1
      Steinberg Systems Steinberg Systems Hinnoitteluvaaka - 40 kg / 2 g - 2 LCD - korotettu reuna Hinnoitteluvaaka - 40 kg / 2 g - 2 LCD - korotettu reuna Hinnoitteluvaaka - 40 kg / 2 g - 2 LCD - korotettu reuna Hinnoitteluvaaka 40 kg saakka Steinberg Systemsiltä Steinberg Systemsin laadukas hinnoitteluvaaka SBS-PW-402CDS on erinomainen laite kauppaan, varastoon tai varastohalleihin, joissa tuotteen paino halutaan tarkistaa. Vaaka erottuu edukseen vankan kuorensa ja hyvän tarkkuutensa ansiosta erittäin lujatekoisena ja luotettavana. Steinberg Systemsin valikoimasta löydät hyvälaatuisia teollisuustarvikkeita tarkkaan punnitukseen moniin eri tarkoituksiin. 2 x LCD tulosten luku etu- ja selkäpuolella punnitusalue 40 kg saakka, tarkkuus 2 g selkeälukuinen suuret luvut sis. taustavalaistuksen vankka liukumattomat kumitassut tilava suuri ruostumatonta terästä oleva 34 x 24 cm punnitustaso (1)
      Steinberg Systems Hinnoitteluvaaka - 40 kg / 2 g - 2 LCD - korotettu reuna
      • 04062859983114
      1
    • Steinberg Systems Hinnoitteluvaaka - 30 kg / 5 g - korotettu LCD-näyttö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152298818.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211378817.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211378814.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211378815.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211376433.jpg?ts=1
      Steinberg Systems Steinberg Systems Hinnoitteluvaaka - 30 kg / 5 g - korotettu LCD-näyttö Hinnoitteluvaaka - 30 kg / 5 g - korotettu LCD-näyttö Hinnoitteluvaaka - 30 kg / 5 g - korotettu LCD-näyttö Kaikki hallinnassa Steinberg Systemsin hinnoitteluvaaalla Steinberg Systemsin teollisuustarvikkeisiin kuuluva laadukas hinnoitteluvaaka SBS-PW-305C on luotettava laite, kun mitä erilaisimpien, enintään 30 kg painavien tavaroiden paino on tarkistettava joko tukkukaupassa, varastossa, liikkeessä tai elintarviketeollisuudessa 5 g tarkkuudella. Vaaka on tehdaskalibroitu, joten se on heti käyttövalmis. LCD-näyttö etu- ja selkäpuolella punnitusalue jopa 30 kg 5 g tarkkuudella selkeä taustavalaistus ja hyvin erottuvat luvut tilava suuri ruostumatonta terästä oleva punnitustaso 31 x 21 cm ohjelmoitava 7 pikatallennuspaikkaa kestävä akun kesto jopa 100 tuntia (1)
      Steinberg Systems Hinnoitteluvaaka - 30 kg / 5 g - korotettu LCD-näyttö
      • 04062859989031
      1
    • Steinberg Systems Pöytävaaka - 6 kg / 0,2 g - 21 x 27 cm - LCD
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152298806.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219193601.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219193600.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224714274.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/224714276.jpg?ts=1
      Steinberg Systems Steinberg Systems Pöytävaaka - 6 kg / 0,2 g - 21 x 27 cm - LCD Pöytävaaka - 6 kg / 0,2 g - 21 x 27 cm - LCD Pöytävaaka - 6 kg / 0,2 g - 21 x 27 cm - LCD Digitaalinen pöytävaaka LCD-näytöllä ja tehokkaalla akulla Pöytävaaalla SBS-TW-6C saat tarkat punnitustulokset, jotka voit lukea etupuolen LCD-näytöltä mukavasti. Vaaka on tarkoitettu enintään 6 kg painaville esineille, jotka se punnitsee 0,2 g tarkkuudella. Se sopii ihanteellisesti tarveaineiden, postilähetysten, ruuvien ja monien muiden esineiden tarkkaan punnitsemiseen. Vaaka on valmiiksi kalibroitu, joten se on heti käyttövalmis. tarkka pistetarkka mittaus 6 kg saakka 0,2 g tarkkuudella vankka kuori ABS-muovia ja 21 x 27 cm punnitustaso ruostumatonta terästä optimaalisesti luettava taustavalaistu LCD-näyttö kannettava kompakti muotoilu ja 100 tunnin akkukäyttö tasapainotettu säädettävät jalat ja integroitu vatupassi digitaalinen RS232-liitäntä yhdistämiseksi tietokoneeseen (1)
      Steinberg Systems Pöytävaaka - 6 kg / 0,2 g - 21 x 27 cm - LCD
      • 04062859988928
      1
    • Steinberg Systems Hinnoitteluvaaka - 15 kg / 2 g - korotettu LCD-näyttö
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152298823.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211386069.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211386068.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211378217.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211386071.jpg?ts=1
      Steinberg Systems Steinberg Systems Hinnoitteluvaaka - 15 kg / 2 g - korotettu LCD-näyttö Hinnoitteluvaaka - 15 kg / 2 g - korotettu LCD-näyttö Hinnoitteluvaaka - 15 kg / 2 g - korotettu LCD-näyttö Kaikki hallinnassa Steinberg Systemsin hinnoitteluvaaalla Steinberg Systemsin teollisuustarvikkeisiin kuuluva laadukas hinnoitteluvaaka SBS-PW-152C on luotettava laite, kun mitä erilaisimpien, enintään 15 kg painavien tavaroiden paino on tarkistettava joko tukkukaupassa, varastossa, liikkeessä tai elintarviketeollisuudessa 2 g tarkkuudella. Vaaka on tehdaskalibroitu, joten se on heti käyttövalmis. LCD-näyttö etu- ja selkäpuolella punnitusalue jopa 15 kg 2 g tarkkuudella selkeä taustavalaistus ja hyvin erottuvat luvut tilava suuri ruostumatonta terästä oleva punnitustaso 31 x 21 cm ohjelmoitava 7 pikatallennuspaikkaa kestävä akun kesto jopa 100 tuntia (1)
      Steinberg Systems Hinnoitteluvaaka - 15 kg / 2 g - korotettu LCD-näyttö
      • 04062859989055
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 70.80
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 70.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 70.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 70.80
    • info@vertaa.fi