x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Soehnle Culina Pro Kitchen Scales Valkoinen One Size / EU Plug

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Soehnle Culina Pro Kitchen Scales Valkoinen One Size / EU Plug
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Soehnle Culina Pro Kitchen Scales Valkoinen One Size / EU Plug
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Soehnle Culina Pro Kitchen Scales Valkoinen One Size / EU Plug
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/145615331.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/100993114.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/162853119.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/101051013.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/182491524.jpg?ts=1
Soehnle Soehnle Culina Pro Kitchen Scales Valkoinen One Size / EU Plug Culina Pro Kitchen Scales Valkoinen One Size / EU Plug Culina Pro Kitchen Scales Valkoinen One Size / EU Plug Keittiövaaka, 2.5 litraa, valkoinen (1)
  • 04006501650542
  • 65054
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Vaa'an tyyppi: Mekaaninen
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suorituskyky
    • Maksimi kantokyky: 5 kg
  • Tekniset tiedot
    • Tarkkuus: 50 g
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri, Valkoinen, Vaaleanpunainen
    • Materiaalit: Muovi
  • 34.92 34.92 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Keittiövaaka, 2.5 litraa, valkoinen34.92, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Steinberg Systems Digitaalinen tarkkuusvaaka - 3 000 g - x 0,5 g / 1 000 g - 100 x 100 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163344292.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211383833.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211383836.jpg?ts=1
      Steinberg Systems Steinberg Systems Digitaalinen tarkkuusvaaka - 3 000 g - x 0,5 g / 1 000 g - 100 x 100 mm Digitaalinen tarkkuusvaaka - 3 000 g - x 0,5 g / 1 000 g - 100 x 100 mm Digitaalinen tarkkuusvaaka - 3 000 g - x 0,5 g / 1 000 g - 100 x 100 mm Täsmällinen tarkkuusvaaka lukuisilla toiminnoilla ja punnitusyksiköillä Steinberg Systemsin litteän taskuvaa'an avulla saat selville kullan, kolikoiden, jalokivien, teen, mausteiden ja monien muiden esineiden tarkan painon. Tukevan kotelon ja taittokannen ansiosta digitaalinen asteikko on aina hyvin suojattu naarmuilta ja iskuilta, ja sitä voidaan helposti säilyttää missä tahansa laukussa. Liikkuvan käytön lisäksi pientä vaakaa voidaan käyttää ihanteellisesti myös kouluissa, koruliikkeissä, l... (1)
      Steinberg Systems Digitaalinen tarkkuusvaaka - 3 000 g - x 0,5 g / 1 000 g - 100 x 100 mm
      • 04062859002297
      1
    • Steinberg Systems Digitaalinen tarkkuusvaaka - 500 g - x 0,05 g / 200 g - 100 x 100 mm
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211378128.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/211386116.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163344293.jpg?ts=1
      Steinberg Systems Steinberg Systems Digitaalinen tarkkuusvaaka - 500 g - x 0,05 g / 200 g - 100 x 100 mm Digitaalinen tarkkuusvaaka - 500 g - x 0,05 g / 200 g - 100 x 100 mm Digitaalinen tarkkuusvaaka - 500 g - x 0,05 g / 200 g - 100 x 100 mm Täsmällinen tarkkuusvaaka lukuisilla toiminnoilla ja punnitusyksiköillä Steinberg Systemsin litteän taskuvaa'an avulla saat selville kullan, kolikoiden, jalokivien, teen, mausteiden ja monien muiden esineiden tarkan painon. Tukevan kotelon ja taittokannen ansiosta digitaalinen asteikko on aina hyvin suojattu naarmuilta ja iskuilta, ja sitä voidaan helposti säilyttää missä tahansa laukussa. Liikkuvan käytön lisäksi pientä vaakaa voidaan käyttää ihanteellisesti myös kouluissa, koruliikkeissä, l... (1)
      Steinberg Systems Digitaalinen tarkkuusvaaka - 500 g - x 0,05 g / 200 g - 100 x 100 mm
      • 04062859002280
      1
    • Livia Keittiövaaka Livia KV1470SS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208584533.jpg?ts=1
      Livia Livia Keittiövaaka Livia KV1470SS Keittiövaaka Livia KV1470SS Keittiövaaka Livia KV1470SS Livia -kodinkoneet on suunniteltu ja valmistettu suomalaisen kodin sekä keittiön erityistarpeet huomioiden. Livia -tuotevalikoimassa on kiinnitetty erityistä huomiota laatuun, muotoiluun, turvallisuuteen, käyttömukavuuteen sekä kilpailukykyiseen hinnoitteluun. 4 anturia, takaa tarkan punnitsemistuloksen 4mm vahva lasi maalattu foorumi Taaritoiminto Automaattinen-off toiminto Ylikuormitus / Pariston merkkivalo 2 painikkeella Näytön koko: 54 × 21 mm Alustan koko: - 190 mm Tuotteen Mitat: -190 * 1 (1)
      Livia Keittiövaaka Livia KV1470SS
      • 06438151017884
      • KV1450SS
      2
    • Zwilling Enfinigy Digitaalinen Keittiövaaka
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163380825.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/206106715.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163380824.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181275379.jpg?ts=1
      Zwilling Zwilling Enfinigy Digitaalinen Keittiövaaka Enfinigy Digitaalinen Keittiövaaka Enfinigy Digitaalinen Keittiövaaka Zwilling-serien Enfinigy Zwilling-sarjan tyylipuhdas ja modernisti muotoiltu digitaalinen keittiövaaka antaa täydellisen tarkan näytön. (2)
      Zwilling Enfinigy Digitaalinen Keittiövaaka
      • 04009839427190
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 26.67
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 26.67
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 26.67
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 26.67
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 26.67
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 26.67
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 26.66
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 26.66
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 26.67
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 26.67
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 26.67
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 26.18
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 26.18
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 26.18
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 26.18
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.18
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 26.18
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.18
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 26.18
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 26.18
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 26.18
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 26.18
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 26.18
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.18
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 26.18
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 26.18
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 29.09
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 26.18
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 26.18
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 26.18
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 26.18
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 26.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 29.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 29.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 29.89
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 26.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 26.89
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 30.67
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 30.67
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 30.67
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 30.67
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 30.67
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 37.92
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 41.92
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 37.92
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 37.92
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 40.92
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 40.92
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 41.92
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 41.92
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 42.92
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 42.92
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 41.92
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 41.92
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 41.92
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 41.92
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 41.92
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 42.92
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 41.92
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 41.92
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 41.92
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 41.92
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 41.92
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 41.92
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 38.92
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 41.92
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 41.74
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 41.74
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 41.74
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 41.74
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 41.74
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 41.74
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 41.74
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 41.74
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 29.63
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 36.92
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 36.92
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 36.92
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 36.92
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 36.92
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 36.92
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 36.92
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 36.92
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 36.92
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 25.29
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 25.29
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 25.29
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 36.92
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 36.92
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 36.92
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 32.92
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 34.92
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 34.92
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 34.92
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 34.92
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 34.92
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 34.92
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 34.92
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 34.92
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 34.92
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 34.92
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 34.92
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 34.92
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 34.92
    • info@vertaa.fi